Setkání s mudrci povznáší, naplňuje duši a nitro člověka blahem a poznáním. V této inkarnaci jsem jich zatím potkal jen pár. Praktiky, nemyslím teoretiky a ty co mají něco vyčtené z knih a ze seminářů a jen to opakují.

 Ti mudrcové, pak byli různě duchovně zralí a svítili Poznáním a světlem na různých úrovních. Potkat mistra je velký dar, vzácnost. Obzvlášť dnes, když Youtube je přeplněný videi a přednáškami spousty ezoteriků, ale v drtivé většině je poslech ztrátou času na vaší cestě k vlastnímu Poznání v praxi.

Učitel, mistr si žáka vybírá, ne naopak. Až žák dozraje, pak si ho učitel „možná“ vybere. Závazek a propojení je na více inkarnací povětšinou, proto je výběr přísný a zkoušky různé. Zkoušky a počáteční nezájem odradí ty co to nemyslí vážně a zatím nejsou dostatečně zralí. Najít dnes opravdového mistra na západě je velmi těžké. Obrovsky těžké. Jak mi říkal jasnozřivý kamarád: nevidím pro Tebe v ČR učitele v lidském těle. Na cestu kam jdeš a kam Tvá linka osudu vede.
I když se kolem nějakého mistra pohybuje více hledačů, žáků co přijme do učení, napojí do své duchovní linie, vloží do jeho těl iniciační semínko, artefakty, pracuje s jeho bodem Spojení atd. má jen pár. Jednoho, dva, …. Kdy v průběhu svého života nebo na jeho konci, mistr předává nástupci vedení duchovní linie a předává mu iniciační předměty a Sílu v různých světech a úrovních.
Včera byl u nás doma Radim, který vede jednu z větví nauky Květoslava Minaříka. Viděli jsme se po druhé. Poprvé mi dal zdarma několik hodin svého času při rozhovorech o nauce Květoslava Minaříka u něj v centru. Tahle nauka svítí v duchovních světech daleko víc než linie skvělého Fráni Drtikola a o dost víc než to, co po sobě zanechali úžasní Míla a Eduard Tomášovi, kteří vycházeli z Drtikola, Maharišiho, Bruntona a dalších. Jak řekl můj silně jasnozřivý kamarád, mudrc: Minaříkova linie z nich svítí nejvíc. Byl na své žáky přísnější než Fráňa a daleko přísnější než Tomášovi, kde to byl hlavně o povídání, radách, podpoře a masovce.
 Květoslav byl svůj a i když je moje duchovní linie jiná a jdu jinou cestou, rád z jeho učení morálky, etiky, soucity čerpám a jeho dílo a nauky studuji nejen v tomhle světě. K tibetskému buddhismu mám z přechozích inkarnací blízko. Je velká škoda, že tuhle nauku studuje tak málo lidí a  různé větve stejné nauky spolu víc nespolupracují. Nevidíme v Čechách ani Rakousku nikoho, kdo by byl iniciován Květoslavem z duchovních světů celou „školu“ vést, zaštitoval a měl vedení linie předané, ale to není pro šíření nauky to klíčové. Dobré srdce, pokora, chuť pomáhat lidem šíří nauku také. Velká škoda, že se aspoň pár následovníků nauky KM nespojí, nespolupracuje a tahle úžasná nauka není více šířena. Kdyby každý dělal zlomek toho co Radim…  Kdyby každá, kdo řeší kdo je a kdo není pokračovatel linie, praktikoval morální předpisy KM, v naší krásné zemi by chodilo mnohem více světel v tělech lidských. Bude to třeba, jak nás čekají desítky náročných let a totalita, cenzura, chudoba, kriminalita, stěhování národů, covid totalita vzrůstá. A k tomu další nehezké plány globalistů.
Aktuálně je pak u nás ve tmě žena, co studuje 6 měsíční zoom kurz Heleny Houdové: certifikovaný program mentorka posvátného života ( na webu píší: nádherná a hluboká iniciace do mentorství a posvátné sexuality ). Ta anonymní paní má svých problémů a strachů dost. První dva dny to bylo pro ni náročné jak se bojí tmy a co má v sobě a co kolem ní krouží a karma atd. Dost práce se sebou a na sobě a pak někdy, po letech dozrání někoho učit a vést.
Pro spoustu lidí je hlavní, když je v jejich opuštěnosti, odpojení  někdo nazve sestrou, Bohyní, kněžkou, pochválí je.  Propojí osamělé. Mluví jim o hojnosti, lepší práci, kariéře, více penězích k ukojení různých tužeb.  Pochválí je a vynese aspoň na chvíli na pódium pozornosti.  Ač to není podložené odpracovanými skutky. I tahle „konzumní“ ezoterika je fajn na začátku cesty k Bohu.
Žena zaplatila asi 63 000Kč ( je na mateřské a je to pro ni velmi hodně peněz) ve slevě  ( z původních 4 600 Euro ) za hromadný on line kurz, kde je asi 70 dalších lidí. Masovka hromadných vysílání, koučování atd. atd. atd. Při  50 lidech a dalších podobných kurzech souběžně běžících,  pomalu ani neznáte jednotlivé účastníky jménem, natož se jim víc  věnovat A individuálně jim něco  tvořit.
