Chcete se na své duchovní cestě dostat opravdu daleko? Fakt jdete ze srdce a doopravdy? Chcete vykročit ze stáda, které o ezo mluví a nějak ho dělají, ale nejsou kvůli němu ochotni udělat změny? Změny někdy bolestné a transformační? Co roste a sílí, to často bolí.

1) Na duchovní transformace, posuny je třeba hodně energie. Mnoho. Prototže pohyb v různých meditacích, světech stojí energii. Nic není ve Vesmíru zadarmo.
2) Ve městech, obzvlášť v těch velkých, už je ozařování tak silné, elektrosmog, wifi, astrální vlivy už takové intenzity, že to extrémně vysiluje. Že se odstěhovat z města by bylo náročné kvůli obživě, práci, dojíždění za prací, kamarády, do oblíbené čajovny, ezo komunity? Každá změna něco stojí. Každá cesta do lepšího něco vyžaduje. Kristus chtěl po svých učednících ať se zbaví majetku, opustí rodiny a vydají se s ním na jízdu k Bohu. Mudrcové, lámové, jogíni dělají to stejné. Tohle už je pro nás zápaďany za hranou komfortu, ale jde udělat alespoň kompromis. Mluvíš o tom jak chceš růst? Proč teda pořád bydlíš v Praze? Na venkově by jsi vydělal méně peněz a musel by jsi dojíždět? Chceš víc peněz na cetky a zbytečnosti nebo duchovní pokrok ( to jediné co by u lidí vědomých a napojených – myslím těch skutečně – mělo být prioritní ). Odstěhovat se z Brna a z Prahy a trávit tam půl dne v práci? Jaký to má efekt: Alespoň poloviční, když aspoň spát necháš tělo v menším ozařování.
3) Co jíte a pijete. Kolik ezoteriků je schopno jezdit si pro vodu bez chemie, chlóru, fluoridu sodného, co jim teče z kohoutku? Žádná karafa s květem života, šungit, osmóza a různé předražené přístroje vodu na špičkovou neoživí.
4) Strava. Pokud nežijete na místech na planetě, kde ještě ovoce, zelenina mají sílu ( Amazonie, místa v Asii, Africe ) tak takřka nemáte šanci mít vyživené tělo. Obzvlášť vegani, vegetariáni, frutariáni a  další -áni, mají těla vyčuchlá, jedou jim na částečný výkon. Bez vyjímky. Protože v té stravě to už zkrátka není. A je třeba to doplňovat. O výživě píšu roky, asi 6. A spousty textů. Nejsme přiznvcem vitamínových tabletek a doplňků, ale v dnešní době už je to nutnost.  Jíte maso? Tak z malochovu, bez krmení zvířat masokostní moučkou a podobnými dobrotami, antibiotiky, růstovými hormony atd. Bez toho, aby před smrtí prožila takové utrpení, že ty strachy pak jíte uložené v mase. Dost lidí už si peče kváskový chléb a vyhýbá se modifikovnému obilí z pečiva.
5) Temní, často pokročilí šamani, mágové, duchovní učitelé, guruové, tantra erotičtí maséři apod. mají na energii lidské baterie.  Napojené potrubím je odsávají do svých zásobníků a díky tomu dokáží dělat transformační posuny ve světech duchovních, astrálních, prodlužovat si život, vylepšovat zdraví, vitalitu. Jedná se i o uctívání, sekty, kde lidé těmto odevzdávají svou energii obdivem, uctíváním, mantrami, meditacemi pro ně a jejich linii,  finančně ( do vydělání vložili lidé sovu energii ), atd.
6) Na přísun energie se používají různá energetická cvičení: Tensegrita, Čikung, Tai chi, dechová cvičení, yoga, očisty orgánů, práce s tepem srdce atd., čarodějové, šamani mají své předměty síly, artefakty, kameny, zářiče, portály, brány atd.. Dělají pakty s různými bytostmi, které jim dodávají energii a je i chrání ( a těm často platí energií druhých lidí, kterou jim seberou ). Případů, kdy na šamanských rituálech s psychedeliky šaman z lidí vytáhne peníze ( někdy spoustu peněz ) a ještě si ty lidi během rituálu napojí potrubím a doživotně je odsává, máme mraky. Potřebuje na svůj růst, růst své síly, magických schopností hodně energie. Žen, které si tihle filutové napíchli i přes astrální sex je i na západě mnoho. Někteří temní ženu nalévají alkoholem před sexem, aby snížili její ochrany a pak snadněji napojují.
