Je to už pár let, co nepiju vodu z kohoutku. Zkoušel jsem její chuť, vibraci poslední dobou na více místech v ČR a fakt je ten rozdíl obrovský ve srovnání z vodou z prověřené studánky, vrtů, studny, kde je ideálně udělaný úplný rozbor vody. A humus jsou i vody prodávané ve skle a v plastu, ozařované, ionizované. Někdy ve skladu měsíce, roky.
Trošičku pomůže programování kohoutkové vody láskou, pozitivy. Částečně pomůže šungit, Somavedic, filtry, osmóza. Ale fakt jen z části.
Byl u mne pro vodu Ota Nepilý Nepilý, který jezdí pro vodu na více míst: Všestarku, Rokole, nějaký pramen v Brně. Opravdu se vyplatí složit se na benzín po stovce a jednou za 14 dní si nechat dovézt vodu na pití. Jsme složení z velké části z vody. Je tedy daleko důležitější co pijeme, než to co jíme.
Co se týče řeči o tom, že Somavedic kohoutkovou vodu plnou chemie a mrtvou vyčistí a oživí na 100%, tomu snad věří jen jelimani.:) Ten přístroj je funkční a silný a dokáže odrušit třeba 50% záření a udělá v bytě, domě takovou jako by ochranou bublinu. Doma na čistém místě, když zapnu starší typ Harmonie vedle WiFi, odruši to cca 50%. Jeden jasnovidec léčitel, který má doma ten nejdražší Somavedic Uran asi za 17t a do baráku mu na léčení chodí i lidé nemocní, energeticky zasvinění a mající v sobě a kolem sebe i nějaké potvory občas, mi říkal, že Somavedic mu ulehčuje práci a šetří čas. Některé ty energie, potvory se přes tu bublinu nedostanou a on nemusí tolik čistit. Kdybych žil ve městě, tak si ten nejdražší Somavedic pořídím. Ale vodu bych si i tak vozil. Vozit vodu radím lidem už pár let. Ale nevím o nikom, kdo překonal pohodlí a skutečně to dělá.:) Za to vím o více a více lidech nemocných a bez energie padnoucich večer do postele. Kteří se pak budí vyčerpání, jako by ani nespali. Zdraví těla i ducha není bez práce.:) A mít zdravé tělo, nenavštěvoval lékaře, nebrat léky, se vyplatí.