Tma léčí

Terapie tmou, pobyty ve tmě.

Kategorie: Terapie tmou

Karma a vědomá smrt…

O nic jiného na duchovní cestě nejde.
I ty nejúžasnější duchovní schopnosti ( jasnovidnost, levitace, teleportace, čtení myšlenek, dálkové vidění, astrální cestování , moudrost apod. ) jsou pořád jen schopnosti a dary. Pokud člověk nedokáže vyčistit do konce své inkarnace svou karmickou zátěž, tak mu ty schopnosti byly brzdou a k ničemu. A někdy i prokletím, které ho dohnalo do černé magie, duchovní pýchy a nárůstu ega a chlubivosti, chvástání a plácání nesmyslů, manipulace odpojených a nevidících., zneužití moci vidění do více světů..
Druhou důležitou oblastí duchovní cesty je vědomá smrt. Vědět kam přesně jdete, kudy tam dojdete, co k tomu potřebujete, aby jste svou příští inkarnaci měli co nejradostnější a v co nejsvětelnějších světech bez válek a utrpení.
Pracovat na sobě tak, aby jste po smrti neztratil vědomí, ale zůstal bdělí po celou dobu. A věděl co přesně v který čas dělat, aby jste nedopadl jako většina, kterou to po ztrátě vědomí někde vyplivne a někde skončí. Ideálně už být vědom toho, že nejsme tělo ani mysl, ale nekonečné, ryzí božské vědomí, které neomezeno prostorem a časem nemá hranic ani omezení…
Vyčistit karmu slušným, poctivým jednáním, dodržováním nebeských zákonů: nekrást, nepodvádět, pomáhat slabším, neubližovat, být věrný, čestný, spolehlivý, pokorný, štědrý, dobrosrdečný atd.
Vědomé smrti lze dosáhnout i modlitbami, prosbami o pomoc bytosti pokročilejší, které těm ctnostným rády pomohou.
I dnes se s tím dá začít a stát se ctnostným člověkem co se bude snažit už nešlápnout vedle. A pokud uklouzne, Božská prozřetelnost a druzí mu podají pomocnou ruku. Všichni jsme z jednoho Zdroje, všichni se jednou ke Stvořiteli vrátíme a rozplyneme své tělo do věčné neomezenosti. Všichni si navzájem pomůžeme, protože jen spolu jsme silní. Jeden celek bez hranic. Čili pomocí druhým, pomáháme hlavně sobě. Tak i tak.

Ramana …

Ramana Maharší: „sedět v tichu, vedle osvíceného mudrce, který na vás v mlčení působí svou vnitřní silou a vysílá ji kolem sebe všem, vám dá mnohem víc než různé přednášky, čtení. Někteří lidé naslouchají vyřčeným moudrům, ale pak ve svém životě nic nezmění. Kdežto vydrží-li sedět vedle mudrce v mlčení, vždy si nějakou transformaci odnesou.“

PŘEBÝVAT JAKO JÁ – život a základní učení Ramana Maharšiho

Boholidé

Spousta z nás má za sebou životy tvůrců realit, světů. Myšlenkových tvoreb takřka všeho. I nyní mají naše myšlenky takovou sílu, že se hned zhmotňují v elementální bytosti, útvary. Když třeba Igor nadává na Miloše a přeje mu něco nehezkého, letí ta myšlenka ve tvaru třeba hada k Milošovi a zakousne se do jeho aury. Nějaký čas mu škodí a pak se posílená vrací škodit Igorovi. A protože byl Igor v pár inkarnacích duchovně zralý, tak část té síly v něm stále je a jím vytvořené potvory vydrží i několik jeho inkarnací. Dokud je on, nebo častěji někdo vidící v tělech jeho nerozpustí.

Kdybychom si každý den ve své mysli opakovali jen samé hezké a úžasné myšlenky, náš život, svět by byl úžasný. Když zavřeme pár lidí na osamělý ostrov a oni si budou programovat tento svůj prostor jen samými hezkými věcmi, stane se to. Jeden bude říkat sám sobě i druhým třeba: “ ty jsi úžasná bytost Jano. Absolutně šťastná, zdravá, okolí Ťě miluje. Jsi velmi oblíbená. Spravedlivá, moudrá žena. Dostáváš od Stvořitele vše co chceš. I já jsem absolutně zdravý, žiju v hojnosti. Mijuji vás všechny přátelé. I Mirek je úžasná bytost v nádherně zdravém těle neustálese povzbuzujme milovaní.“ Doby, kdy jsme si okamžitě v těle vyléčili cokoliv, měnili jsme realitu kolem nás, ovlivňovali jsme počasí, už se za pár tisíc let vrátí většině. A ti na sobě hodně pracující se mohou přesunou transferem do světelného ťěla už nyní. Stačí se jen pořádně dostat do sebe, najít ovladače těla atělo rozložit na pět živlů barvy duhy a v tom světelném co jsme si vybudovali také, zůstat.

Zkrátka se vrhnout na tvorbu své reality, svého světa už dnes. Tv si ce nemám, takže tv noviny, kde z 30 reportáží je 27 kriminálních nesleduji. Docela se vyhýbám i sledování fb zdí druhých a komentuji jen u sebe. Snažím se nenechat vtáhnout do zbytečných diskuzí, kde se bojuje o energii. Když měkdo dělá na mé zdi nepořádek, vyhodím ho z těchvirtuálních přátel tady rychle a bez ztrácení energie.:) chci omezit i idnes.cz a kouknout na tu stránku třeba jen jednou týdně.

A teď to hlavní přátelé, ten primární způsob programováníi naší reality. Vzpomenete si, kolikrát ve vašem životě vám vaši rodiče, prarodiče, kolegové, nadřízení, kamarádi, ve vašem životě řekli: jsi úžasná, na cokoliv šáhneš to kvete, to se ti daří. Jak to děláš, že jsi vždy tak krásná a plná energie?

Netýká se to prosím podřízených a randění. Tam se chválení děje z jiných důvodů.:) a samozřejmě potěší.

23755310_268497457006794_3002950130294950936_n

Trocha propagace pobytů ve tmě, v rozhovoru v časopisu Rytmus života.

imageresize (10)imageresize (3) imageresize (4)imageresize (2)

© 2021 Tma léčí

Theme by Anders NorenNahoru ↑