Většina lidí dosud nepochopila, že zdravotnictví tady není pro ně a k udržování jejich zdravých těl, ale pro zisk farmaceutických firem, které si udržují doživotní pacienty. Kdy studentům lékařských firem je už skoro sto let do hlav natlačeno to, co vytváří obrovské zisky farmaceutickým firmám. A civilizační nemoci, ozařování, očkování a životní styl otroků v tělech je vyladěn tak, aby skoro nikdo neměl zdravé tělo už v mladém věku.
Je to zase farmaceutické lobby, které postupně ovládlo medicínu po celé planetě, financuje výzkumy, centra, univerzity. Ovládá media.
Výsledkem je, že léky neodstraní příčinu, ale jen potlačí následek a příčina nemoci se za nějaký čas projeví zopakováním nemoci či jiným druhem chorob.
Teď tu máme covid zákazy a výnosy. Znám poměrně dost zdravotníků. Většina se nechala naočkovat. Ale těch pár mi říkalo, že u nich na odděleních zůstali nenaočkovaní jen 2,3 nebo čtyři a je na ně tlak od vedení, kolegů. To jsme se ještě nedostali do fáze, kdy se bez covidového pasu s platným očkováním ( to že stačí protilátky nebo test – už dlouho nevydrží – jakmile bude na v zimě naočkován každý kdo chtěl a spustí se očkování na rok 2022 a všichni znovu a stále dokola příští roky  ) skoro nikam nedostaneme.
Od dvou lékařů mám i informace, že je ideální bojovat s covidem co nejdéle a na ventilaci se napojit až v poslední možné chvíli. Protože, když se podle nich z ventilace někdo dostane, buď umírá během dalších měsíců nebo je vážně poškozený na těle. Nejsilnější ochranou je duchovní síla a pozitivní mysl. A pak vyživené tělo, které má sílu s virem bojovat. Do tmy k nám jezdí dlouhodobě vyčerpaní lidé ( 95 ze sta ), někteří velmi. A to se nebavím o lidech v dezolátním stavu, které potkávám venku.
Minulé dny mne narůstající totalita navedla objednat se k zubařce na preventivní prohlídku a pořešit případný kaz.:) Než se tam bez očkování nedostanu a než najdu „lidského“ zubaře.
Tělo vyživuju doplňky od Zinzina ( s tím vám můžu poradit info@tmaleci.cz na míru. Za objednávku pak dostanu pár stovek – zrovna chystám projekt darování omega 3 olejů v pečovatelském centru pro starší a nemohoucí ) a dalšími preparáty. Bylinky, kloubní výživa pro koně, různé byl. masti, tinktury. Vitamíny s minerály u Zinzina stojí na měsíc asi 600Kč ( a není to ošizená nebo nefunkční dávka pro masy v lékárně ), omega 3 olej je podle váhy – 600 Pro 50kilové lidi, 1 200 Kč pro stokilové na měsíc. Přípravek na imunitu s betaglukany je za 900Kč na měsíc. vážně nemocní, oslabení, potřebují 2-3x tolik. Tedy pořád jen zlomek peněz co dávají za Reishi od Nuskinu a efekt je silnější pro lidi s rakovinou.  Prebiotika s vlákninou pak na měsíc od 620Kč. Pokud chce člověk jen jeden doplněk, je třeba to skouknout na míru, v jakém stavu má tělo a co už má za civilizační nemoci. Většina lidí co potkám má tělo vyčerpané, zdevastované. Hlavně, že mají drahý mobil, oblečení, auto, ale na to nejcennější co mají – své tělo, kašlou. Nejradši chodím v trenkách, tričku, teplákách, jako člověk bez nadřízených. A s velkou svobodou. Ale co svého těla dávám už roky to tu nejlepší výživu co jasnovidní najdou na přesyceném trhu. I
Málokdo je nezotročený tolik svými strachy, že změní práci, bydliště, partnera – i kdyby ho to ničilo, vysilovalo, deptalo sebevíc. Málokdo si svého těla váží víc než je běžné = skoro nijak. Nemocných přibývá. Nejsilnější léčitel co jsem za tu spoustu let zatím poznal  dokáže léčit pokročilou rakovinu atd. ) to omezil a chce ještě víc. Na rakovinu tak znám už jen dva, slabší. Pak znám stovky a v ČR – tisíce léčitelů, terapeutů, kam bych pacienty ani neposlal ztratit čas a peníze s vážným zdravotním, psychickým problémem. Takže: je třeba pomoci si sami. Vyčistit tělo očistami střev, jater a dalších orgánů, detoxikovat ho od parazitů, toxinů a pak, vyživit. Pokud se bude hrát hra s covidem dál a z laboratoře vytáhnou silnější verzi, budeme bojovat ještě víc.
Včera jsem řešil zda sdílet nějaké informace ze zákulisí energetiky těl, duchovních a pokrevních linií, a jiných témat, a více sdílet své prožitky, zážitky, poznatky…