7) Chcete lepší životní realitu? Tak proč negativně, toxicky myslíte? Proč žijete s násilníkem, opilcem, huličem a lidmi co vás táhnou dolů a ubližují vám? Proč stále zůstáváte v práci co vás ubíjí? Inkarnace uteče velmi rychle a…
8) Tahle Covid doba je přelomová. Spousta lidí spadla hlouběji do závislostí a pastí. Chcete aby vám tělo lépe fungovalo a lépe se vám s množstvím energie šlo nahoru na cestě k Bohu, k sobě, ke své duši, ke spojení se svým Vyšším Já? Tak proč do svého těla-chrámu lijete alkohol, drogy, cigarety, antidepresiva, sedativa, kávu, energy drinky, a různé další tělu škodící látky? Fakt nenajdete práci, kde nebudete jako otrok sedět 8 h denně u počítače a telefonu? Kdy, Zítra, za rok, nikdy?
9) Spousta lidí by mohla pracovat mnohem méně času, vydělávat daleko méně, kdyby neutrácela z zbytečnosti. Do těla jde dát denně výživu i za pár desetikorun a výrazně to pomůže. Dá se domluvit s někým kdo má auto a se skleněnými barely si zajet načepovat vodu do vrtu, studny, studánky a výrazně to pomůže. Dá se jíst méně, ale kvalitněji, Dá se toho spousta. Znám mnoho lidí, většinu společnosti, kteří do sebe lijí a cpou za stovky denně cigarety, alkohol, nekvalitní jídlo – doslova hmotu. Mrtvou hmotu a alkohol k tomu v drahé restauraci. Nebo i v pajzlu a restauraci levné.:) Obzvlášť ti méně majetní jsou  schopní nacpat se alkoholem, léky, marihuanou, cigaretou za stovky Korun denně a doplnit tělo tou nejlevnější stravou z marketu. Levné pečivo, slazená voda, nějaký salám a podobné výtvory.
10) Šamanské rituály a práce s psychedeliky: Přepečlivě prosím vybírejte komu se svěříte do rukou. Poškozených, kteří absolovali rituál u nevycvičených šamanů je velmi mnoho. Na ayahuascku jsme doporučoval dva z asi 70 šamanů, kteří to v ČR poslední roky dělali. Jeden z nich se před měsícem loučil, že už do ČR možná nikdy nepřijede. Bez očkování nepůjde letět atd. Kamarádka Máňa vám doporučila jít na ayahuascku k tomuhle šamanovi z Peru, protože měla úžasné vize a zážitky na rituálu? Škoda, že nevidí za druhou úroveň a jak má poškozené tělo, a že si z ní udělal baterii. Soucit pro Máňu. Ale chcete to také? A to si ještě Máňu napojil potrubím jeden známý ezo učitel z nejmenovaného českého kanálu ezocesty na dálku přes astrální sex. Že už má tři roky málo energie? Čím to asi bude?
 Důrazně nedoporučuji užití Bufo Alvarius a když Ibogu, tak pod vedením fakt silného afrického šamana. A ideálně a lépe nikdy.
11) Marihuana je velmi, obrovsky destrukční. Psal jsem o ní pár textů. Během kouření zažíváte „hezké“ stavy, můžete i něco vidět, mohou se vám otevřít díky energii té entity různá napojení a kanály. Ale během toho vám entita této rostliny síly rozežírá jako červ vaše energetické tělo. A to vám časem potrhá natolik, že po smrti fyzického těla nemáte šanci odejít do světla a zůstáváte tady mezi tou spoustou neodvedených duší. Neznalost zákonů energetiky neomlouvá. Budete mít další pokusy a inkarnace. Ač to zní hrozně, tak jen velcí mistři dokáží světlem tyhle díry za života těchto narkomanů opravit. Ano narkomanů, protože marihuana je velmi silná droga, a Češi jsou bohužel v její spotřebě světová špička.
12) Očkování je pro lidi, kteří si otevírají mimosmyslové přijímače, schopnosti, antény, vnitřní obrazovky velmi náročné pak zpracovat. Ty těžké kovy ve vakcíně tohle zavírají a poškozují i nervovou soustavu člověka. Chce na hory, do letadla, do obchoďáku nebo duchovně opravdu růst? Máš svobodu výběru.
13) Očisty těla, orgánů, očista jater, krve, ledvin, žlučníků, střev, od parazitů atd.
