Dnes jsem v autě poslouchal rádio. Prý je zatím naočkováno min. jednou dávkou už 4,7 mil. Čechů.  V mé věkové skupině už 60%. Je teprve konec června, hlavní tlaky a nátlaky začnou na podzim. Teď to zatím zkouší s odměnami a po dobrém. Jak začnou očkovat i děti mladší 12 let, končí sranda.

Vlivný, ale od své duše odpojený: Imunolog Václav Hořejší považuje motivaci v podobě odměn za dobrou cestu. „Podle mého názoru by se mělo přistoupit k nějakému způsobu, aby bylo očkování povinné. Ale to je, po zkušenostech s právníky a soudy, zřejmě neprůchozí. Je to ostuda, protože očkování je v celospolečenském zájmu,“ řekl pro iDNES.cz Hořejší.Pokud jde však o motivaci, jednou z nich má být covidpas. „To, že budou mít nějaké potvrzení, že byli očkovaní, jim prostě usnadňuje život. Mohou jezdit do zahraničí a účastnit se různých akcí,“ podotkl imunolog a současně dodal: „Pak tu je druhá věc. Pokud by lidé k očkování přišli a dostali by pět set korun na ruku, tak si myslím, že by si to hodně z nich rozmyslelo. Nebo že přivedou svého dědečka, ale to už jsou technické detaily.“

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/odmena-ockovani-lide-penize-po-aplikaci-vakciny.A210621_112246_domaci_vank

Vím co je tahle vakcína za průšvih. Větší než si zatím i ezoterici uvědomují.  Ti, co vymění své zdraví a duchovní cestu za dovolenou u moře, výlety, hospody, budou jednou litovat. I ti, co ze strachu podlehli nátlaku kolegů, rodiny, zaměstnavatele.   I ruský Sputnik je velký průšvih. Proto, i kdyby jsi mi euro svazáku Václave za naočkování dal milion Korun českých, nacpu Ti ty papírky do zádele.:)
 Po odměnách, slibech, přijdou časem výhružky, tlaky, ale na tohle jsme připravení a budeme odolávat co to půjde. Duchovní cesta dělá lidi silnější, víra v Boha pak nesmrtelné.