Včera mi umřel mobil. Nový mi přivezou až zítra.:) Dnes mi mají dovézt nějaké balíky a kurýr by mi měl předtím zavolat na mobil.:) Domluvy s lidmi jsou vesměs také přes mobil.
Zase jsem si vzpomněl na mé krásné dětství bez mobilu, internetu, počítače. Jak jsme tak vůbec mohli žít a přežít?:) Zajít si zavolat do budky nebo z pevné linky. Nebýt otrok co je závislý a pořád na příjmu, monitorovací zařízení v mobilu pořád u sebe.:) Strachy, že kdyby se něco stalo a on neměl zrovna mobil u sebe, dopadlo by to hrůzně.:)
Na net jsem se dostal až ve 23 letech, mobil jsem měl první asi ve 21 letech. Hovory a sms tenkrát byly drahé a internet v mobilu nebyl. Tak jsme na nich trávili minimum času. Pak začaly internetové kavárny za 50Kč na hodinu, kde člověk strávil cirka hodinu párkrát za měsíc. A později internet domů. Žádné trávení hodin na netu. Jak jsme bez toho mohli žít by se zeptali dnešní děti?:)
Když vidím ty zotročené, závislé lidi na sociálních sítích, kde žijí virtuální životy s „přáteli“ které třeba ani nikdy neviděli…kontrolují pořád co nového. Postují fotku toho co jedli, kde byli, 498 fotek sebe sama – jak jsou obrovsky šťastní a naplnění.:) A člověk pak vidí, jak jsou na tom doopravdy. Odpojení, vyčerpaní, oni nežijí, jen existují. Naplněnost a esence žití potlačena. Duše zotročena, spojení s ní chybí i většině ezoteriků.
Byl jsem v dětství ušetřen toho, že by mi máma strčila tablet ať hraju nějaké hry, a hlavně ji chvíli neotravuju.:) Zatímco může chatovat s kamarádkou.:)
Díky Bohu sem nikdy ani nebyl otrok videoher a pc her a nespolkne mne ani virtuální realita, která zničí spoustu lidí. Když vidím oběti počítačových her, kteří jsou schopni tam ovčit – strávit celý den a pak během dne nějak přežít a doma znovu.
A neuvědomují si, jak pc, mobil, internet vyčerpává z těla energii, která pak všem chybí. Chybí a padá zdraví, vztahy, pohoda. A lidé jsou v pasti, protože většina zaměstnání a soukromého života člověka na net a telefon přiváže. Společnost je tak nemocná, že skoro každý má kombinaci několika závislostí, traumata narůstají.  Bez nakopáváků a utlumováků většina lidí už nedokáže existovat.
Kvůli zotročení lidstva to také v astrálu vyprojektovali.
Ale co už.:)