Co je absolutně nejdůležitější část duchovní cesty všech nauk, linii, mysterijních řádů? Vědomá smrt a odchod do co nejvyšších světů. Zápaďané mají své Království nebeské ( nemá nic společného církví a dalšími spolky pedofilů a satanistů:)), buddhisté své země zářivého světla, Dévačheny a další různé země a světy – vyspělostí a úrovní poznání nad astrálem… Samozřejmě, do těchto Vyšších světů to pustí jen vyspělé duše s čistou nebo skoro čistou karmou.
Kristus nabádal k neporušování nebeských zákonů, aby lidem byl dovolen vstup do Vyšších světů po smrti těla. Buddha zase tvrdil, že nejtěžší meditací je ta na vlastní smrt.
Skoro každý má na sobě přivtělenou duši. Někdo jich má více, někteří i desítky. Někdo schopný – je z nich odvede a za chvíli mají na sobě nové odsávače. Je nás tady skoro 8 miliard na planetě. Kolik miliard neodvedených duší musí tedy být na planetě? A když už se někomu podaří odejít do „Světla“, tak většinou končí v nějaké vrstvě v astrálu a sofistikovaná past této planety je vcucne zase zpět na tuhle planetu – do další inkarnace. Do spárů těch jemněhmotných čarodějů, kterým tahle planeta patří…, kteří nás mají rozdělené, označkované, každý své stádečko lidí k odsávání…Párkrát jsem tohle zkoumal, poprvé kdysi v Peru. A nebyl to hezký vhled, vidět jak si nás tady chovají a odsávají naši energii. Castaneda je ve svých knihách nazývá létavci. Tibeťané odsávači. Vymanit se z jejich odsávání už během života, zvládnou pár tisíc pokročilých na planetě, ovládající své emoce a většinou žijící mimo společnost, aby se udrželi ve vysokých vibracích a frekvencích kmitočtu buněk.
Na planetě Zemi jsou inkarnovány spousty ras, civilizací, duše ze spousty různých planet. A většina, odhaduji tak 95+%, se odsud složitě dostává desítky, stovky inkarnací. A ano, je mezi námi i dost duší, které už odešly, ale v obrovské lásce a soucitu se na planetu Zemi inkarnovali dobrovolně a pomáhat. Pomáhat ostatním na této planetě, zvané zasvěcenci trestanecká, vězeňská, polepšovna pro duše co něco provedli na jiných planetách. Jedna věc je užívat si každý den na této planetě, žít pohodový, naplněný život, druhá a ta hlavní je tohle, pro většinu ezoteriků neviditelné zákulisí inkarnačních osvobození. No a i to naše zavírání očí při vlastní sobeckosti. Máme se tady v ČR nadprůměrně dobře. Zatímco na asi 20 místech této planety se válčí, někde se umírá na vyléčitlené nemoci… Hrdinné NATO dodává zbraně Saudům, kteří decimují jemenské civilisty a zatímco píšu tento text, zemřeli v Jemenu další dvě děti hladem a žízní. Moře a oceány jsou plné plastů a odpadu a mořské plody a ryby už baští jen dobrodruh. Do kohoutkové vody je přidávána chemie, aby lidé byli utlumeni a dál si nechali líbit kde a co. Máme zamořený vzduch, vodu, půdu, potravu. Tři miliony Čechů jsou na prášcích, antidepresivech, neusnou bez tabletky a sypou do sebe léky na bolest. Další 3 miliony si musí dát své silné antidepresivum v cigaretě. Miliony dalších pak potřebují k žití alkohol, kofein, aby vůbec mohli fungovat. No a 99 Čechů se sta má různě vyčerpanou energetiku těla, jak se v tom celoplošném ozařování wifi a vysílači nedá schovat. Tohle všechno zdvojnásobilo nemocné rakovinou jen poslední roky. No a pak ty primitivní lidská těla, tak vzdálená od těl světelných a krystalických.. Ach jo..:)Nerad píšu negativní texty, protože už tahkle toho mají lidé dost naloženo. No, celkově…zbytečná odbočka pro ty, co tvrdí, že ta formulace: vězeňská planeta je nesmysl.:)
Je úplně jedno, kolik bylo na této planetě už civilizací.. Ano, desítky. Zda jsou tady na planetě a ve Vesmíru další civilizace a mimozemšťané. Ano jsou a je jich spousta. Tady na planetě Zemi v jiných dimenzích, v podzemí a občas jsou viděni i ve 3D.
