Přátelé,

nabízím možnost vám poslat poštou krevní test společnosti Zinzino v hodnotě 117 Euro. Jde o dvě kapky krve, které otřete z prstu na sterilní karton, který zasunete po zaschnutí do kartonové obálky, tu vložíte do celofánové obálky a tu vložíte do dopisu. Mají v balení i speciální jednorázovou jehličku v plastovém krytu. Jen cvaknete o prst podobně jako třeba propiskou a trochu to píchne.:) Na poště necháte nalepit známky v hodnotě 39Kč a vše pošlete do laboratoře do Norska. Nikde nepíšete své jméno, výsledky zjistíte po pár týdnech na jejich webu – kam zadáte svůj číselný kód.
Z výsledků krve zjistíte v jaké stavu máte tělo. Kromě jiného uvidíte i výsledky vaší duševní odolnosti, Omega 3 indexu, hodnoty vaší ochrany, propustnost vaší buněčné membrány, koeficient kyseliny arachidonové v těle atd.
Důležitý je hlavně poměr omega-6: omega 3. To určuje v jakém stavu je vaše tělo. Zdravý je poměr 3:1
 
Nadbytek rostlinných omega-6 mastných kyselin způsobí, že strava bude nevyvážená a bude přispívat ke vzniku zánětů. Poměr omega-6 (KA) a omega-3 (EPA) by měl být pokud možno nižší než 3:1. Je-li tento poměr vyšší než 3:1, může Vám prospět změna stravy. Nízký poměr omega-6 a omega-3 je důležitý pro udržení normálního vývoje buněk a tkání (homeostáza) a také pomáhá tělu potlačovat záněty. 
Test vám pošlu zdarma, ale sám jsem ho zaplatit musel. Nabízím tedy 3 varianty. Komu vyjde poměr 7:1 a menší, má ode mne test zdarma. Komu vyjde vyšší hodnota a tělo tedy má zatím ve špatném stavu, má dvě možnosti:
test mi zaplatí  za sníženou cenu 1 800Kč a nebo si předplatí kompletní řadu vitamínů, minerálů, probiotik, vlákniny, Omega 3 na 8 měsíců v hodnotě 70-100Kč na den – podle vaší váhy. My těžší platíme víc, protože omega 3 potřebujeme větší dávku.:) Každopádně: řadu let testujeme kde co na českém trhu výživových doplňků a zatím jsme nic lepšího nenašli. A to nejsme žádní obchodníci s teplou vodou a podobní podvodníci. Žiju skromně a duchovním životem a peníze vydělané za šíření této léčivé výživy stejně utratím za rozvoj centra pro pobyty ve tmě a za výživu pro sebe a další. 
Pokud vás tahle nabídka oslovila, pište prosím na info@tmaleci.cz
Mám v hlavě nebo rozepsaných desítky textů. O různých duchovních  prožitcích, vhledech. I co se týče desítek variant budoucnosti.  Co se bude dít v  různých variantách. Konzultováno  pár vidícími. Vesměs nás nečekají lehké časy, proto se o tom snažím nepsat.:)