Poslední dobou mne to přecvakává do jiných úrovní vědomí a není chuť něco psát, sdílet. Čím více vím a prakticky jsem nějak uchopil, tím více platí to omšelé: tím více vím, že nic nevím a neumím. Protože oceán moudrosti božského, vesmírného vědomí je pro lidskou mysl nekonečně vědomý. Mám tady spoustu textů. Některé staré x let. Za tu dobu jsem prožil další zkušenosti, stavy a na ledacos mám jiný názor. Ač kostra textu zůstala stejná třebas.

Nečekají nás lehké časy příští desítky let. Ale proto jsme se sem, jako staré duše inkarnovaly. Pomoci tím proplout těm kol a kolem.

Soucítím s těmi psychicky a zdravotně rozbitými víc a víc. Soucítím i s těmi, kteří ubližují lidem a tím nejvíce sami sobě. Čím více budu ve stavu Já Jsem, tím více budu nad vším a nad věcí, ač se děje cokoliv. Protože stejně je vše jen iluze Bytí.
Nicméně,  něco k pobavení: Dnes mi říkala kamarádka, že byla v nejmenovaném městě na placené besedě s Jirkou Ledvinkou ( „hvězdě“ vypromované Jardou Duškem – bez reálného základu a praxe, výcviku ) a ten na otázku kolem očkování odpověděl: že když mu zakáží chodit na rockové koncerty, tak se naočkovat nechá, protože on je božství a vakcínu hned zneutralizuje.:)  No..:) kéž by to šlo a bylo tak jednoduché , když opak tvrdí, ti nejpokročilejší duchovní v naší krásné zemi, přeplněné blahobytem – co vidí a ví do pater zatím Jiřímu nepřístupných. Na Jiříka se mne pár lidí ptalo, na ty jeho hovory s Bohem a co je zač. No.:) Ten mladík nikomu neubližuje. Nějaký Vyšší stupeň poznání, prožitků, praxe, tam samozřejmě zatím není a komunikuje se svým Vyšším Já, které nazývá otcem, Bohem. Když se najdou lidé, kteří mu za to tlachání platí, proč ne.  Přiznávám, tři videa, krát pár minut sem poslech, ale bylo to prázdné tlachání, naučených pár frází, co lidé slyšet chtějí… a v součtu 20 minut bylo víc než dost.
Resumé?  Ti, co platí tisíce za mlčení, bez transféru vědomí a potřebné duchovní vyspělosti adepta, tak je to jejich škola. Pro některé drahá. I ty fanynky, které objíždí jeho besedy a cítí se vznosně… Je to lepší než sedět u počítače nebo v kavárně. Je to hodný kluk.  Nikoho potrubím o energii neodsává, na nikoho magicky neútočí, s fanynkami hromadně nespí.:) Sám pořád kouká, jak snadno se v ezo vydělávají peníze, i velké peníze, a že už nemusí dřít ve fabrice.  V ezo se velké peníze vydělávají velmi snadno. Za semináře, léčení, bych mohl inkasovat miliony ročně, ale nepouští mne má duše k tomu. Ani bych ty peníze neměl za co utratit a rozdával je. Různé charity, potřebné atd.  podporuji už roky i tak. Odmítl jsem už několikrát nabídky na práce v astrálu, kde bych zaprodal duši na více inkarnací a karmicky si velmi uškodil. Za desítky, časem stovky milionů papírků bych si obrovsky ublížil. A proč tuhle hloupost, když se párkrát vyspím a z těla Míri odcházím. Ne, ne a ne.:)