V našem duchovním srdci ( uprostřed hrudi ) máme úplně všechno. Odpovědi na všechny otázky ze všech stvořených Vesmírů.
Když jsme v srdci, tak jsme doma. A dech a každý nádech nás spojuje se Stvořitelem. Tohle jediné je správná cesta. Ne se odpojený někde opít, dát 3 kávy denně na fungování a mezitím sem tam zobnout antidepresivum v tabletce nebo cigaretě.
Když jsme v hlavě, máme problém. A v břiše zase cítíme sevření, emoce, strachy, obavy. Moudrost máme v srdci, ne v hlavě. Jen se do toho srdce dostat že?:) Jde to jen v klidu, o samotě a vydržet hledat, když chceme projít do jeho hlubších sfér a pater.
Jedna z verzí budoucnosti může být i ta, že…:) To neustálé sledování internetu, mobilu a zesilování těch programů… časem přemění lidi v umělou inteligenci. Potlačí ještě více duši umístěnou v tom biorobotickém těle v oblasti brzlíku ( kde duše jako baterie ovládá celé tělo ). A určitým přeprogramováním omezí duši, aby mohla tělo svobodně ovládat.
 Pamatuji si, když jsem před lety párkrát zahlédl ty bytosti, kterým se říká archonti ( existují na bázi programu, mění tvar, živí se energiemi utrpení, strachu a tuhle planetu a astrál kolem ní ovládli před pár tisíci lety )  a viděl jak mají lidi označkované, každé své stádo, které mu dodává energii. A kterým se dá uniknout jen tím, že jsme v srdci a bez strachů, obav a destrukčních programů.
Vítejte v srdci přátelé.:)