Nerad píšu negativní texty.:) Ale vše jde brát s nadhledem nesmrtelné duše. Kdy ani smrt těla nic neznamená a je to jen jedna z mnoha inkarnací dotyčného ve škole pro duše. Nebudu tady přepisovat nějaké citáty mistrů nebo motivační formulky. Těch je fb přesycený. A je sranda, jak to kopíruje jeden od druhého, bez vlastního prožitku a praktikování.
Kvalita lidského života jde stále dolů. Nemyslím kvalitu materiální, ta roste. Ne všem tedy. Je velký nápor na psychiku mít dluhy, exekuce, hypotéku, půjčky. Také jsem to zažil ( ne tedy ty exekuce:.) a jsem moc rád, že dluhy nemám. Dává to obrovskou svobodu. Ještě větší svobodu pak dává, že nemám žádné neplněné materiální sny, protože po smrti tady stejně vše nechám a zdravý člověk potřebuje postel, jídlo, pití a střechu nad hlavou.:) A většinou čím střídměji jí a pije, tím je zdravější.:)
Lidé už po třicítce začínají být hodně vyčerpaní a často i nemocní, jak jsou otráveni chemii, ozařováním, nezdravým jídlem. Ze sta lidí co potkám, má 98% různě vyčerpanou energetiku těla.
Po konzultaci s lékaři a léčiteli, přibývá vážně nemocných. Mají plné ordinace. Skoro 700 000 Čechů už má rakovinu. Je to obrovské číslo. Máme tady přes milion cukrovkářů, obrovské množství lidí má problémy s kardiovaskulárním systémem. Velké % Čechů má různé stádia nadváhy. Přibývá dalších nemocí. Žijí život s zdravotním omezením a to jim nedovoluje žít naplno. A podle lidí co vidí do budoucnosti, se to bude zhoršovat přiští roky.
Přes 3 milionů Čechů bere každý den nějaké prášky. Na spaní,na bolest, povzbuzováky, antidepresiva. Další 3 miliony si svou dávku antidepresiv zhltnou v cigaretě. Kolik milionů lidí v naší krásné zemi pije víc než je zdrávo? A pak tu máme huliče marihuany a konzumenty různých drog. Spousta lidí by omdlela, kdyby si měsíc nemohla zadotovat své tělo kávou.:)
No, každý má své slabůstky, kterými si zpříjemňuje odpojenost od sebe, od Zdroje a tlak na sebe.
Do toho EU velmi zpřísní léčitelství. Omezí, zakáže. Léčitelé budou léčit tajně a nebo jen své blízké, pod pohrůžkou vysoké pokuty. Dozakážou čínskou medicínu, homeopatika, přírodní bylinkové léky. To znamená, že lidé budou mít na výběr buď si nechat do těla v nemocnici narvat chemii ( která je často zabije ) nebo se léčit nějak sami. Připravte se na to, že si budete muset pomoc sami. Stmelí to rodiny aspoň. Teprve až jde o zdraví a do tuhého, přestávají se lidé hádat kvůli takovým nesmyslům, jako je prezident, premiér a kdo se momentíálně v politice honí za kariérou, mocí a penězi. Všem ve vysoké politice jste vy osobně úplně ukradení. A pro farmaceutické firmy jsou lidé je jména, čísla vydělávající jim peníze. Spousta lidí řeší kariéru a co bude za deset let, ale v té době už někteří budou mrtví v tom shonu, ve kterém jedou. K čemu je umírajícímu rakovinou větší dům a nové auto, když leží v propoceném pyžamu za pět stovek v nemocnici a chemoterapie ho užírá za živa.
Co s tím? Ideální je jíst střídměji. Vozit si čistou vodu na pití, vaření, pokud nemáte vlastní studnu, vrt. Omezit létání letadlem, protože ta radiace roste a jód to jen utlumí. Omezit používání telefonu, pc, elektroniky. Večery u TV už tráví jen nevědomí a snad jen odpojení si pustí televizní noviny, kde je z 30 zpráv 28 negativních a k tomu jim pustí dvě ze zvířátky, aby to nebyly čistě kriminální zprávy.:)
Trávit co nejvíce času v přírodě, mimo město. A hlavně, jít do sebe. Do svého srdce uprostřed hrudi – duchovního. Hlavním problémem je odpojení od sebe a od Zdroje – Boha. U toho všechno začíná i končí. Z lidí už jsou bioroboti, jak jsou zanesení chemií a ozařuje je to ve městech ze všech stran. A pak je tady i dost těch, co odpojení nejsou, ale nezdravě jí, pijí a žijí na nezdravém místě a sesekaly je jejich psychosomatické a karmické problémy, které nevyčistili a utíkají před nimi. A i ti, co s tímto a se sebou pracují, dostávají neustále různě ťafky, zkoušky. Meditace, modlitba vlastními slovy, k tomu v co věříte, vám ale dají obrovskou sílu a jsou zadarmo.:) Ale je pravda, že některé duše si zkrátka přišly prožít utrpení a bolest nemoci a umírání v odpojenosti na plné pecky, protože tím vyčistí spoustu karmy co napáchali. A nejsme žádní církevní fanatici a bludaři, kteří popírají inkarnaci, kterou zažily stamiliony pozemšťanů a ještě zažijí.