Měl jsem teď o víkendu zajímavé vhledy v rozšířeném vědomí. Poučné. Znovu jsem si potvrdil, jak moc je lidstvo zaostalá rasa, kterou čeká ještě dlouhá cesta vývoje. Jak je většina lidí odpojených a věří tomu co říkají vědci, politici, lékaři… Kdy třeba popírají existence mimozemšťanů. No a vždyť i my jsme mimozemské duše v lidských tělech. Pocházíme z různých planet, hvězd, z různých Vesmírů. A teď jsme tady, zavření v lidských tělech, nevědomí, odpojení, nepropojení sami sebou, natož s Vesmírem.
Na této planetě, na naší planetě Zemi.. je velmi mnoho mimozemšťanů. V různých dimenzích. Nejsou neviditelní, jen jemnohmotní, a pro běžného nesenzitivního člověka skrytí. Na této planetě je v astrálu a v duchovních a vyšších světech čilý ruch. Bylo pro mne poučné sledovat ty „domy“, základny, objekty, v méně hmotných světech – ty technologie, symboly, energeticko-vibrační znaky na nich, učení. Někteří lidé mají v sobě různé implantáty a ty jim umožňují navštěvovat tuhle realitu vědomě a nevědomě ve spánku ( když astrálně vycestují ), i když nemají jasnovidné schopnosti nebo nevyužijí zesilovačů: pobyt ve tmě, meditace, psychedelika atd.
Ty galaktické „technologické firmy“, které budují tyhle centra, dokáží i uzdravit 100% nemocí v lidském těle, ale… za tohle se platí energií a smlouvou, která většinou přesahuje více inkarnací. Takže ne, nebrat.:) A kdo začne více vibrovat, více svítit duchovně, bývá od těhle i podobných kontaktován. A smutně sleduji, kolik pokročilých neodmítlo a pak je to sesekalo. A s jakými bytostmi někteří čeští guruové spolupracují a platí jim energií svých nevědomých oveček, za koupené schopnosti v této inkarnaci. A ano, karmicky za to zaplatí a nestálo jim to za to. A tuhle zkoušku měli zvládnout jinak.
Koneckonců, je i starou pravdou, že úplně všechny vynálezy, technologie už jsou dávno objevené, v různých kronikách, akášách, zápisech zaznamenané a v různých dimenzích používané. A pak jsou nějakému vynálezci jen předány do jeho podvědomí a mysli.
Vzpomínám, jak jsme na tuhle planetu přišly ještě dávno před Atlantidou a tvořilo se tady. Solitéři i různé týmy, skupinky. A jaké jsme měli tvůrčí schopnosti Tvůrců – s-tvořitelů. A jak se to zvrhlo v soutěžení, popichování. Chlubení, že já umím víc než Ty.:) A ukážu Ti.:) A použiji na této planetě zakázané mimozemské energie. Nebo Ti ukážu, jak mne poslouchá armáda démonů ze světa X.:) Takže i tenkrát platilo: schopnosti a jasnovidnost, nerovná se morálka, etika a čistota jednání. Každý je jiný.
Až později, za velmi dlouho přišla Atlantida, ta velmi dlouhá civilizace trvající takřka 100 000 pozemských let. Primitivní a už omezená, oproti té před-atlantské epoše. No a také se to tam nakonec mydlilo mezi sebou a skončilo to zneužitím jaderných zbraní.
A upadalo to na této planetě více a více, každá další civilizace byla omezenější a nevědomější.
Super je, že už pár let jsme na cestě nahoru. Ve zlomové době, kdy se z nevidoucích primitivů stanou vědoucí. Každým rokem se probouzí více lidí a ti už propojení mezi námi, mezitím zesilují spojení. I když zatím stále ještě budou desítky let dojíždět různé destrukce tady ve fyzickém světě, než bude i ve hmotě o hodně lépe.