Něco ze zákulisí duchovního, energetického léčení.

Někteří lidé dělali v minulých inkarnacích tak nehezké činy, že se od nich energie léčitele hned vrací. Musí si zatím pomoci sami a hlavně, obrátit se už konečně do Světla a rozhodnout se pro cestu napravování. Super je, že každý se do Světla časem dostane.
Dost lidí nechce pomocí, ač si o to říkají. Za prvé: musí sami chtít sami sebe uzdravit. Za druhé: musí sami sebe chtít uzdravit. Za třetí: platí č. 1.:) Dost lidí si nemocemi, stěžováním udržuje pozornost okolí a ždíme z nich jejich energii.
Často není z Vrchu dovoleno vyléčit, protože pacientova duše si to nepřeje a buď si pomůže sama a nebo odejde z těla. Jsme nesmrtelné duše, i tahle inkarnace je jen krátký pobyt těle. Škola,  zkušenost, učení. Kdo pomoci ze srdce a opravdu nechce, tomu ani sebelepší léčitel nepomůže. Jistě už jste poznali pár „chronických“ pacientů, kteří utratili za léčitele a vše možné majlant, ale nic se neděje, zdraví se zhoršuje.
Teď se hodně šíří závislosti. A hodně závislých a psychicky nemocných ovládají různé přivtělené duše, entity, démoni. A nutí je dělat destrukční činy. Někteří démoni jsou silnější a musí je odvádět silný léčitele, šaman, čaroděj. Důrazně, po dobrém svou kořist opustit nechtějí.
Někdy je smrt těla, to nejlepší pro budoucí inkarnace. Ale říkejte to někomu kdo umírá nebo mu umírá blízký a on zatím nemá duchovní vyspělost tohle vzít s nadhledem.
Léčení na dálku nikdy nemá sílu léčení na živo.
Vyléčit se můžeme jen mi sami. Avatar za nás můžeš poprosit, požádat o snížení naší karmy. Ale i to jde jen díky práci na sobě v předchozích vtěleních.
Ti fakt silní léčitelé jsou lidmi zavaleni. Je jich málo a nemocných přibývá. Málokdo má v inkarnaci takové zásluhy z předchozích vtěleních, že mu může být pomoženo zcela nebo výrazně. O to víc je třeba na sobě pracovat sám.