Už jsem párkrát dostal připomenuto, že není často dovoleno zasahovat do osudu lidí ( tedy ti co jdou ve Světle takřka nezasahují ) a měnit jejich osudovou linku, karmický příběh jednotlivé duše. Že je lepší říct: nevím, nevidím to, není dovoleno, než chtít „pomoci“ a tu duši připravit o nějaký z dílků jejího poznání, studia. Utrpení, bolest, vážná nemoc atd., je v plánu mnoha duší a ta duše tím rychleji dočišťuje svou karmickou zátěž, aby její další Cesta byla o to světelnější, radostnější, lehčí. Pohodovější.
Proto je na ty, co mají nějaké dary, kladena velká odpovědnost a jsou pod přísným dohledem. Čím větší pokora, soucit, skromnost, tím lépe. Na nic a nikoho si nehrát.
Často nesmějí sdílet to co o člověku vědí, co vidí a co jim o pacientovi bylo sděleno. Co vidí v jeho těle, budoucnosti. Ti co mají plný přístup do všech úrovní Akáši ( v naší krásné zemi jen kolem 30 lidí prý ) a mohou nahlížet do portálu kohokoliv, o to přísněji musí mlčet a ani ve vypjaté chvíli, kdy na ně někdo zaútočí, ty informace nezneužít. A sdílení dosti informací v textech, co tady sdílím …je lepší nesdílet. Zmizet jako třeba čarodějové, Toltékové, skrýt se v davu. A všechnu svou energii fokusovat na vstup do trvalého Osvícení a tréninku Přejití z těla. Proto je v běhu přesun těla jinam, zatím střídavý. A třeba jednou schovat tělo do kláštera a modlitbách a meditacích odevzdávat svou duši Bohu. Bez omezujících starostí světských o obživu.
Proto mudrcové nejraději mlčí a v mlčení se o to snadněji spojují s Bohem a jejich duše cestuje do různých nadpozemských světů.
Kamarád léčitel mi říkal, že nikdy neměl dovoleno z Vrchu, sdílet nemocným rakovinou, příčinu vzniku jejich nemoci. Co přesně to způsobilo a co přesně v jejich karmě se tím vyrovnává a proč. „A že to tedy vidí detailně jako Zřec a o lidech ví víc než o sobě ví oni sami, k tomu musím dodat“.:)

Boj dělá boj a to dělá karmu. Zcela se odevzdat Bohu a nezasahovat, mlčet, nekonat, ani když karma ubližuje vám, vašim blízkým, je Cesta mnichů, Svatých.
Tohle byla skvělá duchovní škola, zkušenost. Člověka to donutí zabrat ve více směrech a posune se dál. Protože pod tlakem rosteme rychleji.
Velký dar na Cestě tahle škola. Vděčnost Bohu, Ježíši Kristu, Panence Marii, mým duchovním průvodcům, ochráncům, učitelům. Široké rodině, všem členům mých duchovních linií. A Jednotě, Bohu, Celku. Nekonečná vděčnost.

PS. Prodal jsem část domu, centra, příjmy se zmenšují, tak kdyby jste chtěli přispět něco za psaní textů. ..Tedy pokud vás vůbec něčím někdy obohatily, tak můžete sem prosím.:) 27-4560890257/0100. Díky.

Místo peněz stačí poslat i poděkování slovy, modlitbou. To někdy dá víc než papírky a čísla na účtě.:)

Může se stát i to, že majetek rozdám jednou .:) Protože ty životy bez majetku byly povznášející, lehké, úžasné.:) A mám to v sobě uvnitř hluboko. V létě chci zajet do Svojkova, do poustevny z minulé inkarnace. Sice tam pořád sedím a je to živé v jiném časoprostorovém pásmě, ale dostat tam tělo Míri fyzicky zase po dvou letech bud fajn propojení dvou fragmentů jeho duše.