Bavil jsem se dnes s jednou ženou ve tmě, co je zrovna u nás. Během procesu se cítí hodně bezpečně a v klidu. Říkál jsem jí, že není divu, protože tady je fakt pod silnou ochranou.  A že je velký dar pro její duši, že tady může být, protože je na místě silovém, napojeném na různé protály, brány, zářiče a pod silnou ochranou různých bytostí tady.  Na místě co zesilují a zesilovaly bytosti pokročilé v tělech fyzických i méně hmotných. Je velkým darem pro mne, tohle místo, místní bytosti, že tady s námi pracují a jezdí k nám i velmi pokročilí přátelé a kamarádi, kteří tohle místo zesilují svou pomocí. Odvedou co tady být už nemá, zesílí ochrany místa a aktivují medicínské kruhy, zářiče, portály, které tad zanechaly dávné civilizace. A nějaké další i vytoří. To je velký dar na takové místě pak žít.

Říkal jsem té ženě, že je velký dar, že se dostala na pobyt ve tmě zrovna k nám. Protože bytosti co to tady chrání pečlivě vybírají kdo s k nám dostane a stovky duší ročně odmítnou. Naše úžasná země je centry na pobyt ve tmě přesycená. Máme nejvíc míst na počet obyvatel na západě. A ať to zní hloupě či ne: není silnější místo na pobyty ve tmě v této zemi i na Slovensku než u nás. A to nepíšu kvůli propagaci a penězům, protože peníze jsou pro mne jen papírky potřebné k žití. Nehromadím zbytečnosti, žiji docela skromně a přebytky ukládám na horší časy a tady na fungování centra.
Kdo je připraven, může i za týden tady strávený dostat mnoho darů od místních bytostí, energiií, od místa. Od napojení, vyčištění vidění, zesílení až po různé energetické operace a napojení na databanky. Kdo chce, tne může, kdo v pokoře poprosí, ten může dostat. Pokora a srdce jsou vůbec stavebním kamenem veškeré duchovní cesty.  Pobyt ve tmě je velmi silná metoda, kdy místní vám mohou pomocí vedením a ochranou, ale vše si musíte odpracovat sami.  I málokterý z českých a slovenských ezo učitelů, guruú, učitelek, léčitelů, terapeutů by u nás dokončil 14 denní pobyt ve tmě, kdyby mu místní bytosti pustily ve tmě některé silnější programy k práci na sobě – z těch co tady na výběr mají. Tohle je úplně jiná hra než různé konstelace, regrese a kruhy, kdy se traumatizovaní lidé točí v kruhu a ulevují si často jen zanedbatelně.  Protože tma a místní energie, bytosti vám léčebný proces zesílí, senzitivita výrazně naroste a cítíte před čím venku utíkáte, před čím se schováváte, uvidíte to, co vidět nechcete a  dá se udělat víc než za desítky různých ezo akcí a seminářů.
Někdy je to velká sranda, se z toho …:) Potkal jsem spousty lidí, kteří by za dva pobyty ve tmě udělaly se sebou násobně víc než za ty spousty ezo akcí a „léčení a terapií“ a ušetřili by spoustu času a peněz. Vše by se museli odřít sami, stejně to za vás nikdo neudělá. Jen vás může trochu poponést. Pokud to však umí a takových je v naší zemi jen pár.