Stejně bude hodně zajímavé sledovat ( a hlavně v tom žít ) jak ta očkovací totalita bude pokračovat. V České republice bude naočkovaných cca 10 000 000 lidí časem. A ty bude třeba každý rok naočkovat minimálně jednou dávkou proti Covidu. Tzn. že očkovací centra pojedou nonstop a každý den naočkují tisíce lidí. Budu to dělat vyškolení zaměstnanci,  protože dlouhodobě není možné zatěžovat tím praktické a jiné lékaře. Už takhle se za poslední rok zanedbalo velké množství jiných zdravotních problémů lidí. Od onkologických po duševní.

O tom kam se dostaneme bez průkazy jsem už psal. Lidstvo se rozkastuje, výrazně přibývá závislých, nemocných na těle i psychice. Léčitelé nestíhají, v budoucnu se k nim většina lidí nemá šanci dostat, musí si pomoci sami = výrazně zesílit energeticky, psychicky a začít se sebou něco dělat.

Mezi těmi co budou očkovat, bude sem tam někdo s lidským přístupem…Brigádník co se tam nechá zaměstnat a pomůže rodině, přátelům s očkovacím průkazem. Nebudou na něj platit výhružky s odebráním atestace. Protože nebude lékař.
 Tyhle texty už dlouho psát nemůžu. Bude to trestné. Šíření poplašné zprávy, dezinformací atd. A budu je muset vymazat, abych nemusel plýtvat svou energie někde, kde nemusím.
Ale za mne ještě jednou: pro lidi co na sobě duchovně pracují, navyšují svou senzitivitu, čistí tělo, je a bude tahle vakcína velmi škodlivá v těle. Cílem je ještě více lidi odpojit od sebe, od Boha, ovládnout a dostat je do apatie, depresí, manipulací. Tečka.:)
Některým lidem teprve dochází, že očkovat se budou muset znovu a znovu…

„Viru a nových mutací se dlouho nezbavíme, bohužel pravděpodobně bude součástí našeho života. Dnes už Evropa přemýšlí už o přeočkování, které vakcíny vytváří imunitu, na jak dlouho a jakou imunitu. Je potřeba, abychom my v tom měli jasno, abychom se zkrátka připravili,“ uvedl premiér.

Osobně doufá, že se co nejvíce občanů naočkuje do konce září. „Je pravděpodobně, že od října a dále budeme muset nastavit další strategii na další roky 2022 a 2023,“ doplnil s tím, že na ministerstvu zdravotnictví má vzniknout specializovaná skupina k očkování. „Pana ministra Arenbergera čeká spoustu práce,“ dodal.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/o2-universum-ockovaci-centrum-vakcina-ockovani-praha-babis-arenberger.A210408_154744_domaci_klf