Kde kdo v ezo rybníce je bojovník světla, pracovník světla a kdoví čím ještě a zachraňuje planetu. Většinu to, ale odvádí od toho hlavního: vědomé smrti a vědomého transferu po smrti tam, kam je třeba a tak, aby se v dalším životě nemusel zase vracet zpátky na tuhle planetu a na další podobné hrubohmotné a pro duši ne zrovna světelné. Ze kterých je obrovsky těžké se dostat. Je k tomu třeba kumulace velkého množství energie a trénink a pomoc spřátelených bytostí. Většina pokročilých, starých duší na této planetě uvízla spoustu inkarnací a stále se odsud nemohou dostat pryč. Z nadhledu nad všechny naše inkarnace, když se na tu svou linku díváme jako bez-emoční pozorovatelé, se drží duše svého inkarnačního plánu a i dlouhodobého plánu k osvobození z inkarnačního řetězce.
Lidé co se v tomhle přechodu, transferu orientují, se navíc vzájemnou domluvou jistí. Může se stát, že při umírání jim selže vědomí a budou potřebovat pomoc přátel, než jejich vědomí naskočí znovu. Proto jsou domluvení navzájem, že kdo zemře první, tomu, ti další pomohou odejít a zkontrolují, zda se vše povedlo jak mělo a je tam, kde chtěl po smrti být.
Sám jsem zatím poznal jen 3 lidi, kteří tohle umí fakt dobře ( nemyslím převaděče a odvaděče duší ) a další ještě určitě poznám. Protože dva z těch tří zemřou dříve než já. A možná i ten třetí.:)
Jeden můj známý, se kterým jsem se už pár inkarnací potkal a v tomto životě zase.:), absolvoval v Egyptě, u místních zasvěcenců, čarodějů 3 denní cestu záhrobím a posmrtnou říší. Kdy 3 dny ležel ve svatyni, napojené na silné energie – fyzické tělo se jimi konzervuje i bez duše – baterie, byl vytělesněný a celé dny mimo tělo a průvodci ho učili co a jak. Podobně to probíhá v šamanismu, kde šaman – učitel učí svého žáka co a jak a provede ho procesem. Ukáže mu třeba i svět, rovinu příčin a následků, kde může měnit lidské osudy, uzdravovat pouhou změnou umístění…Obě nauky mají k odchodu svůj egregor = zásobník energie, který použijí. V Tibetu se pak použije síla linie a egregoru té linie, do které je zapojeno spousta bytostí, duší lámů atd. Mistři mistrů mezi Tibeťany odejdou transferem a tělem Světla, řada dalších některým ze stupňů Phowy – transferu vědomí. Velmi silní lámové dokáží phowou odstřelit umírajícímu kus lebky. Ti pokročilí udělají phowou do lebky otvor na prst, dva, kterým duše odejde.
Všichni tihle zasvěcenci, lámové, šamani, čarodějové, toltékové, jogíni pracují už od mládí na vědomé smrti. Jak to chce zvládnout někdo, kdo životní energii během života vyčerpal, vystřílel na blbostech a třeba si i kouřením trávy nebo požíváním psychedelik u amatérů potrhal jemněhmotná těla? Těžko, velmi těžko, pokud si Světlem sám těla neopraví. A kdo sám dokáže zvládnout tuhle abnormálně těžkou techniku.
No, ale super a super pozitivní je, že jsme nesmrtelné duše. Takže kdo to nezvládne tuhle inkarnaci, tak to zvládne třeba tu další nebo za stovky dalších. A vždycky tady budou soucitní, láskyplní, pokročilí, duše plné soucitu a milosrdenství, které zase půjdou dobrovolně do vězení pomáhat osvobozovat ostatní. Protože všichni jsme spojení a vzešli jsme z jednoho Stvořitele.:)
Je fajn se zbavovat svých traumat, čistit rodové linie, karmu, absolvovat různé terapie, léčení, kurzy, semináře, ale nad tím vším je vědomá smrt a osvobození.