Vývoj virtuální reality ( dostupné za pár tisíc Korun každému ) se velmi rychle vyvíjí. Za pár let bude naprosto běžné, že energeticky vyčerpaný zaměstnanec přijde domů, nasadí si brýle, kombinézu a čidla po těle a bude žít svůj život ve virtuální realitě. Tam bude mít svou rodinu, za ženu modelku, a jachtu, tryskáč ( pozor i tam bude časem vše o tom kdo víc zaplatí a koupí si dražší možnosti: i tryskáč a jachta tam budou za příplatek:.)) Přijde domu z montovny nebo ze své lopoty právníka v Praze a ocitne se s rodinou u moře na Bora Bora, na jachtě, kde díky čidlům na těle bude cítit vše reálně.
To, že v této pasti uvízne spousta lidí se očekává. Z některých se stanou energetické baterie a otrava pro entity. Do práce, z práce, po práci do virtuálu a odpojit se aspoň na pár hodin spánku a znovu. A znovu a pořád dokola.
Opravdové setkání duší je možné na úrovni duše a dá se sejít s kýmkoliv v těle nebo mrtvým. Jen je třeba na tuhle možnost natrénovat. Bude platit jako všude: dobrý sluha, zlý pán. Je to taková pokročilá verze FB. Proč být na FB, když se ve virtuální realitě sejdeme při čemkoliv s kýmkoliv: živým nebo umělým. Proč si bude psát důchodkyně Eva s dalšími třemi lidmi na FB, když mohou ve virtuální realitě letět tryskáčem na planetu Andromeda a tam se všichni 4 reálně sejít a dělat co je napadne zatímco jejich těla leží na gauči a nebo se protahují v různých pohybech na posteli v paneláku.
https://www.novinky.cz/internet-a-pc/clanek/sedmileta-divka-podlehla-leukemii-matka-se-s-ni-znovu-setkala-ve-virtualni-realite-40313669?seq_no=3&source=hp&dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null