Všichni bojujeme svůj vlastní Wimbledon
Všichni máme na svých bedrech něco naloženo. Někdo víc, někdo méně. Někdo si do své inkarnace naloží tolik, že sotva táhne ten baťoh na zádech.
Psala mi dnes jedna žena, jak má naloženo, jak jí to řekl i šaman atd. Opakovaně na něco fňuká.
A já ji píšu: Nemáš dluhy, exekuce, neřešíš kde sehnat pro dítě na boty a školku. Žiješ v hojnosti, dům za 15milionů od táty Ti dává materiální jistoty. Manžel Tě nebije ani není ožrala a násilník. Jsi teď zdravá, dítě také. Navíc už jsi na cestě k Bohu a víš co chceš. Nebloudíš jako většina lidí, materialistů, kteří možná najdou smysl života až v den své smrti. Hledáš se sice na různých seminářích a v ezobludištích, ale už víš kam chceš jít a dojít.
Otevři oči a podívej se na lidi kolem sebe. Jak to spousta z nich nedává a utápí se v lítosti, v alkoholu, drogách, marihuaně, hazardu, workoholismu atd. Jak jsou odpojení od sebe, od Boha. Někteří se udrží v bdělosti a přítomném okamžiku jen během adrenalinového sportu. Jiní jsou utlumeni prášky a další se musí nakopnout něčím.
Buď vděčná za to co máš, za to co žiješ. V lásce, pokoře a v soucitu. Začni třeba dělat něco zdarma, pro radost a smysl. Nic nenaplňuje člověka víc, než pomoc druhým – tím stejně zase nejvíc pomáhá sám sobě a čistí svou karmu.
Spojením se s Vyššími silami, s Bohem, Absolutnem, Zdrojem dá člověku smysl života. Už nebloudí, už VÍ. S Bohem nebo s Kristem v srdci zvládne úplně vše.
Tak jako umírali často s úsměvem na tváři a s Bohem v srdci vyrovnaní – na hranici, v plamenech naši předci. Ti nejlepší z nejlepších, nejčistší a nejpokročilejší duše jaké tady posledních tisíc let byly. Duše, které měly předávat svou moudrost dalším generacím, v nepřerušené rodové linii. Mudrcové, vědmy, čarodějové a čarodějky, léčitelé. Opravdové elity národů. O tohle nás církev jejich vražděním připravila, ale postupně vše obnovíme na planetě Zemi. V každé pokročilé civilizaci byli moudrými elitami národu léčitelé duší a těla a moudří rádci.