Rozhovory, sdílení,  zážitky a videa s našimi klienty nezveřejňujeme. Ve vztahu rozšířeného vědomí, se návštěvníci dostávají  za hranici svého běžného stavu vědomí a procesy jsou natolik důvěrné, intimní a osobní, že je lepší ponechat tohle sdílení jen mezi klientem a průvodcem. Nebo  pouze sám v sobě.

Každý člověk je individualita,  každý je na jiném stupni duchovního vývoje. Proto má každý své vlastní zážitky a učení svého duchovního stupně. Někdo se více propojí se svým nadvědomím, se svým Vyšším Já.

Ano, určité % účastníků navštíví všelijaké bytosti z jiných dimenzí. Jejich průvodci, ochránci, entity, přírodní bytosti, bytosti Vyššího řádu a jiné.  Ano, někdo cestuje vědomě astrálem a má živé sny. Někdo pak intenzivně pracuje v jiných realitách i v astrálu, ale nemá zpětnou vazbu. Každopádně: každému se děje jen to, na co je připraven a co mu povolí jeho Vyšší Já, sídlící ve 4. dimenzi. Energetické rizika pak řeší průvodce pobytu a v případě problémů pomůže či poradí. Navíc, pobyt se dá kdykoliv ukončit, rozsvítit si, vyjít ven. Takže pohoda.:)

18447485_10203170046727927_878077101357762649_n