Mexická vláda ukázala v kongresu těla dvou mimozemšťanů. Média tomu nevěnovaly větší pozornost. Další odhalení mimozemských civilizací bude následovat v blízké době. Zlatý věk se blíží, ještě však minimálně 100 let bude na této planetě zesilovat temnota. Tak jako vždy těsně před překlopením do epochy Zlatého věku.

  Je hloupé si myslet, že v obrovském Vesmíru, je planeta Země jedinou obydlenou. V Amazonii jsou vesnice, kde vám lidé řeknou, kde a jak často přistávají lodě. Většina jasnovidců a astrálních cestovatelů s mimozemšťany přišla do styku. Na planetě je jich hodně, nejen v jiných dimenzích, v jiných časoprostorových pásmech, ale i v těle viditelných ve 3D. Kdo má srdce a oči otevřené, vidí, že se tu různé mimozemské rasy objevovaly celé ty miliony let, co tahle planeta existuje. Že do Egypta, Indie, Japonska, Amazonie, Mexika atd. přilétli mimozemšťané a ovládly místní primitivní národy. Že máme na planetě pořád spousty databank, portálů, hvězdných bran a stanic vesmírného metra. Jednu bránu mám kousek od domu.:) Ti co ji zavřeli, nechtěli, aby přes ni cestovali nehezké rasy. Za ty tisíce let, co tady je, jí přicestovala spousta bytostí. Lidských i mimozemských.
Že jsou rasy „hodné“, dravčí i nehezké k lidem je také jasné.
Jsou lidé, kteří pátrání po UFO dávají obrovské množství času, který jim pak chybí na duchovní cestu. Tak je fajn, ani v tomhle neuletět. Mimozemšťané byli, jsou a budou, proč tím tedy plýtvat energii a čas, když už tak letí čas zrychleně a potřebujeme dočistit karmu a zvládnou Přechod z těla.
  Těch pár mocenských skupin, rodin, spolků, co tuhle planetu vlastní, dělá dost pro to, aby věda, západní medicína a jimi řízená media, popíraly existenci mimozemšťanů, astrálního cestování atd. Cíleně tohle přes média zesměšňují, blokují. Přitom je v těchto spolcích spousta astrálních cestovatelů, jasnovidců a magicky zdatných jedinců, kteří od dětství prochází výcvikem, zasvěceními, iniciacemi.
Když člověk zří, vidí duchovním zrakem, vidí své minulé životy, bytosti, vyletí z těla a astrálně cestuje atd., tak ví, že většina toho co se v učebnicích píše, ve škole učí a v médiích prezentuje, jsou jen účelové lži a manipulace. Kterými vládnoucí Vidoucí drží plebs ( jak oni říkají běžným lidem, otrokům ) v tom, že nic z tohohle neexistuje. Odpojují lidi očkováním, udělali z většiny závisláky na různých destruktivních látkách. Zajali je do krysího závodu o přežití, obživu, stravu, bydlení. Zotročili lidi natolik, že místo 3h práce denně, tam tráví 8,12, 15 hodin a utrácí to za zbytečnosti. Ničí jejich těla chemií, ozařováním, wifi. Podřadná kvalita stravy navyšuje počet s nadváhou na planetě a těla nevyživuje. Hlavně na zdegenerovaném západě. Vyživovat tělo vitamíny a různými suplementy je tak nutnost. Tělo je to nejcennější co máme, výživa, očisty jsou tak nutné. Donutili většinu lidí sedět u internetu a mobilu v práci i ve „volném čase“ a nechat si vysávat energii ozařováním. Ti méně zotročení aspoň nemají televizi a nesedí u ní. Z toho ozařování a očkování na Covid, výrazně přibylo a přibude nemocných, rakovin, neplodností. Početí přírodní cestou bude v brzké budoucnosti vzácné. Děti se budou rodit uměle, klonovat, vyrábět v umělých dělohách. Tohle vše už mají funkční a vynalezené. Jen se to plebsu dávkuje po kapkách. Sex je prezentován všude, je často brán na výkon. Věrných je si jen zlomek párů.
Dalo by se o tohle všem psát dlouze, ale… Každý z nás má volbu stát se vědomým, napojeným, vidoucím. Zbavit se závislostí a prozřít. A žít bez utlumovacích a nakopávacích látek. Je to jen na nás. A to je super, že máme volbu. Duchovní pokrok vede opačnou stranou než jde „stádo“. V určité fázi Cesty, je k otevření a posunu nutná disciplína, dietní strava, celibát, ústraní, odříkání, samota a další ve Vesmíru miliony let funkční metody.