Miliony vidících a vědoucích žen a mužů byly poslední tisíce let umučeny, zabity církví a fanatiky. Protože věděli a viděli jaké zlo a potvory zakládaly a v zákulisí tahají za nitky ve Vatikánu. A kdo vidí a ví je nebezpečný a je třeba ho odstranit. Proto ty zinscenované procesy s čarodějkami, vědmami, bylinkářkami, porodními bábami, jasnovidci a dalšími – obou pohlaví. Spousta lidí věnujících se i v této inkarnaci duchovní práci na sobě má tohle trýznění za sebou. Skoro nikdo nevydrží být mučený a bez spánku dny a týdny a ti lidé pak ve snaze zemřít co nejdříve přiznali vše co jim tihle XXX nadiktovali a smrt pro ně byla vysvobozením.
Měli jsme na pobytech ve tmě pár desítek lidí co zažili smrt umučením, utopením, upálením, pohřbením za živa, zazděním a pod. Někteří mají klaustrofobii dodnes a tma je zesilovač senzitivity a spojení s duší. Za mne osobně, po spoustě zušeností s provedneím těchto lidí tmou, je překonání svíravého pocitu na prsou, paniky, vyčištění tohohle traumatu ve tmě silnější než různé regrese, konstelace, které tihle lidé ( hlavně ženy u nás ) zkoušely předtím. Když se jde do té události a láskou a pochopením, uvolněním se rozpustí všechno utrpení, nenávist z té situace. A hlavně už je to pryř, stalo se to tam, není třeba se tím nechat omezovat. Ty i já i ti další jsme vraždili, zabíjeli, nechávali mučit jiné a to stejné jsme  pak sklidili v dalších inkarnacích. Byli jsme nevědomí nebo hloupí a vědomí. Ale to bylo, už je to pryč a není třeba tento batoh omezení táhnout dál. Pro spoustu sluníčkových ezoteriků je nepřípustné, že i oni dělali taková zvěrstva, když teď nosí tričko se sluníčkem a korálky po celém těle. Ale žijeme v dualitě, nikdo není jen světelný. Koneckonců čarodějové a čarodějky existují stále a dokáži pomoct i ublížit. Zabít na dálku, proklít  i uzdravit. Vše je o etice a morálce a vědomém žití a Bytí.  Jsme to my, kdo určuje naše příští inkarnace, tím co děláme v té aktuální. Čistit svou karmickou zátěž a nezanést ji konáním v rozporu s nebeskými zákony. Nekrást, nepodvádět, neubližovat lidem vědomě i nevědomě. Nikomu nedělat co nechceme, aby dělali nám. Nevědomost nebeských zákonů, stejně jako těch právních ve 3D – neomlouvá. Lidé, kteří  v honění za zlaťáky poškodili tisíce Čechů a Slováků nejsilnějším psychedelikem Bufo Alvarius a ti potrhaní lidé nemají šanci po smrti v rozbitém astrálním těle odejít ( ano ten zážitek a vidění vyjdou draze v nevědomosti ),  si velmi uškodili a budou odčiňovat, i když si to zatím neuvědomují. Někdo kdo kvůli majetku, dědictví okrade své blízké nebo kamarády, také. Přitom je to jen a jen na nás co uděláme a jak konáme, protože po smrti nám z těch hromad cihel, skla a železa nezůstane vůbec nic a odneseme si jen svou karmickou zátěž a moudrost. Když vidím jak obrovské množství lidí se honí za hromaděním majetku bez ohledu na soucit a etiku a ty hodiny navíc každý den, pak proměňují často za zbytečné haraburdí…No, jejich škola, jejich cesta, jejich volba.
https://www.idnes.cz/xman/styl/carodejnictvi-hon-tresty-spankova-deprivace-halucinace-kontrola-zeny-skotsko.A200526_102410_xman-styl_fro