Ve Vesmíru neexistuje nic, co už někde nebylo stvořeno. Všechny opery, vynálezy, zbraně, knihy, přístroje, stroje už tady byly v některých civilizacích. Často i na jiných planetách, v jiných sektorech Vesmíru. Citliví lidé jen stáhli návod na jejich vytvoření ze snových a astrálních světů. To co je pro naši nevyspělou civilizaci super počítač a super letadlo, je pro mnohé civilizace méně než telefon ze dřeva pro prvňáčka.:) Vyspělost civilizace se pozná hlavně podle jejího chování, soucitu, etiky a duchovního rozvoje. Na planetě Zemi se i dnes válčí na asi 20ti místech. I dnes umřela spousta lidí hladem, žízní a na vyléčitelné choroby. Další miliony lidí dnes neměli na jídlo a žijí pod hranicí chudoby. Staří a umírající žijí často na okraji a bez zájmu. Na naší planetě, zasvěcenci zvané trestanecká, vězeňská, se zkrátka děje spousta nehezkých činů, které už spoustu let být nemusely, kdybych lidi měli otevřené srdce a oči. My tady v ČR žijeme v blahobytu, řešíme plastová brčka a politiku a znuděni trávíme svůj život na soc. sítích. Někteří tam ukazují co jedli, co si koupili, kde byli a jak úžasně naplněný život žijí.:) A co, že si dají občas antidepresivum, lajnu drog, skleničku nebo vyfičí hlavu marihuanou a nechají dírou v břiše nakrmit další entitu svou energií.:) Štěstí je stav mysli a směrem dovnitř, do sebe, ne o tom vykládat a psát a o blaženém stavu štěstí nic nevědět.
Ve filmu Avatar je z astrálu ukázaná technologie, která je tady už pár desítek let fyzicky. Kdy se 88 letý finančník z italské černé šlechty doma zavře do přístroje, ve vedlejším „sarkofágu“ leží další biorobotické umělé tělo bez duše..proběhne transfer a jeho duše se z oblasti brzlíku 88 letého těla starce přesune do absolutně zdravého mladého těla. Tyto přesuny lze dělat i do těl nejen lidských.
Dávno tady existují i přístroje na cestování v čase od různých mimozemských návštěvníků. Že o nich nevíte? Asi nepijete omlazovací dětskou krev a nepatříte mezi „vyvolené“ satanisty co tuhle planetu ovládají.:)
Pod povrchem zde také máme zakopáno spousty přístrojů a strojů civilizací, které tuhle planetu min. posledních 1,5 milionu let obývaly. Jelimani věří, že „lidé“ jsou na téhle planetě jen pár tisíc let. Protože to přece píší v učebnicích.:)