U filmů a videí moc času netrávím. TV nemám asi 12 let. Tak občas mrknu na něco zajímavého. Ideálně nějaké inspirativní video, duchovní, dokument. Dřív jsem sem tam naladil Cestyksobe.cz co tam přibylo a na dvě, tři videa za měsíc mne to přivedlo kouknout. Ale dost to tam upadlo. Na priznakytransformace.cz jsem před pár měsíci občas mrknul a kvalita příspěvků, hostů mi přišla zajímavější. Skouknul jsem pár minut i z prázdninového videoblogu jutúberů Ondry a Avy, kde radili jak a co a kde pořídit u moře ( kde se tam dá koupit dobrá a levná paštika třeba a stejk :)) promícháno s jejich ezo vhledy.:)
Teď jsem se zase po necelém roce zaregistroval na HBOGO.cz, abych kouknul co tam zajímavého přibylo za filmy.
O seriálu Soumrak templářů jsem už psal. Točil se u nás a vychází z historických fakt kolem řádu chudých rytířů Krista. Už jsem o nich něco psal a dá se to na mém webu dohledat ve vyhledávači.
Včera jsem skouknul Spielbergův film, který je inspirován jeho zážitky z astrálu a z problesků budoucnosti. Po komunikaci s více lidmi co budoucnost nahlíží, bude virtuální realita velkým omezením budoucích let. Lidé jen přijdou z práce, oblečou na sebe kombinézu, čidla na orgány, helmu a přesunou se do reality ještě více snové, než je ta naše 3D. O které tedy probuzení mistři říkají, že je také jen iluzí, májou, snovým světem spících otroků.:) Kteří o tom tedy neví, že jsou manipulování dokud se duchovně neprobudí a nezažijí osvícení vědomí. Zatím dřou jak otroci, aby vydělali na nájem, hypotéku, auto, jídlo, teplo, 3 dovolené, jak ten oslík co má na tyči před sebou salát.
Dřív lidé nemohli děti dostat večer domů, protože sportovali a běhali po venku, a třeba tam i kouřili.:) A teď je opačný problém: dostat obtloustlé děti ven od počítače a her.:) Jak říkají učitelé tělocviku: každým rokem jsou děti více zdegenerované v průměru. Vzpomínám, jak jsem před 30 lety na ZŠ měl mezi 28 spolužáky v osmé třídě jen jednoho z nadváhou. A v béčku měli také jen jednoho. Ve filmu je několikrát ukázáno, jak lidé časem žijí v mini bytech a jsou zcela odpojení a ve virtuální realitě. Hlavní dopad to má samozřejmě na potlačení jejich duchovního vývoje, spojení s přírodou, funkčností 3. oka a duchovního srdce.  Armáda má pokročilou verzi virtuální reality ke svým simulacím už desítky let.  A postupně to posouvá technologickým firmám.  V tomto byznyse se budou točit velké peníze v brzké době.
Recenze na HBOGO: Režisér Steven Spielberg natočil akční sci-fi thriller „Ready Player One: Hra začíná“ podle stejnojmenného celosvětově proslulého bestselleru Ernesta Clinea. Děj filmu je zasazen do roku 2045, kdy se svět ocitá na pokraji chaosu a kolapsu. Lidé však nalezli spásu v OASIS, rozsáhlém světě virtuální reality, který vytvořil geniální a excentrický James Halliday (Mark Rylance). Když Halliday zemře, odkáže své nesmírné bohatství prvnímu člověku, který najde Velikonoční vajíčko ukryté někde v OASIS. Odstartuje tak zběsilý závod, který pohltí celý svět. Když se k závodu o nalezení Velikonočního vajíčka rozhodne přidat nenápadný mladý hrdina