Rozdíl mezi globalisty ( ovládajícími většinu médií) šířenou „pravdou“ a „dezinformací“ je často jen v čase… a v „chybějící moudrosti“ lidí.

Spousta dobrých, starších, méně vzdělaných lidí, je urážena „akademicky vzdělanými, leč moudrost postrádajícími lidmi“, pro svůj odlišný názor.
Astrální cestování, je dle vědy nesmysl, pohádka, blábol. I když astrálně cestuje stamiliony lidí na planetě. Aspoň jednou vyletěli ze svého fyzického těla a viděli ho ležet pod sebou stamiliony lidí aktuálně žijících. Pokročilí astrální cestovatelé, vám popíší místa kdekoliv na planetě a informace jak to tam vypadá, si pak můžete ověřit. Můžete si zavázat oči, otevřít u sebe v ložnici na stole knihu co čtete. Zavázanýma očima fixou zakroužkovat nějaké slovo a odejít z domu. Adept tam zaletí a text vám přečte a sdělí. Ty zavázané oči, u vás, jen proto, aby ho někdo nenařkl, že se vám vboural do mysli, zhypnotizoval vás a dostal z vaší hlavy to zakroužkované slovo. I vy ho uvidíte až po pokusu. Astrální cestovatelé pátrají po nerostných ložiscích, pokladech, vojenský průzkum, cestují Vesmírem atd. Ti co fakt umí, vám na pokusy kašlou a je jim jedno, kdo si co myslí. A čemu kdo věří.
  Pokud o sobě někdo říká, že se věnuje duchovnu opravdu a je napojen, vidí, cítí, NENECHAL do sebe píchnout vakcínu na „Covid“. Která odpojuje duši, odpojuje od Boha – Zdroje, ničí zdraví člověka. I kdyby si měl najít práci jinde a živořit materiálně. Jediné kdy se tomu nepůjde vyhnout, je, když opravdu za pár let nebude možné bez vakcíny v těle, projít skenerem do nemocnice. Půlka lidí u nás ve tmě jezdí naočkovaná. Někteří se naočkovali, aby mohli létat, cestovat, navštěvovat restaurace, fotbal. NIKDO ( kromě dětí hloupých rodičů nebo ležících a velmi starých, bezbranných pacientů ) neměl opravdu nůž na krku, aby se tomu nemohl vyhnout bez možnosti úniku.
Těch mrtvých, poškozených zdravotně je obrovské množství. A teprve to přijde. Spousta doktorů říká, že má pacienty, kterým se hned po očkování zhoršilo zdraví. Říkají to tiše, bojí se o kariéru, postavení, dehonestaci. Spousta z těch lékařů, co na ně hrdinně řvou a nazývají je antivaxery, si vakcínu jen napsala na papír a vylila ji do umyvadla.
  Každý jasnovidec vám řekne, co vakcína v těle a s tělem dělá. Vidí to na vnitřní obrazovce. Dokáže si zvětšit a zřít DNA, buňky, viry, podívat se, jak vypadala vaše praprapra babička, cokoliv… Přibývá vědeckých průzkumů o škodlivosti vakcíny. Přesto se doteď nikdo dehonestovaným odborníkům neomluvil. A jakmile vymyslí další druhy vakcín, miliony Čechů ( z těch asi 6 900 000 naočkovaných ) si půjdou pro další dávku sami.
Uvidíme, co budou dělat ti, kterým po očkování začaly velké zdravotní problémy ( nebo teprve začnou ), připadají si jako „hlupáci“, že se do toho nechali natlačit. Budou se bouřit nebo to do sebe zase nechají píchnout, protože to doporučují zaprodaní politici?
Kdo vidí, ví co se děje od začátku na Ukrajině, kolem Izraele, Ruska, Číny, USA, migrace, která zničí Evropu ekonomicky. Vidí jak extrémně naroste kriminalita a chudoba v Evropě. Informace o řízené inflace finanční, energetické, která má z lidí dostat jejich úspory.
Polovina českých domácností už je bez úspor. Jistě takové ve svém okolí také znáte. I když, tímhle se lidi nechlubí a hrají se hry. Část z nich v exekucích, část zadlužená, zbytek „jen“ švorc a žijí z pusy do huby.
O tomhle všem psát a mluvit pravdu? To se v totalitě a cenzuře nemusí:) Nazvou vás dezinformátory.:)
No a? Moudrým je jedno, co si myslí stádo kráčející za iluzí…