Potkávám čím dál více mladých lidí, ve věku 15 – 35 let, kteří to přehnali s kouřením marihuany. Zdecimovalo to většinu i tzv. indigových a fialových děti. Drogy, kouření trávy a alkohol. Jak jim tento neřád potrhal jemněhmotná těla, ochrany, udělal díry do aury, tak zažívají deprese, zvýšený stres, poruchy myšlení, osobnosti. A pokud to složitým energetickým léčením neopraví ( a odhaduji, že 98% z nich neopraví – v meditaci a ještě lépe pomocí nějakého jasnovidce ), zůstanou na této planetě jako tzv. neodvedené duše. Budou se přivtělovat na živé a bude jim různě dlouho trvat, než budou odvedeni do Světla. Většina lidí má na sobě nějaké přivtělené duše, které je odsávají. Spousta z nás jich má víc, někteří i desítky. Minimum lidí žádnou. Dokážete si tedy snadno spočítat, jak obrovské množství neodvedených duší na této planetě je.

Přes 3 miliony Čechů je závislých na nějakém druhu prášků: na bolest, na spaní, analgetika, antidepresiva. A nedokáží to vysadit. V cigaretách je už tak silný chemický koktejl, že jsou na úrovni silných antidepresiv také. Proto jsou kuřáci schopni kvůli krabičce vyrazit i v průběhu noci, aby dostali do těla svou tlumící dávku.
Na Idnes.cz vyšel článek, kde uvádí: V Česku prožije duševní onemocnění každoročně více než pětina obyvatel. Za posledních 15 let lékaři evidují nárůst pacientů o 80 procent. Nejčastěji přicházejí kvůli úzkosti a poruchám nálad, diagnostikovány jsou i poruchy způsobené návykovými látkami či poruchy organické, kdy dojde k narušení funkce mozku třeba po úrazu.
Zdroj: https://www.idnes.cz/…/specializovana-psychologicka-centra-…
V roce 2017 bylo v českých psychiatrických ordinacích ošetřeno více než 650 tisíc lidí, častěji žen. A to většina nemocných k psychiatrovi ze studu nejde.
…upozorňuje Winkler na přístup, který je kromě životního stylu důvodem, proč se duševně nemocní dožívají o 20 až 25 let méně než obecná populace. „Nemocní a rodina pak postoje přijímají a radši o toho člověka nějak pečují v paneláku na okraji města a v tichu trpí.“