Snažím se nepsat o politice a ekonomice, protože se u toho vždy člověk zašpiní energeticky. Tak dnes udělám vyjimku. Když začíná ten další rok.:) Čas ubíhá zrychleně už asi 10 let. Má na to vliv i to, že jsme v přelomové době a jdou sem velmi silné energie.
Letos to bude už dlouhých 30 let ( takřka 2 generace ), co u nás po převratu zavládla pravda a láska a demokracie. Všechny revoluce se dělají vždy jen proto, aby se přerozdělil majetek, řekl kdysi někdo moudrý. Bylo tomu i v roce 1989. V té době mi bylo 13 let, chodil jsem do sedmé třídy ZŠ a učil se povinně rusky.:) Nikdo mne tedy nemůže nařknout, že jsem byl komunista a v STB.:) Chodil jsem do pionýra, tak jako většina třídy, protože moc koníčků tehdy nebylo a trávili jsme s kamarády čas v přírodě, na výletech, učili se zálesácké dovednosti a bylo nám fajn. Nikdy jsem se necítil nějak utiskovaný svobodou slova, názory, ale byl jsem ještě dítě tenkrát.:) Měl jsem krásné dětství. Neměli jsme tenkrát mobily a FB a mejly, ale měli jsme k sobě všichni blíž. Dnes všichni někam spěchají…neustále jsou v poklusu… mobil u sebe… myslí zda jim někdo nepsal mejl nebo vzkaz na soc. sítích… Čas je jen iluze, dá s o vládnout svobodou mysli a nebo vás může zotročit. Vyberte si…
Rozhodně se mi nelíbil komunismus, ale vůbec se mi nelíbí ani to, co dnes nazývají demokracie. Stejné pasti, stejné slepé uličky. Ale nesouhlasím s tím, co do nás ( a hlavně dětem ve škole programují mysl ) lijí média, vlastněná otrokáři: že to tenkrát byla strašná doba. A jací jsme byli chudáci, my co jsme v tom žili a nemohli prožít dětství, život v tom dnešním ráji všech edenů.:)
Většina lidí dělá to, co je in, trend… snaží se vypadat dobře před sousedy, kolegy, kamarády? Děti musí navštěvovat tyto kroužky a tuhle školu, protože celebrita od vedle tam také nechává své děti studovat. A tohle je zase dobré pro to, aby vystudovali lepší školu, více vydělávali a o to větší odpojenci a otroci systému byli. Co na tom, že budou žít ve vile, mít 4 auta? Co na tom, když na veřejnosti jsou spokojený fungující pár, ale manželka i manžel jsou alkoholici, manželka 7 let na antidepresivech, manžel sem tam kokain kromě cigaret a bordelů s kamarády, protože s manželkou už ho to nebaví a i s erekcí v tom spěchu je problém… oba vyhořelí, odpojení, v 10 večer padnou vysílením do postele… 4 x za rok povinná drahá dovolená, protože jsou in…
A když si pak na sklonku života, na smrtelné posteli uvědomí: óoo Bože, promarnil jsem další inkarnaci honbou za tím venkovním, nedůležitým, materiálním a zase sem nepracoval na tom důležitém, vnitřním, v sobě, ve svém srdci.
Tehdy nebyly počítače, tablety, mobily, návykové pc hry a trávili jsme volný čas venku s kamarády u sportu a v přírodě. Přál bych to zažít dnešním dětem v zajetí elektroniky a wifi záření. Ty vysílače, wifiny, elektrosmog nám nedecimovaly naše těla. Nebylo tolik tlustých lidí, natož dětí. Pamatuji si, že nás na ZŠ bylo 28 ve třídě ( kluci a holky dohromady ) a nadváhu měl jen jediný kluk. Jeden jediný! Nesportoval, cpal se. Nebylo tolik stupidních seriálů a i herci staré generace mi přišli lepší než ti dnešní. Ale to vše je jen úhel pohledu.
Jídla, hlavně dováženého ovoce a zeleniny, byl minimální výběr. Ale! to jídlo nebylo plné chemie jako dnes a bylo daleko výživnější. Nikdy jsem nestrádal a netrpěl hlady.:) Dnes musím doplňovat tělo doplňky, aby dostalo to co má: vitamíny a minerály, Omega, enzymy, probiotiky, protože už dávno evropské ( ani to za zelena natrhané exotické ) ovoce a zelenina neobsahují to co před 30 a více lety. Jako vegetarián to vnímám ještě citelněji a vůbec se nedá srovnat ovoce z tropické oblasti, z rozvojové země, která nemá tolik otrávený vzduch, půdu a vodu chemií. V mase je pak čím dál více chemie, kterými rychlo-vykrmují zvířata. A ovoce a zelenina, před 30 a i před 20 lety mi opravdu chutnala jinak.
Voda, kouhoutková byla nesrovnatelně kvalitnější, než ten hnus co teče z kohoutku po cele zemi nyní, s přidaným chlórem a fluoridem, aby lidi byli poslušnější. Psal jsem o tom již několikrát, že jediným řešením jak pít čistou vodu, je z vrtu min. 30 metrů hlubokého. A tu si vozit pravidelně ve skleněných nádobách.
Na polích nerostlo tolik řepky, nehnojilo se tolik, déšť nebyl tolik otrávený, tak nějak všichni jsme se chovali šetrněji k přírodě. Nebylo tolik plastů jako nyní. Řada vědoucích lidí se vrací k pěstování vlastní stravy, zakládají rodové statky, farmy a nebo bydlí v komunitách, kde je o tohle vzájemnou péčí postaráno.
