Odhaduju, že Zlatý věk na této planetě přijde nejdřív za 80 let, spíš za 200. Možná ještě později, protože jedna věc je jeho příchod, druhá až to lidé začnu skutečně žít.  Až se podaří svrhnout jemnohmotné vládce této planety, kteří ji ovládají už tisíce let. Bytosti na bazi umělé inteligence, kteří mají lidi označkované jako svůj „dobytek“ a žij z našich energií, strachů, které nám na dálku odsávají. Vymanit se z toho, dokáží jen velcí duchovní mistři. V Síle a neochvějně emočně stabilní. U nás jich bude maximálně  8 a nikdo z nich na ezokanálech nevystupuje a stáda  platících uctívačů si nevytváří.:) I ty seminářové manipulátory, různé guru a odsávače energie slabších, Zlatý věk smete.

Pak se začne bortit zvrácený systém ovládající lidstvo na této planetě. Lidé prozřou a svrhnou služebníky těchto bytostí v lidských tělech. Zruší se finanční otroctví. Výrazně se přetransformuje nastavený systém. Omezí se, zruší internet, ozařování, elektrosmog, automobily se přetransformují na méně škodlivé dopravní prostředky. Lidé navíc nebudou tolik a často zbytečně přesunovat své tělo po planetě, když si tam během vteřin mohou ve svém astrálním těl zaletět. Lidé budou pracovat pro druhé, v radosti a jen pár hodin denně. Výrazně se omezí konzumní život a z toho plynoucí nemoci. Lidé prozřou a začnou čistit svá těla od destrukčních závislostí. Pár kousků oblečení jim bude stačit, protože budou spojeni s planetou Zemí, tím obrovským tvorem.  A ví, že vyrobit zbytečný kus oblečení, ji zatěžuje.

A spousta dalších změn. Od používání volné energie po zrušení hromadění zbytečností. Zlatý věk je na prvním místě o duchovním růstu lidí. Ruku na srdce,  současná generace ( možná jen děti do 6 let aktuálně v tělech ) není na tak radikální změny připravena a řešit to ani nemusí, protože Zlatý věk na této planetě zažíjí až v dalších inkarnacích – jak se sem budou vracet. Do té doby je třeba, aby ti, co na sobě už pracují, otevřeli duchovní zrak, napojili se na sebe a Vyšší síly, Boha – svým příkladem, svým Světlem, svou pomocí druhým, pomalu a systematicky Zlatý věk přibližovali. Poslední rok tu máme festival útlaku a zvrhlostí, ale pořád je to jen ochutnávka té zábavné hry, co nás čeká příští desetiletí. Ekonomický systém už kolabuje, bude se měnit, „Matrix“ s odsávacími hadicemi naší energie, tu ještě nějaký čas bude. Probuzení a vídící vědí o čem píšu. Čas zrychluje, nejvyšší čas ponořit se víc do sebe Míro.:) Jinak nedotáhneš ani tuhle inkarnaci do pater, kterých můžeš dosáhnout.:)