Když u nás ve tmě byla Helča před pár lety, řešila manžela co ji podvádí, manžela co je za podvody ve vězení, a že v tom má prsty Trump:), ve vězení pak zůstal roky. Řešila obživu, z čeho bude žít, chystala se přejet do Thajska, kde ji kamarád nechal zdarma bydlení. Říkal jsem jí, že u ní vidím, že se bude živit kurzy „posvátné“ sexuality. Ale a to hlavně, ať to dělá správně a neškube lidi „pro peníze a vlastní blahobyt“, aby si zase nekazila karmu a ustála zkoušky hmoty. Tak jak to dělala spousta bývalých „kněžek“ co už nehezky řádily v Atlantidě, Egyptě, Středomoří atd. a škubaly lidi o energie životní, materiální… a místo cesty ve Světle a k Bohu hlásaly a hrabaly hojnost materiální a finanční tenkrát i teď. Ty stejné, profláklé duše, pak za úplatu v tělech porodních báb, vědem, čarodějnic dělaly kletby a uhranutí ve velkém. Nějakou kletbu má skoro každá rodina k řešení po generace.
Nejde chtít oboje: pohybovat se ve světech nebeských a zároveň se připoutávat materiálně ve světě pomíjivém, 3D hmotném a hrabat a hrabat a čarovat, kvantovat hojnost finanční, partnerskou, pudovou. Vždyť cesta k Bohu život člověka zjednodušuje, potřebuje na své životní náklady méně a méně a hromadění majetku a lpění na hmotě stahuje právě do hmoty hutnější a do hrubších vibrací a frekvencí.
Před časem, kdy se z různých stran začali ozývat hlasy o ezošmejdech a o tom co Helča dělá, jsem ji vymazal z našeho webu z recenzí a nechci být s touhle ženou ( ač je to žena hodná, jen kasíruje ty co chtějí a tohle chtějí… ) spojován. Helča nedělá černoty, neútočí magicky na lidi ( ani na to nemá sílu a  výcvik ), jede si svoji hojnost.
A teď se vrátím k Radimovi, který vede jednu z větví nauky Květoslava Minaříka. Radim se živí jako ajťák. Pro zájemce a studenty nauky Květoslava Minaříka realizovaný Radim ( a tahle nauka, ať se Helča nezlobí, je o několik světlených let dál než to co Helča předává ) ze svých peněz za miliony Korun vybudoval v ČR čtyři místa, kde mohou studovat, praktikovat. Každý opravdu ze srdce hledající je vítán. Nakoupil ze svého spousty knih pro studenty na půjčování zdarma. To Světlo a Poznání je u Radima úplně jinde než u H. co řeší úrovně hmoty, pudů, chtíčů. A podobných Helen je jen u nás stovky. Jen tedy finančně o patra níž poptávají. Je obrovským, karmickým závazem, vzít si za něco víc nebo mnohem víc, než je vyvážené. Vědomý léčitel, učitel si NIKDY nevezme přemrštěnou částku, protože by se v některém z dalších vtělení musel s dárcem sejít a dluh vyrovnat.  Lidé vložili do papírků-peněz svou energii. Museli si ty peníze vydělat prací a to je stálo energii.  Karmické zákony v tomto fungují absolutně spravedlivě a  cokoliv se musí vyrovnat.
  Žena co je u nás ve tmě, mohla za tu spoustu peněz dostat mnohem víc muziky. Mohla na živo trávit čas s různými lidmi a absolvovat mnoho kurzů, setkání. Ale její vibrace, karma, vybraly rezonanci jí podobnou, stejnou.  Proto šla  na kurz, seminář, tam kam šla.
U nás ve tmě si vše musí odpracovat sama, tak jako ve všem na duchovní cestě. Nic za nás nikdo jiný neudělá. Nikdy jsem nepořádal žádnou placenou přednášku, seminář, placený kurz, nikdy jsem nenatočil žádné video, audio.  At to nezní povrchně,:) Napsal jsem pro lidi přes tisícovku textů zdarma.  A jak na své cestě poznávám a prožívám další různé úrovně, dalo by se psát  a mluvit o mnohém.  Zatím mne z Vrchu nenutí léčit, ač schopnosti zesilují. Nezávidím nikomu jeho příjmy ( žiju v obrovském blahobytu duchovním a materiálním a kdyby nás nečekaly desítky těžkých let, největší radost by mi udělalo všechno co mám rozdat a žít jako v předchozím životě v jeskyni v meditacích a modlitbách. Vzpomínky na tyhle životy jogínů, lámů, čarodějů, mnichů mne oblažují štěstím a blahem.) a to poslední co bych chtěl dělat je, že bych pořádal za miliony Korun nějaké on line hromadné masové akce. Ty peníze bych musel rozdat, byla by to přítěž.
Záleží na mě, jestli jednou někomu předám co postupně na své cestě dostanu od Boha. Jestli předám linii nebo ne. Je tam svoboda volby. Každý druhý co k nám dnes do tmy jezdí, je odpojený očkováním. Lidí co chtějí dát duchovní cestě 100% a je pro ně absolutní prioritou, je méně a méně. V nějaké inkarnaci to musí pro každého člověka, duši být absolutní prioritou, jinak tu vesmírnou, božskou hru, školu, do konce nedohraje. O to je to zábavnější sledovat.:)
Osvícený Květoslav Minařík se s tím nepáral.:) Byl na své žáky přísný a také se jako duše vědomá, nebál pojmenovat věci pravými jmény. Protože od jisté úrovně není čas na lži, chození kolem horké kaše, přetvařování.  Nemusel Drtikola a jeho zapálení pro KSČ a focení aktů. Upozorňoval na nekalosti a magii Karla W. a dalších.  A svítil a zářil a pomáhal spoustě lidem na jejich cestě k Bohu.  A o tom to je, než jako velká duše Vyvanul a rozpustil se pro nauku.