Je super pozorovat reakce některých lidí, na můj předchozí text o vizi..:) I proto jsem ho psal. Vize je jen druh vidění, který má řadu zkreslení – byť to neznamená, že se nemůže něco z ní uskutečnit.
Máme tady dualitu, nikdo nejsme jen hodný nebo zlý. Všichni jsme navíc propojeni a z jednoho Celku. Člověk někomu ublíží a ublížil sobě, někoho pomluví a pomluvil sebe. Jak jsem psal už párkrát, nejsem přepisovač citátů a cizích myšlenek a psaní jen o lásce a tvoření. To je třeba žít, ne o tom číst. Není třeba se někomu zalíbit a honit své ego a nějaké fanoušky na fb.:) To pak člověka na cestě brzdí.
Pracuji teď hodně ( snažím se o to v prosbách a v modlitbách ) s bytostí Ježíše Krista v jeho jemněhmotném těle. Oddaluji a možná se vyhýbám léčení lidí jako jeho služebník a nástroj. Protože si myslím že léčit by se měl dnes nebo v době blízké už každý sám. A proč vyléčit někoho, kdo nedojde uvědomění sám od sebe a neodstraní příčinu nemoci a za chvíli bude nemocný znovu? Je to pak jen plýtvání energie a času léčitele i Krista.
V této inkarnaci jsem toho zase tolik neprožil. Těch podstatných milníků na mé duchovní cestě jen několik. Nebýt mé síly v astrálu a silných ochran tam, byl bych už fyzicky mrtvý, když jsem chránil šéfa českých neodruidů Zbyňka Kostrhuna ( dva roky byl můj učitel v této inkarnaci a potkáváme se v různých inkarnacích a v této inkarnaci mne trochu zneužil ) a jeho skupinu v astrálu, před těmi co po Zbyňkovi a jeho partě šli.:) A že jich teda po Z. jde, protože nedělá jen skutky dobré.:) Ale mám rád tuhle duši, mého bývalého učitele, v jiném životě mého žáka, jindy kolegy.:) Bylo to skvělá škola.
Z Peru jsem se vrátil napojený, odsávaný, tak jako je odsáváno statisíce gringů šamany. A i tohle byla super škola, dostat se z toho, z čeho se většina nedostane ani v přesahu více inkarnací. Soucítím s nimi.
Je fajn nakukovat do minulých životů, prociťovat ty tehdejší neuvěřitelné možnosti, schopnosti, dary a spojení s Bohem a anděly, archanděly, cestování do různých světů a zároveň práci pro druhé a v sobě a v této inkarnaci být panem nikdo ve srovnání s těmi paralelními životy, co se dějí ve stejném čase- zároveň. Duše zavřená v tomto těle plném omezení.:)
Teď jdu cestou k Bohu – přes Krista jakožto božské částice z Boha Stvořitele, spojky tady ve 3D hmotě, pro nás v lidských tělech uvězněné duše. A nikdy to nevzdám. Vím kam jdu, vím co chci a nikdy to nevzdám.