Teď koukám, že jsem sem postupně přidal skoro 600 textů, které se tady dají přečíst. Zhruba dalších 500 jsem jich nepublikoval nebo už vymazal. A i tyhle výkřiky ze tmy jednou vymažu také.:) Pohled na svět se u mne mění zkušenostmi a něco, co jsem napsal před třemi lety, bych teď napsal jinak. Něco by  zůstalo stejné, ale použil bych třeba jiné výrazy.:)

O některých zážitcích, metodách bych psal rád, ale není dovoleno. Pár lidem jsem předal minulé roky tibetské Tummo – vnitřní oheň, kterým a hlavně jím,  Milarepa, bájný jogín Tibetu dosáhl Osvícení, ač odčiňoval karmu velmi těžkou. Moc pěknou knihu o něm napsal Eduard Tomáš.  Dostal jsem iniciaci Tummo od tibetského lámy před pár lety na Slovensku, kam jsem si pro ni zajel. Lidem jsem ji předal zdarma nebo za „čokoládu“ a bez vyjímky, to nepraktikují. Já jsem za ni platil 10 tisíc, zdarma bych si jí vážil však také velmi. Takže už budu přepečlivý, komu, co a kdy a to se týká nauk, praktik i informací.:)
Ale stejně je to zábavné i smutné, rozdávat se pro lidi. Spoustu let jsem dával ze sebe a zadarmo své texty na Facebooku a webu. Odpovídal stovkám lidí na jejich otázky, chránil lidi před magii, pomáhal je odsekávat od dravců. Schytal jsem za to dost útoků, bolestí, zranění.  Při pobytech ve tmě u nás zajištujeme lidem astrální ochranu, a těm, co si požádají i různé energetické operace, léčení – které v jiných centrech v ČR nedostanou. Odsunuji léčení lidí za dobrovolné příspěvky, protože tahat z lidí nemoci a těžké nemoci a mít je ve svém domově, po tom nikdo extra netouží. . Odmítal jsem nabídky na semináře, přednášky na ezo téma.:) Odmítl jsem i jiné materiálně lukrativní ezo nabídky, které se neslučují s mým vědomím.  No a před třemi týdny, jsem začal prodávat lidem super výživu od Zinzina, když jsem rady ze sebe ohledně výživy, žití, duchovních metod, dával asi 6 let všem zdarma.:) Lidé jsou nevděční, ale v soucitu vím, jak těžká je doba a kolik lidí padá doslova na pusu vyčerpáním.