Tím, že se jsem v kontaktu s různými jasnovidci, šamany, léčiteli v mužském i ženském rodu, tak jsme se na kolaps systému už pár let připravovali. Studna, zahrada, statek, učit se zase takto žít a nenásilně to radit i lidem kolem. Nicméně, všechny nás překvapilo, jak rychlý to nabralo spád, a že dojde až k zavření hranic na tak dlouho. A na sebe navázané služby, obchody, průmysl to kvůli zavřeným hranicím sešrotuje tak rychle. Karanténa se dala udělat efektivněji a bez rozboření ekonomiky, když by cca těch 1 500 000 imunitně oslabených obyvatel bylo doma, v izolaci, v nemocnicích a zbytek národa ( jejich rodiny a zdravotníci ) by se o ně staral u nich doma. Řada z nás už koronavirus má za sebou a někteří to ani nepoznali. Exboxer Lukáš Konečný byl oficiálně nakažený a říkal, že jeden den se vypotil a jinak to nepociťoval. A už mu není 20, ale 41 let, kdyby někdo oponoval tím, že je to mladík. Každý zdravý člověk koronavirus lehce přepere a spousta lidí ani neví, že už ho má za sebou. Karanténa, izolace, zavření hranic však globálním vládcům vyhovuje pro jejich ještě větší zotročení lidí. Tak se zase přizpůsobíme a uděláme každý kroky vpřed ke své co největší svobodě v novém systému. Kdy už svět nebude nikdy jako dřív.
No, zpátky k těm vědomým a napojeným, co vidí do budoucnosti. Většina z nich má dům se studnou, pole, slepice, nějaká zvířata. Vyrábí si nechemické mýdla a další drogerii. Kozí sýry, dezerty. Nějaké oblečení. Pečou vlastní kváskový chléb, pečivo. Topí dřevem částečně nebo zcela. Pijí vodu bez chemie ze studny. Omezují elektroniku a žijí celkově zdravěji. Jak spoustu času tráví v přírodě u práce nebo relaxem a meditací.
Já jsem trochu lenochod pohodlná, s úsměvem říkám, že jsem se do této inkarnace nepřišel udřít na pole ani do kanclu, montovny. A že jsem na této planetě byl buď duchovní nebo válečník. Jak nemám ani dnes žádné dluhy a životní náklady nízké, tak je člověku hej. A 3 hodiny práce denně jsou až až.
Tahle krize ještě není tak zlá, abych si pořídil vlastní slepice, když výborná vejce a kozí sýry dovezu za 15minut z farmy. Ani jsem zatím nezoral nachystané pole, protože přísun z okolí stále je a bude. Až se doba zhorší, oboje během pár dní zrobíme. Máme tady vysázeno dost ovocných strom, keřů, bylinek a k tomu se dá jíst spousta jedlých plevelů – od pampelišek po listí z mladých buků. Kdy spousta těchto plevelů obsahuje dost výživových látek. A tímhle směrem do převážně raw stravy mne to táhne srdcem, leč tělo se zatím ještě bouří této odlehčené stravě.
Pár let jsem budoval jako obživu pobyty ve tmě. Tam jsem jen ochránil lidi ve tmě, aby je z venku neotravovaly duše a bytosti drsnější, se kterými mají nevyřízené karmické smyčky a účty. A sem tam na požádání přispěl nějakou duchovní radou a vysvětlil, co se lidem právě událo za proces. S tím, že veškerá práce ve tmě je na nich a každý si musí to své odpracovat stejně sám.
Jako spoustě z vás mi příjem zamrzl a tím, že podnikám na s.r.o. tak nedostanu ani žádné úlevy jako ti na OSVČ ani náhradu škod, ale je to v pohodě a děje se, co dít se má a je to skvělá škola.
Ve svých vhledech jsem měl různé scénáře budoucnosti. Kdy krajní variantou je i vybudování nějaké mini duchovní komunity do 9ti duší, která by byla více soběstačná co se týče stravy. V okolí jsou i nějaké farmy, kde za výpomoc dají výpěstky a část úrody. Když člověk neutrácí za zbytečnosti, zjišťuje, že mu opravdu stačí pracovat 2-5h denně, na to, aby uživil sebe i své děti. Nemusí jako otrok trávit prací a v koloně do ní 8-15h denně, aby to utrácel za zbytečnosti a kupoval si dražší auta a bydlení a jeho ego plesalo, jak ukázal rodičům a všem kolem jaký je super schopný kabrňák.
Čím hlouběji jde člověk po duchovní cestě k Bohu – Stvořiteli, čím více dodržuje vesmírné zákony, tím více vědoměji ví, že si z této inkarnace odnese jen nabytou moudrost a karmickou zátěž. Proč by tedy někde otročil kvůli hromadění majetku a zážitků zanedbával sebe? Ty nejhezčí a nejvznešenější životy jsem měl, když jsem nic nevlastnil a měl jen nějaké roucho na sobě. Božská prozřetelnost mi vždy obstarala nové, když už bylo moc potrhané. Protože hlavně na východě stále platí, že obdarovat jídlem, oblečením mnicha, který se za vás pomodlí nebo vás vyléčí, je velký dar sobě. A jak říká kamarád hospodář: Vždyť ty Míro víš sám dobře, že o Tebe bude vždy z Vrchu postaráno a nikdy strádat nebudeš. Tak proč jako nesmrtelná duše ztrácet vteřinu strachem o existenci těla?
Měl jsem i životy duchovně méně či více pokročilé s velkým majetkem nebo žité v luxusu hradů, zámků, pyramid, ovládajíce masy lidí, ale s majetkem a lidmi jsou hlavně starosti a vibračně to vždy táhne dolů. Život na této planetě je velká sranda.