Zbývá mi asi 40 let na práci na sobě v této inkarnaci. Uteče to velmi rychle, tak už dávno není čas, ztrácet další čas nedisciplinovaností, leností. Je nutné naciťovat ze srdce a odolávat pastem a nástrahám světů. Předchozí desítky let jsem docela promarnil hloupostmi ( zbytečně moc sportování, zábavy, lenošení, honění za pěnězi atd. ) a dlouho mne nechali odpočívat v tomto vtělení od práce duchovní.:) Jsem začátečník na cestě, zatím míle vzdálen pokročilosti z jiných mých vtělení. Které sice probíhají najednou a z pozice tvůrce neomezeného časem a prostorem, jsou nám přístupné plynule. Leč, dostat se za omezení tyhle, je náročné. Duchovní cesta je jak říkám poslední dobou o: rovzpomínání se. Na to kdo jsme, co a odkud jsme, jak funguje Vesmír a jeho zákony. Na to co jsme uměli, umíme a můžeme používat. A jak zapojit v těle různé ovladače, obrazovky, antény, snímače a další části toho našeho biorobotického těla, které většina populace neumí používat nebo v ně ani nevěří… A spojit se se svou duší a se svým Vyšším Já.

 Jak jdu k Bohu a tím k sobě, a nad to a tam, kde neexistuje nic a jsme jen TO a TÍM a pozorovatelem, prociťující VŠE z pohledu ryzího vědomí, zažívám malilinkou část, ze světů vně i vevnitř. O spoustě prožitků psát nemůžu, ztrácelo by to na Síle, někdo by to chtěl a rozdával bych něco, co potřebuji sám pro cestu.  Protože práce na sobě, stojí hodně energie. A odmítám brát energii lidem nebo je dokonce odsávat pro tyto účely potrubím, egregory jak dnes jede ve velkém. Energie se dá kumulovat pobytem na energetickém místě, výživou těla, energetickým cvičením, dietami, celibáty, dechovými cvičeními, pobyty ve tmě atd. A vyhýbáním se alkoholu, kávě, drogám, cigaretám, práškům, marihuaně atd.
Jak jdu už nabitý energií do tmy, nemůžu tam usnout už první noc, jak mi rychle v těle narůstá energie a o to je to vše delší. Čas se tam natahuje a dá se lépe využít.  Po pobytu se musím energeticky trochu vybít a jdu spát až druhou noc.:)
Už je tady doopravdy čas se probudit, probrat, protože ustát příští roky bude stát dost sil a energie. Bylo by škoda, i tuhle inkarnaci promarnit a v té příští se zase zrodit jako bytost v anamnéze. Meditace, motlitba, pobyt v přírodě, o samotě, tohle vše je zdarma.