Dnes se za mnou stavila paní co u nás byla před asi dvěma měsíci na pobytu ve tmě. V jedné ruce dítě, ve druhé domácí chleba. Chleba jsme s díky dostali, dítě si odvezla.:) Paní se sebou už nějaký čas pracuje, s manželem a s dětmi se přestěhovali na venkov a opravují dům. Ve tmě řešila kromě jiného i bolest hlavy, se kterou měla občasné problémy. A ve tmě ji dost bolela tři dny a ona se snažila najít příčinu. Tma jí zvýšila senzitivitu a otevřela vidění a uviděla jednu ze svých duchovních průvodců. Viděla rodovou linii z ženské strany, zástup stařen, babiček a pak jedna více zasvítila a přišla za ní. O té doby jí více pomáhá a jsou spolu vědomě v kontaktu. Prosila tu babičku o zbavení bolesti, vyléčení, ale ta to neměla dovoleno a neměla tak vysoké stupně k léčení a vstupy do patřičného levelu v rovině příčin – následků. Tak prosila Krista a ten přišel. A jak to má rád, musela mu dát slib, že půjde jeho cestou léčení a vedení lidí a co přesně slíbila je jen mezi nimi.:) Kristus má rád sliby, pokoru, určitou oddanost, úctu. Odstranil ji z hlavy implantátní helmu, která ty bolesti způsobovala a hlavně ji, jak si to v předchozích inkarnacích sama na svou ochranu přála, bránila otevřít určité nadpřirozené schopnosti a dary. Protože se stejně jako spousta z nás, kdysi setkala s církevními satanisty a byla umučena. Dost tehdejších bylinkářek, čarodějů, léčitelů, jasnovidců, porodních báb atd., bylo upáleno, umučeno, zazděno za živa a ti mučitelé to ještě často dělali tak, že když topení, upálení přežila, tak je to čarodějnice a zabili ji ještě drastičtěji. Však těch filmů o tomhle je už natočeno dost. Jak to lidé sdílí v příbězích staletí a nebo jiní stahují z astrálu a z živých snů, kde cestují v  čase do těch událostí, světů. Proto si spousta těchto pokročilých starých duší v dalších inkarnacích tyhle schopnosti a dary nechávala pro sebe, tajili to a i v dnešní době to má spousta lidí blokováno sliby, implantáty, destičkami, přísahami a třeba i domluvou s dalšími dušemi, které jim tam ty destičky před 3. oko a šišinku dávají opakovaně.

Byla u jednoho šamana na Ayahuasce a diagnostice minulý týden. Ten jí jako silně jasnovidný potvrdil nějaké věci, o kterých jsme se ve tmě bavili a řekl jí o tom a její buducnosti mnohem víc. Není tedy dovoleno říct jí vše a také se vždy buducnost vyvíjí a zrovna tento chlapík dělá s informacemi často drahoty.:) A je tam také samozřejmě při různých událostech více křižovatek, variant, kterými se může vydat a kde odbočit, nebo i sejít s cesty. Za mne z ní bude léčitelka fungující jako nástroj Krista, kdy léčit bude on a zásluhy bude mít on, ale lidé jí budou vděčně děkovat. A bude i bylinkářka, může být i porodní bába.:) Záleží na ní co si rozhodne a i Kristus jí může usměrňovat. Když už se zavázala slibem na oplátku za pomoc. Od té doby už ji hlava nebolí a říkala, že je to zázrak. Já ji na to říkal, vždy to je přece normální, udělali jste dohodu. Vtipálek ve mně říká kšeft je kšeft, obchod je obchod, sliby se musí dodržovat.:)
Ája ji vytáhla z těla do astrálu a v něm byla po jejím boku právě tahle babička.  Byla se i mrknout domů, na jejich dům z výšky v astrálu. Bude zajímavé tuhle osobu sledovat jak roste a vyvíjí se na své cestě k Bohu v sobě.:) Dala slib, zaplatila tím slibem za pomoc a vyléčení, teď jí přes hlavu energie mocně proudí a její síla bude narůstat.  Mám rád tyhle světy.:) Jak přestávají fungovat prášky, antidepresiva a zesílené energie co na tuhle planetu proudí  zesilují – vyčerpají dost lidí, bude třeba spousty léčitelů těla a duše.