Zítra a v sobotu, je ideální čas nabrat si pitnou vodu do zásoby. Ideálně z hlubší studny ( s udělaným úplným rozborem vody ) nebo z prověřené studánky. I z neprověřené je pak rozhodně lepší než ta chemická směs z kohoutku. Nabrat ji nejlépe do skleněných nádob bez etikety s čárovým kódem, ale nevadí ani lahve plastové.
A pít ji třeba i jen v malé dávce každý den – jako vibrační lék.:)
https://www.biosferaklub.info/18-a-19-januara-ziskava-voda…/
Využijte tohoto času k nabrání přírodní vody z kvalitního pramene, studánek, studně.
Z pátku na sobotu 18. a 19.1. bude mít voda z přírodních zdrojů min. 100x větší energetický a léčivý potenciál, než v jiných dnech roku.
Projeví se to u veškeré vody, jen u té přírodní to bývá nejvýraznější.

Je dobré nabrat vodu do nádob a uložit ji do tmy a chladu. Takováto voda vám vydrží velmi dlouho kvalitní a budou zachovány její úžasné vlastnosti, pokud ji něčím nevhodným nepřeprogramujete. Proto pozor třeba na čárkové kódy, které mohou vodu energeticky a informačně znehodnotit (buď kód sundat nebo škrtnout dvěma rovnoběžnýma čárama a nebo prosbou, modlitbou přeprogramovat). Pokud máte možnost, dejte doma vodu do skleněných nádob, demižonků, lahví.

Výjimečné vlastnosti vody budou letos 18.1. 2019 výrazné po pátečním poledni a kulminovat budou mezi 17 až 20 h. V noci pak nastane mírnější útlum, ale jen asi o 1/4, což není zase takový pokles a maximum opět bude kulminovat v sobotu 19.1. 2019 od 10 do 13 h. V sobotu odpoledne už bude tento úžasný potenciál pozvolna slábnout.

Udělejte si v tento čas také výlet do přírody a dýchejte z plných plic vzduch, neboť i ten má díky vzdušné vlhkosti velmi blahodárné účinky na organismu.

Zde si můžete přečíst více :
https://www.biosferaklub.info/podme-18-a-19-januara-na-pra…/
Odkazy na více článků o vodě a jejich vlastnostech i výzkumech vody ve dnech 18. a 19. 1. :
https://www.biosferaklub.info/category/voda/