Ptala se mne jedna paní, čím, že vyživuji své tělo, když ve stravě už potřebné živiny nejsou. Roky jsem byl názoru, že mé tělo nepotřebuje nic umělého, žádné tablety a doplňky stravy. A měl jsem tělo vyčuchlé, nevyživené. A nevyživené tělo nezvládá odolávat toliko ozařování, stresu, daleko hůře snáší silnější transformační energie přes něj proudící. Jak jsem, nevydělávám moc a cca polovinu svého příjmu dávám do co nejkvalitnější stravy a doplňků stravy. K pití tady mám úžasnou – živou vodu z vrtu. Občas si dám ekvádorskou wayusu, kde je přírodní kofein. Piju i 100% mošty, šťávy, občas bylinkový čas. Jak jsem psal, neutrácím za většinu toho co ostatní lidé a bydlení ve vlastním domě mne stojí pakatel. Mám žít ještě asi 45 let, začít více pomáhat lidem léčením a proto je třeba, aby mé tělo mělo dost energie a fungovala bdělá, vyživená mysl i hmotné tělo. Tohle vozítko budu potřebovat až dokonce, proto nelituji papírků – energie vložených do peněz pro jeho lepší fungování. Protože žádný majetek si odsud neodnesu a jediné co potřebuji je zdravé tělo až do vědomé smrti. Pak i to tělo spálí a můj popel ať si sežere kdo chce.:) Nejsem už cestovatelský typ, cestovat se dá i bez těla  a člověk se dostane tam kam hmotným tělem nikdy nebude mít přístup.:)

Beru mix preparátů. Již 3 roky používám Nuskin, který mi fakt funguje. Není levný, není ani drahý. Testovalo ho několik jasnovidců, vidících co znám a v té tabletě je opravdu to co tam uvádějí. Měsíční dávka vitamínů, minerálů kompletní řady mne vyjde asi na 500+ Kč na měsíc a k tomu střídám podle stavu svého těla další preparáty za další 1- 4t měsíčně.  Reishi, Cordymax, probiotika ( ty jsem dlouho neměl, protože střeva – druhý mozek a pocitový orgán těla má docela vyčištěný, vyživený ). Třeba Reishi jsme zkoušeli asi o pěti výrobců a nejsilnější poměr kvality – obsahu a ceny vyšel právě u Nuskinu. Reishi je klíčové v čištění slupek na srdci, bloků, traumat – kdy srdce je spouštěč naciťování, vidění – rozbíhá biostroj lidského těla a přístupy k vnitřním obrazovkám, ovladačům těla.
 Nuskin tedy, znám desítky lidí, kterým fakt pomohl. I mě. Z bylinek z mé louky pak udělané tinktury Hlohu – ta funguje i na jemněhmotné srdce a pomáhá mi dostat se dál v čištění minulých životů a bloků. Už dlouho jsem neměl tinkturu z lichořeřišnice – ta funguje na záněty v těle, nachlazení. V kombinaci s tyminánem, šalvějí třeba. Používám krátce i sibiřské mumio – tabletka se dá pořídit už od 4 Kč a stačí 1-2 denně. Na klouby dávám občas Alavis – kloubní výživu pro koně a po pár týdnech braní vysazuji a nechám játra odpočinout. Občas nasadím spirulinu. Ty zelené superpotraviny jsou úžasné.
Klíčové je, aby vás prohlédl, diagnostikoval někdo kdo fakt do těla vidí, dokáže ho astrálně procestovat či rentgenovým zrakem prozkoumat. Jezdím asi 6 x ročně ke kamarádovi jasnovidci, který mi projde tělo – co chybí, jak pracuje. Protože ty energie co stahuji, ty různé brány jdou přes korunu, temeno, srdeční čakru je třeba vyživovat, čistit, posilovat, nabíjet. Aby to tělo zvládalo. Měl jsme nějaké roky problém, že mé těla nestíhala můj zrychlený duchovní pokrok. A hrozily nemoci, nehody z nedostatku energie. Teď má už pár let tělo super vyživené a je to vidět i poznat. Když čtu kolik lidí je unavených, vyčerpaných a sotva se vlečou, jsou někteří hodně nemocní. Já mám pohodu. PS. neznám nikoho, kdo ač silný jasnovidec, léčitel dokáže prohlédnout své vlastní tělo. Všichni se obracejí s očistou, diagnostikou těla na druhé.