Žijeme v přelomové době. Kdy dá se duchovně udělat velký skok v duchovní evoluci každého . A nebo se dá tahle úžasná doba promarnit, tak jako se to zatím daří velké části našeho národa .
Je třeba na sobě pracovat intenzivněji , více pomáhat druhým a také si dokázat poprosit o pomoc. Protože společně jsme silní a přes překážky se dostaneme s pomocí druhých snadněji . Dost lidi si neumí požádat o pomoc a myslí si, že vše zvládnou sami. A to je brzdí.
Duchovní cesta a čištění karmické zátěže bolí . Je to dřina , leč velmi zábavná a vzrušující . Je třeba čistit emoční traumata, bloky, strachy, rodové linie, přesahy z minulých životů. Zbavit svůj rod a sebe kleteb, které se za ty spousty inkarnací najdou v každé rodině. Být v prvním z rodu, kdo to vyčistí a uleví všem. Existuje spousta metod, každému sedí něco jiného . Důležité je se hlavně nezastavit a jít pořád dopředu po své cestě. Protože, to co dokážeme vyčistit v této mimořádné době, tím snadnější budeme mit další inkarnace a životy.
Nikdo to za nás neodpracuje. Každý jsme tady duše sama za sebe. Fakt nestačí absolvovat 28 seminářů, dvě ayahuascky a odmeditovat za život tolik co pokročilý za dva týdny svého života. Nevěřte blábolům a ezo lákadlům, že bez práce přejdete na této planetě do páté dimenze. :) ta je mimochodem dimenzí také velmi nízkou a po smrti těla stejně jdeme jinam. Malá část z nás tedy.
Lépe na sobě pracovat, dokázat vědomě zemřít a konečně se osvobodit inkarnačně z pasti této planety. Planety Země, kde uvízlo necelých 8 miliard duší uvězněných v tělech a další miliardy v tělech jemnohmotných. I proto jsem dobrovolně na této planetě, abych odsud odvedl dalších pár duši. I to je pro mne motivací na sobě více pracovat a pořád jít po mé cestě k Bohu dál. Ale stále je mi záhadou, proč se i v ezo světě vůbec nemluví o tom, jak obrovské mnoźství neodvedených duší je na této planetě. A že se i většině na sobě duchovně pracujicích nepodaří inkarnačně odpoutat od nuceného návratu na tuhle planetu – do další a další inkarnace – místo k postupu do vyšších světů.