14) internet vytahuje z lidí obrovské množství energie. Většina lidí i ezoteriků je na něm závislá, obzvlášť na sociálních sítích. Spousta lidí tráví čas chatováním, koukáním na ezo videa, filmy, čtením extrémního množství ezobludů a konspirací na netu. Čtení tohohle v mentálním těle vytváří různé světy a zacyklení. A to bere energii a čas na duchovní cestu – pokrok.
15) Ovce a ovčárny. Doslova. Spousta ezoteriků uvízla jako ovce co uctívají nějakého učitele, vůdce, manipulátora, psychopata  v nějaké sektě, skupině ( i na internetu ), kde doslova přicházejí o energii finance a jak jim chybí energie, tak se jim rozpadají vztahy, tělo, zdraví. Hodně ezoteriků je doslova ezo turisty, kteří navštíví každý seminář, zasvěcení, ezo-brak a diví se, že se stále plácají na místě jak tříští pozornost a  energii. Jezdí, platí a plácají se. Někdo na objíždění seminářů postavil svůj svět a hledá tam kamarády a partnery na sex, trávení času. Zaplácnutí bolesti, nudy, osamění.  Chce patřit do nějaké skupiny. Pár sekt, kde se členové plácají po zádech jací jsou borci, duchovní elita a jelita  tady máme. A ne pár, ale mnoho. Spousta lidí stojí duchovně na místě, protože se bojí opustit komfortní zónu. Máš v této inkarnaci znalosti, možnosti a vědomosti?  Tak proč ji promarnit. Potkal jsem dost lidí, kteří o svém učitely, guruovi básnili a propagovali ho všude, zatímco jim bral víc energie než mohli unést. Nebo si je jako loutky v astrálu naprogramoval na svou ochranu, zájmy. Dost z nich si stále myslí jak jsou pokročilí a ezo borci. Soucit s nimi.
16) Nadváha. V tuku na těle máme uložená traumata, strachy, nevyřešené věci, bolístky, témata. Cpeme se odpojení a ukládáme to do sebe. Obzvlášť si dejte pozor koho na sebe necháte šahat. Léčitel, léčitelka z desítkami kilo nadváhy, s kruhama pod očima, vyčerpaná, zanesená vším možným? Díky ale s tímhle se spojit nechci a do svého těla tyhle energie také ne. Ne.
17) Sexuální energie je velmi silná, spojením do sebe dostáváte část karmy toho druhého, měníte si energie, vibrace. Pracujete na sobě a pak se necháte takhle stáhnout? Je velký dar mít partnera, co na sobě také pracue a oba při spojení rostete. Ale kolik párů kolem vás na tom je tak dobře?
18) Tantra je úžasná věda plná nauk, súter, učení. Bezdotyková z více než 95%. Ti nejpokročilejší tantrici na planetě žijí v celibátu a dělají doslova zázračné vyléčení, činy. Tantra nemá nic společného s erotickými masážemi na západě. Neviděl jsem zatím v ČR ani jednoho! erotického tantra maséra, který by měl tělo vyčištěné a dokázal si ho ochránit. Jak je sexuální energie velmi silná, stahují to do sebe z klientů a pak to předávají druhým. Sami jsou toho plní. Nikdy jsem tuhle službu nevyužil ani nevyužiju, nejsem blázen. A nechat si od takhle zanesených lidí masírovat genitálie, anální a vaginální mapování nechat dělat? To si fakt nevážíte svého těla a energie? A to neberu v podtas, že těch znásilnění českými tantra gurui ní málo. To jak provozují po Evropě erotické salóny, nechávají masérky masírovat nahé atd. a berou jim jako pasáci polovinu peněz. No, tohle nechcete.
19) S řízenými meditacemi se roztrhl pytel, ale meditace je o zastavení mysli a dostání se za to. A to chce dřinu, energii a čas. A vydržet. Je spousta technik, nauk, cvičení jak se dostat daleko. Od těch dechových, po řadu dalších. Moudré knihy jsou jich plné ,ty pokročilejší se k vám dostanou od učitele. Který přijde, až je žák připraven a vyzářením  a otevíráním čistoty srdce ho učitel zahlédne. A když žák vytrvá a opakovaně prosí o přijetí do učení, mistr žáka přijde a bere si na sebe závazek propojení do více inkarnací.
20) Dalo by se pokračovat, ale stejně to pořád jen opakuju.:)