Symboly znalostí, magické prsteny a amulety, hieroglyfy a runy
Možná jste si už všimli podivných prstenů, které na sobě mají různí mágové, reikisté, čarodějové, farizejové a jiní církevníci, sektáři, šamani, kabalisté, neodriuidi apod. Jsou vyrobeny ze zlata, stříbra, mosazi, měďi, různých slitin.
A pokud jsou správným způsobem aktivovány, dávají nositeli sílu, ochranu. Hlavně ochranu před různou magií, útoky. Zesílují jeho propojení s určitou skupinou, řádem, rodinou. A naopak: také nositele podporují při jeho černé magii, útoky na dálku, při čarování.
Nositel tím prstenem, dává znalým na vědomí: pozor já jsem chráněn…pozor, já patřím k tomuhle řádu. Dejte si na mne pozor zkrátka.:)
Prsten, amulet, talisman však musí být v prvé řadě aktivován a propojen s astrálním světem, napojen na různé silové místa, bytosti. Jinak je pouhou ozdobou, tak jak to vidíme u 95% jejich nositelů.
Před pár lety, když jsem se ještě setkával jako ochránce v astrálu s magickými útoky a nebyl jsem ve spojení s Kristem s Bohem – pro mne nejsilnější ochranou tady ve 3D, podléhající jednotě ve 12D. Tenkrát jsem kamaráda mága poprosil o výrobu ochranného prstenu, co by mi zastavil ty slabší magické útoky.
Vyrobili jsme společně prsteny z červeného zlata, v přesném poměrů, nechali si na ně vyrýt různé ochranné symboly, křestní jméno napsané v runovém písmě, symboly zvířat – ochránců a vložili na ně polodrahokam kolem něhož byl had zakousnutý do ocasu. No a to hlavní, aktivace takového prstenu proběhla napůl v astrálu, řídil to samozřejmě kamarád mág tenkrát. Kdy během rituálu, ke každému symbolu přišla určitá bytost. On je hodně na Egypt ( a tam se s tím pracovalo vždy převelice a stále pracuje v tajných řádech hakimů a čarodějů ) , tak tam byli hodně egyptští Bohové, polobohové, ale i silová zvířata atd. Prsten se aktivoval, oživil a i v astrálu nabíral na síle a fungoval tam jako živá bytost.

Na stejném principu fungují talismany, amulety na krk, ruku, nákrčníky, kovové atd., různé šperky. Pokud, jak jsem říkal, umí jejich tvůrce, tu aktivaci a propojení. Něco dnes nosí kde kdo, ale cítící a vidící člověk se na něj podívá, nacítí si ho svým srdcem a hned ví co je zač, jakou má vibraci, jakou barvu aury, co vyzařuje a zda VÍ a zná fungování Vesmíru.
Ono podobné svázání, omezení svobody zajišťují i prsteny snubní, zásnubní že.:) U jejich původu byla také spousta magie a církevní ovládání.
Už nějaké roky ten prsten nenosím, je to slabé oproti spojení s Kristem. Nepotřebuji dávat na vědomí svou moc ani strach a Kabalu, magii pro jejich zasviněnost nepoužívám. Protože byl prsten živý v astrálu, symboly jsem deaktivoval, prsten rozřezal a dal do výkupu s velikou ztrátou. Ale nemohl jsem ho prodat a poslat dál se svým otiskem. To je i důvod, že mne nepřitahují starožitnosti, kde vždy zůstává otisk, energie předchozích majitelů a kolikrát to sběratelům provádí nehezké věci.

Kdysi se symboly znalostí – vědění předávaly z učitele na žáka prostřednictvím různých symbolů jakožto předání POZNÁNÍ. Čtverce, kruhy, hvězdy ( pěticípé, šesti, sedmi, osmicípé atd. ), sluneční kotouč, disk, cylindr, různé druhy křížů. a další zářiče. Mág zhmotnil symbol před sebou, dvojrozměrný a učedník si ho vložil do těla – a přehrál si z něj jako z CD znalosti a stále ho měl v sobě. I v přesahu inkarnací.
Mám na tohle předávání symbolů = znalostí vzpomínku ze starého Říma, kde jsem jako učitel předával žákům symboly. Pěticípé hvězdy, sluneční kotouč, srpek měsíce, kotouč. A jeden filuta, kterého znám i v této inkarnaci mi lačně ukradl i symbol kotouče, neboť mu darovaná hvězda nestačila.:) Odebral jsem mu oba symboly v tomto životě před pár měsíci, jakmile jsem to zjistil. Se symboly se na této planetě pracovalo v každé civilizaci, než duchovně zakrněla, zdegenerovala.
I dnes existují zasvěcenci, kteří si stoupnou před tabulku s hieroglyfy, aktivují své třetí oko a rozjede se jim film – záznam události – tam uložený.
Trošku jinak fungují runy. Kdy mág, čaroděj svou koncentrací a vizualizací vytvoří určitou runu ve vzduchu před sebou. Jogíni, mágové a další vycvičí svou koncentraci tak, že před sebou vidí nějakou věc tak ostře a autenticky, že na ni mohou sáhnout a obraz nezmizí. Mág pak přesune do runy své vědomí, správnou intonací a vibrací zakřičí její název a ona ho přenese do jiného světa. A on se vrátí s tím čím potřeboval. Pokud to tedy necestoval poprvé.
Podobně funguje i tarot, kde ti nejlepší z nejlepších, mají spojení s každou kartou a snadněji je to propojí s věštbou pro zákazníka. Když se dokáží přenést do astrálu, ke konkrétní kartě a nechají si promítnout informace o člověku. I dříve než si on konkrétní karty vytáhne, tedy, kdy jednotlivé energie karet a jeho vibrace už jsou dávno předem určeny a ve spojení. A věštec, žrec ví, kdy ten dotyčný přijde.