Co všechno by se asi stalo, kdyby nám všem teď hned oznámili skuteční vládcové této planety její opravdovou historii? Pověděli by pravdu o podzemních městech, která na této planetě jsou statisíce let a z těch měst by vyšli na povrch planety jejich obyvatelé…
Pověděli by nám pravdu o tom, že na této planetě žije spousta mimozemských ras v různých podzemních základnách tady ve 3 dimenzi. A zároveň by lidem poskytly multidimenzionální „brýle“ po jejichž nasazení by kolem sebe viděli co se děje na místě kde žijí, avšak v jiné dimenzi. Kdy ve 3D je u vás za panelákem další panelák. V 6D je tam jezero a v něm plují zajímavé bytosti a v 7D – o další rozměrovou frekvenci dál, tam žije jeden národ stříbřitě zářivých mimozemšťanů.:)
Pravděpodobně by nastal u většiny lidí strach, panika..někteří by to možná zdravotně – infarkty neustály. Začal by chaos, kdyby kolem sebe viděli ten mumraj bytostí, strojů, entit, energií. To co třeba silní jasnovidci vidí neustále a nebo si to dokáži zapnout/vypnout když chtějí.
Lidé by viděli ty nehezké hry co s nimi tihle vládcové hrají. Kdy schválně ničí jejich mimosmyslové vnímání, vidění, cítění spoustou chemie ve vzduchu, ve vodě, v jídle, v zubní pastě, v oblečení… Viděli by, jak obrovskou destrukci způsobuje jejich tělu internet a telefony. Na jakém principu je programují sledováním TV, kdy spousta lidí sedí jak roboti před obrazovkou a odpojeně koukají. Viděli by jak nehezké bytosti a energie lezou do lidí během sledování pornofilmů a jak lidi ovládá tento nejsilnější pud. Viděli by se každá jejich nehezká myšlenka, nadávka, pomluva  zhmotňuje v různé elementární potvory ( od hadů po různé sci-fi bestie ) a jak letí od nich k tomu jejich oblíbenci a od něj se to časem vrací ( někdy v extrému i třeba až za několik životů ) a vrhá se to na ně a do jejich těl, aury. Ve smyslu nebeského zákona a zachování energie, kdy vše stvořené a vyslané se nám vrátí. Dokud to nerozpustíme nebo se to nerozpustí samo.:)