Ramana Maharši, velký mudrc, byl svým žákem dotázán: proč je tak nemocný. Odpověděl s úsměvem: “ když je velký slon ( vyspělá, velká duše ) uvězněný v malé chatrči ( lidském těle ), jak to s jeho tělem dopadne?“

Tihle Indové a řada dalších učení, škol nebrala na tělesnou schránku zrovna ohledy. Jeli na maximum a tělo obětovali svému cíly. V meditaci se pohybovali ve vyšších světech a tělo měli nevyživené, často nefukční. Tohle si my tady, ve světě konzumní obživy nemůžeme dovolit.:)

Když potkávám některé staré, velmi pokročilé duše, které mají za sebou spousty inkarnací v tělech světelných, v pokročilejších dimenzích, a teď odčiňují, drtivá většina svou karmu na Zemi, tak je mi hodně líto vidět je v lidských tělech. Často jim navíc Božská prozřetelnost ještě do rodiny strčí démona v lidském těle. Nebo tři.:) těžká karma se pak v utrpení čistí rychleji. Primitivní tělo, hodně hrubohmotné, často nadopované vším možným, k utlumení nebo k nakopnutí, otrávený vzduch, chemie v jídle i pití, ozařování, na planetě Zemi, kterou už tisíce let vlastní bestie v tělech jemněhmotných i lidských. Jen posledních pěl let se tady válčilo nebo hromadně zabíjelo v asi 30 státech. Díky Bohu za to, že Žijeme v ČR. To je fakt za odměnu a jěště nějaký čas bude.

Ta Božská videohra s karmickým počítadlem je nekompromisně spravedlivá a přesná. Bůh, Stvořitel jako absolutně dokonalý počítač, řídíci tuhle dokolanou videohru se nikdy nemýlí. Každý máme na svém počítadle přesnou momentální karmickou zátěž. Za vraždu je třeba milion mínusových bodů, za pomoc s nákupem cizí babičce pak 50+. Čistým životem v pravdě posunujeme počítadlo do plusu. A jakmile se to podaří a máme k tomu i schopnosti vědomě zemřít.. Můžeme postoupit do vyšší třídy – dimenze. Roztáhnout křídla jako světelná bytost a zaletět pomoci těm zatím měně pokročilým. Kteří třeba jednou, za eony let, pomohou nám nám.  Do té doby, jak říkají svatí pozstevníci: nebudou stačit sušit své slzy.

Každopáfně, i dnes můžeme vytvořit svůj hezký svět. Svou bublinu reality kolem sebe. A to nehezke vibračně odfiltrovat a do svého světa iluzorní zhmotněné máji nepustit. V meditaci a v lehkosti stavu v modlitbě, to jde snadno časem. Stačí to jen přenést do hmoty. A jak radí mudrci: svou duchovní energii, sílu použijte na svou duchovní cestu a ne na zhmotňování a kvantování materiálních věcí a vztahů, jak to dnes učí na kurzech magie a kvantování.:)

Nikdy není pozdě začít. Ideálně právě teď a neležet jako odpojený robot u tv. Tak vzhůru do práce přátele.