Spousta lidí chce a hledá svobodu a vadí ji totalita, kterou tady už spoustu let máme.
Snad nikdo zdravý tělem a duší, nechce, aby byl zamořován vzduch, půda, voda. Nechce být tlačen, nucen do očkování, které těžkými kovy poškodí nervovou soustavu a jemnocítění… Vadí nám všudypřítomné kamery a sledování. Sledování přes platební kartu a bankovní konto ( co nakupujeme a jak často a za co nejvíc utrácíme ). Sledování přes naše mobily a mejlový účet, facebook a další sociální sítě. Sledování přes mýtné brány a kamery na dálnicích, silnicích. Neustálé programování našich mozků, vědomí, podvědomí podprahovými informacemi na internetu, v TV. Škodlivé záření a elektrosmog, které vydávají různé zařízení.
Potřebujeme 5G sítě, které nás budou grilovat ještě silněji? Na co? Vždyť už dnes je rychlost internetu a přehrávání dostatečná a signál je silný i na venkově.
Místo 2 -3 hodin práce denně ( která by všem v Evropě stačila na obživu ), se lidé dřou 8-15h denně, hromadí zbytečný majetek ( ve škole přece říkají, že je třeba vystudovat co nejlepší školy a vydělávat co nejvíce a kdo nehromadí majetek, ten není in ) a nemají čas na svou rodinu a blízké, přátele, koníčky, cestování. Proč, když jednou zemřou a nechají tady tělo i vše ostatní?
Svoboda je stav mysli a začíná a končí v ní. To ano… Stamiliony lidí na planetě už někdy zahlédli, že nejsme jen fyzické tělo a v sobě dokázali lecos zahlédnout..Vize, bytosti, energie, své předky, anděly, různé světy, setkali se s mimozemšťany…A zjistili, že jejich vnitřní svět nebo světy astrální a nad-astrální jsou skutečné a plně funkční a o moc více bohatší než tento náš omezený Matrix. A bylo jim umožněno nahlédnout do minulých životů a utvrdit se, že to co nás učí vědci a církve jsou jen lži ( a jako nesmrtelné duši nám nic neuteče ) a společně s politiky nás tím jen manipulují k poslušnosti. Kdo by poslouchal faráře, který ho straší peklem až umře a tvrdí mu, že vše končí jedním životem, když poznal spoustu svých minulých a budoucích životů? Proč řešit větší dům a kvůli němu spoustu hodin v práci navíc a stresy z dluhů, když poznal své světelné a astrální tělo a neomezené možnosti pobytu mimo tělo fyzické?
Čím víc je člověk odpojený od sebe a nezvládá ten tlak okolí, tím více uniká do potlačení své duše v sobě: alkoholem, drogou, cigaretou, kouřením marihuany, prací, přejídáním ( přežíráním:.), …
Ve Vesmíru jsou miliardy planet a vše má svůj pevný řád a fungování. Stvořitel by byl nehospodárný hýřil, kdyby bytostmi osázel jen planetu Zemi.:)
No, a s nadhledem nesmrtelné duše je tohle stejně všechno zábavné studium a je zajímavé to sledovat jako nezúčastnění pozorovatelé, kteří tomu nedávají své emoce = neztrácí energii.:) Tak si to užijme.