Léčitelé jsou zavalení přibývajícím množstvím nemocných nebo hodně nemocných lidí. Na těle i psychicky. V naší krásné zemi máme sotva 20 lidí, kteří dokáží za jedno nebo více sezení z lidí dostat rakovinu pokročilejšího stadia. Sám znám jen dva, ke kterým bych mohl poslat přátele kdyby jim šlo o život. A ten silnější z nich, už to léčení chce utlumit. Už odsloužil dost a zástupy nemocných narůstají.

Na to, aby léčitel napojený na Boha z lidí mohl tahat rakovinu, musí mít silné vlastní ochrany, výcvik, napojení. A nejde jen o rakovinu, ale o sklerózy, leukemie a další těžké omezení. Sám léčení lidí odkládám, i když vím, že jednou budu muset začít víc sloužit. Přijít o soukromí, trávit celé dny mezi hodně nemocnými lidmi, rozdávat se je na jedné straně služba a poslání, ale přece jenom, léčitel má také své koníčky, zájmy, rodinu.

Léčitelé jdoucí ve světelné linii se nahoře ptají, zda z pacienta mohou nemoc vytáhnout nebo zda není dovoleno. Když nemohou léčit, je smutné pak sledovat osud umírajícího pacienta. Jehož duše potřebuje prožít útrapy a bolest během umírání. Očistí tím kus své karmické zátěže, pochopí souvislosti. Za chvíli půjde do jiného vtělení, a rozehraje nové studium své duše – v jiném těle.
Prožitá traumata a strachy kolem „Covid likvidace svobod“, se příští roky v lidech z těla emočního a mentálního, projeví v těle fyzickém. Abychom se tomu vyhnuli, je třeba zdravěji myslet i žít. Žít na zdravějším místě, mimo silné ozařování. Propojit se s Bohem a silou co nás přesahuje. Zbavit se nenávisti k sobě a ke všem. I k těm, co nám nejvíce ublížili. Odpuštění. To vás posune. Praktikovat některou z nauk, z cest k Bohu.
Pít a jíst stravu co nejčistší. Doplňovat tělo doplňky stravy ( s tím vám mohu poradit:)), čistit tělo různými očistami. Tvořit si svou realitu v radosti a žít naplněný život, ať se kolem děje cokoliv. O tom už jsem napsal mnoho textů, zbytečně plácat stále dokola. Každopádně, 80+% Čechů, Slováků co se nějak věnují duchovnímu rozvoji se nestravuje zdravě, nemá vyživené tělo, 97% lidí, co mi přijede na pobyt ve tmě je různě energeticky vyčerpaných. A to se bavíme o lidech, co už na sobě nějak pracují a část z nich už ovládla nějaké strachy a na cestě se zbavují omezení.   Může za to život v místě, kde je silné ozařování, elektrosmog, pití vody z kohoutku plné chlóru, fluoridu sodného, spousta času na netu, mobilu. Když maso, tak často z velkochovu. Ovoce a zelenina s nedostatkem živin. Toxické myšlení, vztahy. Strachy co by přinesla změna práce, partnera, místa. A málo tvoření, tance, zpěvu, kreslení, hraní.:)
 Pusťte si prosím video Dr. Claytona, který mluví o zánětech v tělech a co vše způsobují. A o tom, co vyvinul pro komplexní vyživení těla.