Víkend byl plodný, spousta práce za mnou.:)

Další celonoční práce s kamarádem osvíceným léčitelem, jasnovidcem. Úžasný člověk. Moc pěkná práce, o které detaily psát nechci, protože by to pro mne ztrácelo na síle a lidi by si z toho energeticky sosali.:) Ale ty práce v různých světech duchovních a  astrálních jsou povznášející.

Parta vidících sibiřských šamanu a čarodějů několika linii ( momentálně inkarnovaná v tělech Čechů a napojená na světelnou linii  ) vytvořila v dnešní zlomové době ( kdy lidi sráží, ničí obstrukce a strachy kolem Covidu ), ve výživových doplňcích firmy Zinzino úžasnou, komplexní výživu pro lidské tělo. V duchovních a astrálních světech propojila se světlem, informačními nosiči a energetickými zářiči: světy a dimenze, a pro lidi našla výživu, která díky propojení přes jejich linii funguje a dodává do těla i něco navíc. Vitamíny, minerály, probiotika, vláknina, omega 3, a k tomu rozbor krve ( z kapky krve z prstu ) ve špičkové laboratoři v Norsku.  Opakuji to hlavně ezoterikům stále dokola: ani v bio ovoci a zelenině už spoustu let dostatečný přísun živin, minerálů, vitamínů, probiotik není a nebude to lepší příští desítky let. Kdyby to tam bylo, vidící a napojení by byli ti poslední, co do sebe budou cpát tabletky. Kdo nemá vyživené tělo, tomu nefunguje energetika, jak by mohla a je na různém stupni vyčerpání. Když je málo energie, bortí se zdraví, vztahy a není dost energie ani na vyšší duchovní pokrok. Protože meditaci, modlitby berou hodně energie. Do toho i většina duchovních hledačů podléhá slabinám a závislostem. Alkoholem z těla vyplavují minerály. Trhají si astrální tělo marihuanou na kusy a budou mít velký problém odejít. Kávou si oslabují energetické rezervy v těle. Atd.
Vytvořit vlastní, kompletní výživovou řadu stojí obrovské peníze na výzkum, výrobu, testování, prodejní řetězec. Stvořit tak produktovou řadu by trvalo roky a peníze na to by se sice našly, ale trvalo by to velmi dlouho a lidé potřebují v této době pomoc hned. Tak se v již fungující firmě, která má ty produkty fakt moc hezké a silné, vytvořila ještě jedna realita, světelnější. Kde, když se napojíte do linie – řetězce této podskupiny, dostanete něco, co pomůže vám i vaší rodině, kamarádům, rodičům, udržet tělo vyživené a funkční. Vy co aspoň trošku vidíte, se na to můžete podívat.
Tak jako většina lidí, při slově MLM – multilevel, nejsem zrovna nadšený a nikdy by mne nenapadlo se do MLM zapojit. A to poslední co by mne lákalo, je, jezdit s byznys manažery na nějaké akce,  k moři, juchandy, kde se plácají po zádech  apod.:) Ale lidé, kterým věřím, kterých si velmi vážím, kteří léčí spousty lidí i z velmi těžkých nemocí ( i rakoviny ), rozjely něco, co může pomoci mnoha lidem. A tohohle se rád účastním a také pomohu.  Jsem z této pomoci lidem fakt nadšený a překonám i svou komfortní zónu. Je to super. Jsem zajištěný, bez dluhů a s úsporami, a další příjmy znamenají pro člověka toužícího se zbavit všech pout na cestě k Bohu, starosti s majetkem, jeho ochráněním proti inflaci atd. Jak odejdu z těla Míri, zůstane po mne nějaký majetek pro rodinu, komunitu, žáky… Budu odcházet s nabitými vědomostmi a aktuální karmickou zátěží a oni ať si pak s tou zhmotněnou energii v matérii dělají co chtějí.:)
 Dnes je na trhu nadprůměrná výživová řada takřka vždy vlastněna MLM, a pro masy lidí ( na přelidněné planetě si své místo na Slunci musí každý sám vybojovat )  jsou pak k dispozici bohužel méně obsahové funkční výrobky v lékárnách a od farmaceutických firem. Kdy farmaceutické firmy, západní medicína, si tvoří celoživotní pacienty. Společnost je skrz na skrz nemocná na těle i na duši. Lidé vyčerpaní, odpojení.
Také už 14 dní tuhle sadu výrobků Zinzino lidem prodávám a nasadil sem ji sobě a rodině. A rád vám s tím pomůžu, když se ozvete na mejl nebo mobil: info@tmaleci.cz 604890120.  Cena kompletní výživy je kolem asi 90 Korun denně. Někomu stačí brát jen něco, jiný má tělo vyčerpané víc a potřebuje násobné dávky než se to srovná. Chudí, nemocní, závislí lidé utratí tu stovku denně radši za cigarety, alkohol, drogy, nekvalitní stravu…
A teď ještě naše nejnovější praktické zkušenosti s Covid virem.
