Už dlouho jsem nepsal nic o zákulisí pobytů ve tmě. Tak něco přihodím.:)
Do tmy k nám jezdí různí lidé a vše je řízeno z Vrchu a rozhodují o tom Vyšší síly a ne my tady nebo zájemce.  Kdo má přijet, přijede. Je jedno zda ten člověk věří v nějaké nadpřirozené síly, astrální a duchovní světy, bytosti. Ajťák si přijede vyčerpaný odpočinout a dobije si svou zásobu energie. To stejné dobrodruzi, kteří zkouší vše možné, od adrenalinových sportů a teď si dali úkol zvládnout sedm dní ve tmě. Příští misi mají naučit se potápět.:)
90% návštěvníků, ale už něco v duchovnu zažilo nebo s ním začíná. Pobyt ve tmě je silná metoda. Jedna z těch iniciačních, kdy se člověk naučí spolehnout sám na sebe a přes různé vrstvy vnímání, vidění se dokáže podívat na leccos i do svého duchovního srdce. A posílit sebe. Samozřejmě, každý potřebuje jinou délku pobytu. Někomu stačí 3 dny, protože už nějaké bytosti, světy viděl nebo běžně vidí a v různých světech pracoval. Proto toho je tma zesilovač. Začátečníkovi, který navíc na vizuálno není, pak je třeba spousty dnů a nebo kratší pobyty opakovaně. Je to však práce se sebou samým, se svým nitrem a vše si musíte odpracovat sami. Bez pomoci druhých, psychedelik, drog apod., tedy čistou cestou.
Nikdo vám nic neslíbí. A nic nedostanete zadarmo. Průvodce pobytem, pokud patří mezi těch pár s výcvikem u nás, vás může ochránit před okolím, útoky karmicky nevyřešených „přátel“ a ochránit vás energeticky. Vše podstatné ale musíte zvládnout jen vy sami.
Všichni lámové, jogíni, šamani, mágové, čarodějové mají za sebou výcvik v ústraní, o samotě, většina i ve tmě, v jeskyni, ve chrámu, sarkofágu, v mnišské cele. Bez toho to zkrátka nejde. A pokud nechcete být neustále slepé kuře, kterému tihle orli kdykoliv mohou sebrat cokoliv se jim zachce, je třeba posílit. Meditací, modlitbou, rozjímáním, cvičením. V jakýchkoliv světech můžete věřit jen sami sobě a někdo i svým blízkým. Bohužel ne všichni. Případů kdy partneři na sebe zamilovaně koukali a ten druhý pro ně byl nejdražší na světě a druhý den se rozešli a od té doby je ten druhý nazýván xxxx, je spousta. No a v duchovních světech to platí násobně. Tam jde o vaši energii a zda si ji necháte vzít. Těch případů kdy hlavně ženy zneužili nějací šamani, mágové a odsávali jim energii, útočili na ně magicky, ovládali je, obtěžovali je ve snech, v astrálu, ublížili jim zdravotně, těch jsem přátelé už slyšel a viděl spoustu. Proto je třeba posílit sám sebe, aby se to nestávalo. Zažil sem i dost případů, kdy žena uvěřila šamanovi, mágovi, duchovnímu učiteli tady v ČR, i  na Slovensku a  ten ji pak zneužil ve více směrech a odešla k druhému..toho vychvalovala do nebes, že tento je čistý a zase to jelo ve stejných vzorcích karmického nastavení. Zrovna dnes jsem se bavil s paní, co si své užila s nejmenovaným šamanem, kterému byla na blízku a který už tady u nás roky kasíruje a létá do Evropy pro energii a peníze. Jak odsává lidi,  a co dělá se jí nelíbilo, když to jako vidíci viděla. A jemu se zase nelíbilo, když ho na tyhle prasárny upozorňovala a dával jí to pocítit. A ze slova šaman jí nabíhá i teď husí kůže.:)
Tyhle zážitky a karmické zápletky mají jen dva konce: buď se sebou začnou intenzivně něco dělat a v modlitbách, meditacích, výcviku se dokáží ubránit a zabránit tomu, aby už jako slepé kuře sami orlům opakovaně nevbíhali jako sousto rovnou do tlamy a nebo… nebo je to seseká zdravotně, psychicky, energeticky a nekončí to dobře se svobodou jejich Ducha a duše.
A příště už fakt musím napsat něco o sluníčku nebo o lásce mezi medvídky. A nebo zkopírovat nějaký šeneling o tom, jak všichni bez práce a jedno na jakém stupni duchovního vývoje -zítra vzestoupíme do páté dimenze.:) Protože to té úžasné kontaktérce s potrhaným světelným tělem a dírama v auře, co zaznamenává automatickým písmem vše možné, poslala entita hrající si na Krista.:) A ezo hledači tohle milují. Je to jako sleva zadarmo a tu chcete. Kdy vám někdo nabídne něco bez práce. Běžte zítra do Alberta, budou tam rozdávat kilové zlaté cihly zadarmo a všem.:) Fakt tam běžte, říkali to na ezo semináři.
Ano, pokročilý mistr může svého žáka posunout. Někdy výrazně, když vstoupí do jeho pole a převezme část jeho karmy nebo zasáhne magicky. Ne vždy je to z pohledu nás tady, z oblasti nejvyspělejších duší na planetě, čisté. A neděje se to na seminářích a kurzech, ale u jednoho, dvou, několika žáků, se kterými ten učitel. láma, jogín, mistr  dlouze  a systematicky pracuje. V amazonském šamanismu to funguje také, ale tam si od žáka učitel bere během výcviku spoustu energie v penězích i čisté energii a často ho nechá i pracovat na svém poli. Pokleknout při rituálu, vysází stovky, někdy tisíce dolarů ( pokud to není jen někdo na šamana si hrající a dojící ovce ) a on do nich nafouká iniciační energie. Ty se foukají do celého těla, od jazyka po penis. Aby došlo k celkové transformaci. Je to dobrota a etická zvrácenost s ostatky, když vám šaman foukne do jazyka popel z mrtvého šaman, tak jak je to třeba k tomuhle druhu napojení.  A po foukačce řekne: přijď za týden a tentokrát těch 500 dolarů nebude stačit. Ti učni pak shání peníze kde se dá, dělají v Evropě rituály s Ayahuascou, jen aby co nejrychleji letěli zpátky s pár set tisíci a měli na další kola výcviku. Protože kdo jednou zahlédl tyhle světy a možnosti, ten je jako na droze a rychle chce další kolo.  No, vše má svoje a o většině ze zákulisí se stejně nedá psát.:)