Pár smutných odstavců ke Covidu.  Mám docela veselý život, proto vážné texty nerad píšu. Ale upřímnost a pravdu mám ještě radši.:)

Nepatřím mezi těch skoro půl milionu Čechů, kterým zemřel blízký, příbuzný. Se kterým se často nemohli ani rozloučit. Soucítím s nimi. Tohle emoční trauma časem vyplave do těla fyzického. Ano, někdo bude argumentovat tím, že ti zemřelí byli nemocní, staří a zemřeli by stejně. Ale oni mohli ještě roky, desítky let žít.  Nebýt tohohle v laboratoři vyrobeného viru. Mluvil jsem s pár zdravotníky. Ti co se z nemocnice dostali, mají většinou poškozené plíce a neví se co to příští roky udělá. Část z nich má taková poškození těla, že už budou fungovat jen omezeně. Uvidíme jak vir bude dál mutovat. Zda tomu nebude ještě pomoženo vytažením silnější mutace.
I jasnovidní léčitelé vidí u lidí co prodělali Covid zůstatky na plících, u srdce, v těle. To samo nezmizí a uvidíme co to s lidmi bude dál dělat. Rozhodně to jejich tělo neposílilo. O tom, jak silný je tento vyrobený vir a jak člověka odpojí od Zdroje – Boha, jsem již psal. Tohle kromě vědců vyrobili silní mágové. Velmi silní. Duše zavřená v těle je pak doslova izolována od Zdroje a to je nápor nejen na psychiku, smutky, deprese. Na emoce a psychiku těch zdravotníků je to také velká zátěž, aby nevyhořeli. Je velký rozdíl, když předchozí roky u nás umíralo asi 110 000 Lidí a kdybych jich tento rok zemřelo třeba o třetinu víc. Když přivezou manželský pár šedesátníků, kteří byli v kondici, sportovali, výletovali a oni je prosí ať zachrání aspoň jednoho z nich. Náročné nebrat osobně, když nakonec zemřeli oba.
Nepatřím ani mezi ty, které ty cíleně likvidační opatření ničí ekonomicky. Díky tomu, že nemám dluhy, mám něco našetřeno a na kolaps systému jsme se připravovali a roky jsme o tom psal na FB a to pak přesunul sem na web. Kdo dokáže číst mezi řádky a dát dohromady souvislosti, vše tam najde. I to, co nás čeká příští roky, že ve městech to bude velmi těžké k žití.
 Soucítím s lidmi, kteří jsou zahnáni do kouta a sotva přežívají. Nechápu, ale lidi, kteří šíří nenávist jen kvůli tomu, že se nemohou jít opít do své oblíbené restaurace, zajít do divadla, kina, na tenis, zaletět k moři, lyžovat. Sportovat se dá i venku, kultury je přeplněný. Dost lidí ani po roce nepochopilo, že jejich obor je mrtvý nebo polomrtvý a doba se změnila. Že jakmile skončí podpora, jejich podnikání už stejně nepřežije, protože zájem lidí se změnil. Se vzděláváním, řádem, disciplínou studentů to bude náročné, ustát to a vrátit alespoň částečně k původní úrovni.
Další změny budou rychle následovat. Pořád u nás žijeme v obrovském blahobytu na rozdíl od velké části planety. Dost lidí si to pořád neuvědomuje.
Obrovsky se teď ukazují charaktery lidí. Spoustě lidem je jedno, že mohou někoho nakazit, hlavně, když se dostanou na nelegální párty.
Britský premiér prohlásí, že víc vakcín než ostatní mají díky své hamižnosti a penězům, kterými přeplatili chudé země, stejně jako USA za roušky platilo víc a bralo chudým.
Každopádně, tyhle Covid opatření letos neskončí ani po naočkování většiny. Bude to ve stylu na chvíli otevřít, zavřít a pořád dokola rok, dva… Dost lidi tne nápor nezvládne emočně, psychicky. Duchovní cesta, modlitby, meditace jsou nejúčinnější pomocí. A vzájemná podpora, soudržnost, motivace. Nabrat sílu a svítit pro druhé.