Poslední necelý měsíc jsem zase přešel na vegetariánskou stravu. Posledních 7 let jsem byl asi 4 roky vegetarián, nejdéle 14 měsíců. Jako krevní skupina 0 – bývalí lovci, jsem  vždy po půl roce začínal být trochu bez energie. Jasnovidci vidí těla dlouhodobých vegetariánů jako „vyčuchlá“, s menším energetickým nábojem a silou než by mohli mít.
Samozřejmě, čím jemnější strava, tím tělo funguje na vyšší frekvenci. Kdy pro pránika je hrubě vibrující ten člověk na raw stravě a pro toho na raw pak vegan, vegetarian.
 Ale bezmasá strava není nutná k duchovnímu vzestupu. Znám docela dost duchovně pokročilých lidí, kteří maso jedí a jak jim to „vidění“ a naciťování funguje.:) Amazonští šamani jedí maso běžně, lámové si ho také občas dají. Nejnižší vibrace má maso vepřové, tomu se vyhýbají. Ideální je drůbež, potom zvěřina. Mořské ryby už nejsou k jídlu vzhledem k obrovské nečistotě moří. Ideální je tedy ryba sladkovodní, nekrmená v sádkách urychlovači.
K té krevní skupině mám zajímavý příběh. Změnila se mi.:) Stalo se mi to díky nějakým rituálům s rostlinami Síly, transformacím před lety. Přestože jsem měl krevní skupinu A a zapsanou na řadě listů v lékařských záznamech, tak se mi změnila. Pro doktory to není možné, tak to sestra všude přepsala, s tím, že se předtím spletli a všechny ty rozbory kvůli operacím byly chybné.:)
Vzpomněl jsem si také na své dětství. Neměl jsme rád maso jako dítě, nutili mne do jeho jezení. Obzvlášť zábavné to bylo ve školce, kde děti nepustili domů, dokud nesnědli celý oběd. Takže rodiče, babička čekali, dokud nesním maso. Obzvlášť to tlusté sem nikdy nemusel a nejím ho doteď. Tak jsem ho strčil do kapsy, nebo do kapesníku v kapse. Někdy se mi ho podařilo vyhodit na wc. Ale bachařky co nás ve školce hlídaly na to časem přišly a stěžovali si rodičům. A babička mne strašila, že to maso v kapse ucítí nějaký pes a pokouše mne.:) Bachařky ve školce nás nutili pít i mléko. Někteří zvraceli a ani mě nikdy nechutnalo. Ale zvládal jsem ho vypít.:)
No, po letech, na sílu, mi začalo maso na druhém stupni ZŠ i chutnat a od střední jsem byl vyloženě masožrout. Díky Bohu za dnešní tolerantní rodiče a učitele ve školce, kteří dětem vegetariánství tolerují. Mě kdyby do toho násilím jako dítě nenatlačili, tak jsem maso pro své tělo nikdy nepotřeboval možná.
Druhý extrém je pak rodič vegan, vegetarián, který dítěti maso nedá, i když ono by chtělo. Vše by mělo být o svobodě.