Spoustu let, kupuji pro sebe, rodinu, vitamíny, suplementy, výživové doplňky stravy. Protože přírodu ( vodu, půdu ) jsme si tak zničili, že u nás pěstované bio ovoce z farmy, má málokdy přes 50% živin a látek, které by mít mělo.  A ta polomrtvá hmota co se prodává v obchodech?

Za tyhle doplňky jsem v životě utratil velké peníze. Pro mne tedy velké. Je to nutnost. Bohu-žel. Jak neutrácím za většinu z toho, co většina lidí a nepotřebuji platit různé utlumováky a nakopávače, a nejsem závislý na různých látkách, tak můžu utrácet za všelijaké vylepšováky těla.:) Nic cennějšího, než své tělo, nemáme.

Různí léčitelé, které znám, a kteří třeba mají dar vidět do lidí, dát si na vnitřní obrazovku DNA, buňky, atd. pacienta, berou tyhle vitamíny také a dávají to i několikaměsíčním dětem. Aby jejich tělo zdravě rostlo.
Proto mne občas pobaví, když nějaká nevidící ezoterička říká, že její tělo si vše vyrobí vyrobí samo a z potravy vezme vše co potřebuje. A její tělo je přitom zevnitř nevyživené a nejede zdaleka na plný výkon. Spousta lidí žije v bludu, jak se zdravě stravují a žijí. Kohoutková voda plná fluoridu a chlóru a zbytků drog, hormonů. Ovoce a zelenina s pár % nebo bez živin. Ozařování, wifi, ve městě.
Omega 3 proti zánětům v těle, beru jako nutnost pro všechny. 3/4 lidí, podle západní medicíny, umírá na chronické záněty v těle. Bylinky užíváme také. Jsou super.  Ale jsou lékem, ne výživou povětšinou.
Jakou výživovou hodnotu má ovoce, zelenina, utržená nezralá a dovážená trajekty z různých částí planety?
 „Když zjistíte, jak se pracuje s ovocem dováženým do Evropy, přestanete ho jíst,“ říká Elisabeth Kapitánová. Naráží na fakt, že se ovoce sklízí nedozrálé tzv. „podtržené“. „Třeba banány se dávají do chemických ustalovacích lázní, aby vydržely cestu, a nakonec se ještě plynují, aby dozrály. Z nutričního hlediska je to jen vláknina, chybí vitaminy, které se v ovoci tvoří během posledního týdne zrání.“
Kolegyně Zdenka dělá rozbor z kapky krve pod mikroskopem. Tam vidíte, co máte v krvi ( spousta lidí tam má parazity, plísně, mikroby. je tam vidět stav vnitřních orgánů atd.) A když napíšete na mejl, může vám doporučit nějaké ty vitamíny, suplementy.