Covid není jen nějaký slabý vítr. Navíc mutuje, zesiluje, vyvíjí se. Lidí to doslova izoluje od Boha, zdroje. Doslova je to zavře do akvária, krabice a odsekne od napojení na Boha – Zdroj. Drsné a to nechci nikoho strašit. V té laboratoři vytvořili inteligentní bestii, co se mutacemi vyvíjí. Je třeba odstranit horní dekl krabice. Léčit světlem, v modlitbě, prosbě za rozpuštění a přes temeno posílat světlo dotyčnému. Vir pak v astrální rovině má i podoby různých entit, hadů, kteří různě lezou do těla. Popisy těchto bytostí můžete najít v knihách různých šamanů, biotroniků, Grabovoj, Petrov, šamani různých linii, směrů po celé planetě. Zkrátka ti, co vidí jasnovidně. Z těla je pak vytahují rukama, vysávají pusou, vytahují na dálku, ale na živo je to vždy silnější. Sibiřští šamani vidí nemoci, viry, třeba jako tlusté bílé červy a ti do těla udělají díry, tunely. Do těch pak lezou zelení hadi, to už jsou vážné nemoci. O entitě Marihuany, která funguje podobně, už jsem párkrát psal.  Zatímco narkoman kouří a zažívá různou škálu pocitů, entita mu rozežírá tělo, hlavně oblast břicha, solaru.
Temní čarodějové, kteří tyhle viry, nemoci tvoří na objednávku někoho ( tak jak společně s vědci už vyrobili spousty jiných virů, nemocí, HIV, Eboly atd. ), je tvoří právě ve formě těchto entit, bytostí. Kteří lidem škodí. A pokud tohle vytvoří dostatečně silné a Covid silný je, dokáže tahle entita doslova kolem člověka udělat tu krabici, akvárium, sarkofág a odříznout ho od Zdroje – proudění božské energie. Potlačit spojení duše s božskou energii. Z lidí se pak stávají… a potřebují, aby je někdo vidící a vycvičený zase napojil a osvobodil. Není zas tak těžké vytvořit entitu, bytost – tohle navíc dělala skupina, ne jeden čaroděj.  A dali si na tom záležet a napojili vir – bytost na silné egregory a s přístupy do různých světů.
Pomáhal jsem zrovna před dvěma dny jedné kamarádce na dálku, ten dekl ji oddělal, léčil ji světlem a zase ji napojil Nahoru. Vir zůstává hlavně u plic, u srdce a uvidíme jak bude příští roky nakažené ovlivňovat. Teď je tedy doslova nutné více odpočívat, vyživit tělo, relaxovat, zdravě myslet, žít. Nespadnout do závislostí, alkoholismu, drog, negativní mysli, antidepresiv, jako většina populace. Duchovní práce je teď nutnost daleko víc než předchozí roky. Držím palce přátelé a ať jdeme dál ve Světle a k sobe, k Bohu, ke všem. Už je třeba být ve své Síle a ochránit si své tělo, chrám před viry, ataky, entitami. Ochránit své tělo, rodinu, domov. A podat pomocnou ruku těm co si požádají a co zvládnete. Být silná, v Síle, bdělý, ostražitý a napojený přes své srdce na Boha a Vesmír, Zdroj.
Základní první pomoc proti viru je tedy: jít do toho obalu kolem sebe z vrchu – nad svým temenem. Odstranit ten horní dekl a záměrem se znovu napojit na Zdroj – Boha – Stvořitele. Přenést vědomí, kdo umí, tak vycestovat astrálně do sebe a čistit si plíce, kolem srdce a ideálně celé tělo světlem.  Použít co vás intuicí napadne. Jak budou příští roky mutace zesilovat, je třeba mít kolem sebe silnější ochranu světlem a ještě lépe nějakou z mnoha ochranných metod.
Vakcína vám do těla vpraví látky, co ten, kdo na sobě pracuje rozhodně v těle mít nechce. Bez očkovacího průkazu  certifikátu, se člověk skoro nikam nedostane časem.  2 x ročně si necháte píchnout vakcínu, kterou budou farmaceutické firmy neustále vylepšovat. Dostanete další potvrzení do průkazu.  Vaší nervové soustavě nebude dělat dobře, vzpomenout si na krušné chvíle, horečky, které dost lidí po očkování zažilo.  Dnešní rozhovor s virologem jsem celý nečetl, ale přidávám sem: Virolog: Vakcíny tlačí na mutace, očkovat se budeme muset možná každý rok – iDNES.cz
Mimořádně vás prosím o sdílení kamarádům, přátelům, i na ty sociální sítě, kde už asi 3/4 roku nejsem a nechci být.:) Ale chci, aby se o tom co Covid dělá lidé dozvěděli a dokázali to odpojení odstranit sami nebo vzájemnou pomocí.  A i ta výživa je velká pomoc, pro ty kdo chtějí.