Zákony přitažlivosti fungují. Mám materiální hojnost,  i když žiju skromně. A o to jde. Bohatství mám v mysli a i štěstí je stav mysli. Tím, že na majetku a penězích nelpím a nemám žádné nenaplněné a nesplněné materiální sny a touhy, a nemám to křečí stažené tyhle kanály z Vrchu, plyne ke mne více než potřebuji. .A mám tuhle oblast v úžasném stavu mysli a zharmonizovanou. Dokážu navíc být štědrý a odměnit lidi za jejich práci a úsilí. Zároveň mám desítky možností jak si vydělávat daleko více peněz, ale nevyužívám je, protože to už dávno není smyslem mého života. Ale ty možnosti tady jsou, a tím, že po nich jako dravec nejdu a nechávám to volně téct, tak mne zároveň Vesmír odměňuje hojností. Dost esoteriků čaruje na hojnost a na rovinu říkají, že chtějí peníze, úspěch, materiální hojnost. A to jim ten kanál drží ucpaný a v křeči. Když by to pustili, peníze se jim pohrnou.
To na čem lpíme nemáme a to na čem ne nám jde samo od ruky. Nelpím na psaní a nemám ambice psát nějakou knihu, a dost lidí mi píše, že se jim mé texty líbí a měl bych něco napsat. A to se mi nechce. Můžu rozjet několik druhů podnikání, byznysů a firmu napojit v astrálu na toky hojnosti, čarovat a vydělávat miliony, ale proč? Mít více peněz než potřebuji, by mne vzdalovalo od mé duchovní cesty. Banka mi nabízí předschválenou hypotéku už roky a každý ekonomicky a finančně gramotný akademik vám poradí: kup ten byt, pronajmi ho a nájemce Ti ho splatí…A za 20 let je Tvůj. A ne, za mne díky.  Táhlo by mne to energeticky a myslí směrem, kterým jít nechci. Nebo postav na louce u domu penzion a vydělávej. Ne, také díky. Mám, máme rádi svůj klid tady.
Znám některé mé minulé životy a nejšťastnější byly ty kde jsem nic nevlastnil. Tedy třeba jen oblečení, boty a misku. A kuličkové počítadlo. A jak se to na mě rozpadlo, dostal sem od Vesmíru nové k užívání. A nebo nedostal a chodil nahý.:) Takže ještě jednou: chcete partnera  a moc tlačíte na pilu? Blokujete si ho. Chcete peníze, hodně peněz a myslíte na to každý den? Blokujete si to. Pusťte to a přijde to.:) A nebo ne.:)