Čím dál víc lidí dnes říká: léčit a vyléčit se musí každý sám…
Léčitelé za chvíli nebudou smět léčit… Ale přátelé, ruku na srdce, kdo i v duchovním rybníce to skutečně sám umí? 10 ze sta, 20? Pět? Vždyť většina lidí v ezo rybníce nezvládá ani vlastní energetickou ochranu a vyčistit si všechna svá těla.
Sám sebe nedokážu léčit plně, proto se ptám.:) Zdravou stravou a čistou vodou, doplňky stravy, očistami, žitím na čistém silovém místě a bez závislostí funguji dobře, ale to neznamená, že sám sebe dokáži vyléčit. Dokážu snadněji pomoc druhým než sobě.
Už takhle jsou lidé ve městech doslova grilováni wifi zářením a elektrosmogem ( a to jakmile letos spustí 5G naplno, to teprve bude síla ), pijí vodu plnou chemie z kohoutku i kupovanou v lahvích a co s tím dělají? Kdo dělá změny na úkor pohodlí, svého příjmu? Jako koně s klapkama na očích pochodují dál a táhnou slepě.:)
Stěhovat se kvůli zdraví svých dětí někam do zapadákova? Ne, radši vydržíme. Co na tom, že už přes půl milionu Čechů má z toho ozařování rakovinu a další spousta problémy se srdcem, kolapsy, mrtvicemi, infarkty? A že se to každý rok navyšuje a bude to strmě stoupat? No a, naší rodině se to stát nemůže. Zůstaneme v Praze, žije se zde blaze.:) A děti tady přece mají nejlepší školky, kroužky, školy, a když to všechno zdárně absolvují, budou mít super práci a byt a nebo vilu a auto a druhé auto a budou tady super šťastní v tom krysím závodě nevědomých, odpojených otroků. A s antidepresivy, alkoholem, cigárem nebo jointem a jinými utlumováky a výplachy adrenalinu se přece dá žít dobře všude. Přitom, většina Pražáku, kdyby prodala byt či dům v Praze ( pokud ho tedy mají ) a přestěhovala se někam blíž k přírodě – s vlastní studnou i zahrádkou, tak jim zůstanou miliony přeplatek a nemuseli by se tolik honit za přežitím a ukázáním sobě, přátelům a sousedům jak se mají super dobře a hojně.:) Že je to na úkor kvality a vědomého života? A že si po smrti stejně nic z toho haraburdí neodneseme? Nevadí.:)
Kdo z lidí fakt doopravdy zdravě jí, pije a žije? Čistí tělo různými bylinkami, střeva, játra? Kolik hodin tráví průměrný ezoČech v lese v porovnáním s čajovnou, kavárnou a účastí na seminářích? Kdo investuje do doplňků stravy, aby dostal do těla co si jeho biostroj žádá a tělo fungovalo alespoň na 80%?

Léčitelé i ti silnější pak mají ten klasický problém, kdy nedokáží vyléčit sami sebe a mohou pomáhat jen druhým…
Jak to máte s tím léčením vy?