Spousta lidí píše, že je trápí únava nebo velká únava, vyčerpání poslední měsíce, roky. Také se s tím občas potýkám.:) Může za to i stárnutí.:)
Dnes jsem si dal 3 minutovou ledovou sprchu – pořádně ledovou z hluboké studny. Schválně jsem si ty 3 min. nastavil na odpočítávání. Tummo ( vnitřní oheň ) flákám, tak je to u mne jen o třech nádeších a hrr na to:) koncentrace, že je voda teplá, tělo mám horké, klidně dýchám a uvolním se v té studené vodě. Jakmile člověk vyleze, tělo je aktivované i ve vedru a únavě.
Strategicky důležité je to co pijeme. Tady preferuji čistou vodu ze studny. Sem tam nějaký 100% mošt, smoothie. Čaje piju velmi zřídka.
Doplňuji tělo vitamíny, minerály, omegou, sem tam tinktura z hlohu. probiotika, colostrum, lichořeřišnice, kloubní výživa, spirulina , houby reishi a housenice, ostropestřec, chuchuhuasi. No zkrátka vždycky to, co zrovna tělo potřebuje k doplnění.
Čím méně času strávíme u internetu, s mobilem, tím pro naše tělo a energetiku lépe.
A pobyt v přírodě léčí a nabíjí.
Pomáhá i odpočinek, sauna, relax, meditace, modlitby a prosby nahoru. Přijde mi, že už není doba na to se přemáhat. Lepší si nějaký víkendový sport, výlet odpustit a relaxovat, než pak dohánět ztrátu energie týdny.