Od začátku, jak temní přes své poskoky a lokaje, začali s Covidem, jsme lidem říkali ( psal jsem o tom, že vir byl vyroben v západní laboratoři. Ne, nebyla to čínská ani ruská, ani indická laboratoř . ).  Lékaři, vědci, odborníci, co o tom mluvili, varovali před očkováním, byli dehonestování, umlčování. A stále jsou. Nikdo se jim doteď neomluvil. Spousta lidí má po očkování zdravotní problémy a teprve je obrovské množství naočkovaných začne mít. Grafen ve vakcíně má svou inteligenci, je to látka na bázi umělé inteligence. K růstu potřebuje wifi. Silněji v těle reaguje na 5G, na 6G síti bude ještě silnější. Naočkovaní budou ještě více odpojení, agresivní, zlí. Neplodní, nemocní. Většina lidí si nedokáže představit, co to bude s jejich tělem, psychikou dělat. Ale zbytečné strašit, protože strach nepřináší nic dobrého.
Každý je jinak odolný, má jinou imunitu, genetiku, karmu. Každý má ten „práh, kdy se to zlomí“ jinde. Někdo měl štěstí a dostal slabší šarži vakcíny. Kdo si nepřipouští problém, a že mu očkování uškodilo, má menší následky.  Protože víra a důvěra jsou mocné medicíny. Spousta západních lékařů má pacienty, kterým se zhoršilo zdraví po očkování. V rodině máme také naočkovaného, kterému se hned po očkování zhoršilo zdraví natolik, že  je to velmi smutné.
O následcích očkování, se nemluví,  je kolem toho cenzura, totalita i nyní.
Cenzura je i kolem migrace do Evropy z Afriky a Asie. Ta zesiluje a je to přitom jen slabý odvar toho co přijde v řízeném stěhování národů do roku 2030. Nejsou to hezké věci co nás čekají v různých oblastech . Ale co už.:) Vždyť stejně nikdo a nic neexistuje a není kdo by byl Osvícený a žijeme v simulaci.:)
Covid se dá z těla vytáhnout, vyléčit a člověka napojit poměrně dobře. I na dálku.  Deaktivovat očkování zcela nebo na přijatelnou úroveň, je velmi těžké. Osobně znám jediného léčitele co umí vlézt pacientovi do těla, odstranit škody, vysát to, zapojit v těle systémy vakcínou odpojené atd. Dostat se k němu takřka nedá. Nedávno mi z těla vytahoval následky Covidu. Ani jsem nevěděl, že jsem v poslední době Covid, celkově asi po čtvrté, měl.:) Jak beru různé vitamíny, suplementy, neměl jsem žádnou virózu, horečku, rýmu, nic. Ale Covid zůstal v těle a je lepší ho vytáhnout. Se zvrácenými vědci spolupracovali na výrově tohohle svinstva temní šamani v astrálu. Chřipky, nachlazení, virózky, všechno se promíchalo s různými mutacemi Covidu a postupně si tím procházíme a navyšujeme imunitu.
Víra a důvěra v Boha, v sebe, bude důležitá, jestli vytáhnou silnější virus a budou vystrašené lidi tlačit do očkování. Imunitu je třeba navyšovat vitamíny, suplementy. Přírodu, vodu, půdu, vzduch, už jsme si natolik otrávili, že v ovoci, zelenině atd., už dávno není dostatek živin. Méně moudří lidé vám budou tvrdit, že jim stačí, to co do těla dostanou z potravy nebo, že si vše potřebné vyrobí tělo samo. Proto má většina lidí těla nevyživená, vyčerpaná, unavená, vyhořelá a nejedou jim zdaleka na optimální výkon. Prosté duše vám řeknou, že si sami zrušili vakcínu v těle, nebo jim s tím pomohla kartářka Máňa ze Sence.:)
  Takže deaktivovat to, snížit následky, jde. Cestou je za mne léčení u léčitelů napojených na Ježíše Krista a jeho Světlo a na Ježíšovu duchovní linii. Tedy na asi nejvznešenější duchovní rod, linii, který na planetě Zemi byl kdy ve fyzických tělech. Mají své království, svůj duchovní svět Dá se navštívit, když vyletíte z těla nebo přenesete Vědomí. Nakouknout jde i ve vizi, ve Snění.
Velmi pozitivní zprávou je, že riziko zatažení NATO do války na Ukrajině na plno, se výrazně snížilo. Kšeftaři se zbraněmi a fanatici chtějící vytáhnout na Rusko na plno, ještě budou nějaký čas otravovat a spousta lidí zemře za zájmy zbrojařů a psychopatů. Západní svět zavřel kvůli kšeftům oči nad genocidou Arménů. Nehezké je to v Bosně. Chystá se to v Africe a kolem Číny. Holt planeta lásky tady.
Něco hezkého na závěr:
Velmi duchovně vibračně vysoké jsou duchovní světy Zlaté –  světy Inků. Inka Atahualpa, kterého pokořili španělští dobyvatel a popravili, končil jednu etapu v Peru tenkrát. Jeho šamani, čarodějové astrálně cestovali do zlatých světů a v nich i žijí po smrti těla. A nejen oni. Fyzické zlato má silnou vibraci, zkuste někdy popracovat s ryzím zlatem v ruce, na srdci, solaru…A byla a je to mezigalaktická měna.