V ledvinách máme všichni umístěnou životní sílu. Je to propojené v tělesném stroji se solarem, ale ta primární, životní je v ledvinách. Když se někdo kdo vidí podívá na člověka, tak vidí jako má Sílu v sobě – vyzařování, energii. Někdo jí má tolik, že by mohl měnit světy kolem sebe, kdyby byl vědomý a vycvičený a jiný naopak velmi málo a kvůli tomu žije tak trochu uťáplý život a vše kolem něj s ním cvičí a manipulátoři a dravci ho ničí.
Prvorozené děti ji mají více než jejich sourozenci. Ale netruchlete, příští život zase třeba vy budete někde tím prvorozeným.:)  Pak záleží na vyspělosti duše, na tom co má za sebou. Jaké životy. Zda v nich pracovala s vnitřní a venkovní energií a zůstalo jí to v dalších inkarnacích. A také z jaké vesmírné hierarchie pochází, z jak vysoké dimenze třeba. Když vyplýtváme životní sílu v ledvinách, náš život ve fyzickém těle končí, ať vypadáme sebelépe a tělo nám sebelépe funguje. Kolaps ledvin, kdy to nejde nahradit ledvinou umělou nebo napojením na přístroje … a nazdar a šáteček.:) Proto, buďme na své ledviny hodní a tělo zbytečně nezatěžujme různými látkami co jim škodí a z vás dělají otroky závislostí.:)
Kro pomáhá druhým a ví jak tělo funguje .. s jeho čakrami, meridiány, kanály, sítěmi v něm, ten i lépe zvládá každým rokem zesilující energie jdoucí na tuhle planetu z Vyšších dimenzí a ten také lépe dokáže uchránit svou životní energii.