I v oblasti duchovní bylo možná lépe – bylo tu daleko méně učitelů. Ale když už někdo učil, tak něco uměl. Ne jak dnes, že učí i lidé po pár kurzech a seminářích a šamany s ayahusckou dělají hazarděři s lidským zdravím, co byli 2x v Amazonii. Dnes je velký výběr různých metod, jezdí sem spousta zahraničních učitelů… Ale zvyšuje se nějak více duchovní pokrok v naší zemi a vzrostl výrazně počet lidí, kteří fakt něco umí a vibrují vysoko? Česká republika je zemí, kde spousta lidí nevěří v Boha ani ve Vyšší síly. V tomhle patříme stále mezi ty nejvíce materialistické národy. Vám to možná nepřipadá, když ve své bublině a sociálním světě, máte kolem sebe kamarády ze seminářů a kurzů. Za komančů tady nebylo tolik přesyceno duchovní literaturou. A když už se něco předávalo ( i tajně ) mělo to nějakou úroveň. Ne to co dnes, kdy 90% informací a textů na FB i jinde jsou nesmysly. Nebylo tady ani tolik veřejně se prezentujících bláznů a manipulátorů. I v ČR máme spoustu lidí, co o sobě tvrdí, že jsou inkarnovaný Ježíš, archanděl a podobně.:) Smutné je, že jim to spousta zoufalých lidí věří. A i tomu, že přiletí vyspělejší civilizace a změní tuhle planetu ze dne na den na ráj. Nepřiletí přátelé, nesmějí zasahovat co vývoje – pro ně primitivní rasy. Spousta mimozemšťanů ( hlavně těch lidstvu škodících a vesmírné zákony nectících ) už tady je. V podzemních základnách a většinou i převibrovaní v jiné dimenzi na této planetě. Mimozemšťanb zasahují jedině při hrozbě odpálení jaderných zbraní, které by narušili dráhy planet a tím uškodili sekcím Vesmíru. Tam je dovoleno galaktickou radou zasahovat. Jinak ne a vše si musíme odpracovat sami. Více lidí se musí probudit, aktivovat své srdce, připojit se.
Ono vůbec, jak lidem chybí energie, ubíjí je konzum, vysává je záření z té spousty elektroniky a vysílačů a do toho systém ždímající z nich maximum energie…tak jsou na tom daleko hůř a více odpojení, než za vlády jedné strany.:) Mocně tady upadla morálka, etika, solidarita, nesobeckost, pomoc druhým. Myšleno v průměru na člověka, duši, bytost – vím, že zrovna vy pomáháte druhým, slabším, starším a netýká se vás to.
Lidé jsou rozhádaní kvůli politice, plní nenávisti, jsou schopni se prudce dohádat i v rodině – kvůli tomu kdo bude prezident nebo jiné, pro jejich osobní život nepodstatné blbosti. Rozvodovost je na rekordních hodnotách, jak jsou lidé bez energie a pod tlakem konzumu. 98% lidí ze 100 je energeticky vyčerpaných. Ve městech a větších vesnicích pak 100 ze sta.
Média jsou tak cenzurována, manipulována a překrucována a přizpůsobována genderové, multikulturní a hlavně elitně-bankéřské lobby, že i za těch nehezkých komunistů snad byla větší svoboda tisku. Spousta lidí má strach mluvit a psát co si skutečně myslí, aby nebyli osočeni. Zmanipulovaní lidé řeší jestli byl Babiš esteéák nebo nebyl ( za mne ano ), ale nevadí jim, že ty miliony komunistů, pohlavárů a spousty estébáků nikam nezmizeli s revolucí a ovládají celou zemi. Od soudů, státních zastupitelství, politiky, policie, armády. Těm co bylo v roce 1989 18+let a byli ambiciózní, spolupracovali – ti ambiciózní i zůstali.:) Někteří z těchto estébáků chodí často i demonstrovat proti veřejnému zlu č. 1 – Babišovi a na fb dělají agitace.:)
Kvůli otrávenému vzduchu, jídlu, potravě a tomu silnému ozařování všude kolem, zde máme epidemii rakoviny, infarktů a obrovské procento Evropanů je neplodných nebo impotentních.
Jak jsou lidé decimování, je tu obrovské množství lidí na různých utlumovačích tabletách, antidepresivech ( už přes 3 000 000 Čechů ), na drogách, do cigaret dávají čím dal silnější antidepresiva a dryáky ( další 3 mil. každodenních závisláků ). O alkoholicích nebo těch zatím na alkoholu ještě tolik destrukčně nezávislých, leč jim svému tělu hodně škodících není třeba psát.
Máme tady přes milion exekucí a spousta lidí žije v chudobě. Kdyby někdo v roce 1989 lidem řekl, že 30 let po revoluci bude v naší zemí tolik chudých nebo žijících nad hranou chudoby, nevěřili by mu ani slovo. A pak je tu dost bohatých, i hodně bohatých, ale z nich minimum opravdu šťastných.
Češi a Slováci jsou takový inkubátor toho, co Evropané vydrží. Nadnárodní řetězce sem vozí jídlo odpadové kvality, účtují tady ty takřka nejdražší telefonní a bankovní poplatky a nám to sice vadí, ale neprotestujeme. Spousta lidí je dluhy držena v zotročení a sotva poplatí svou hypotéku, leasing, úvěry a jiné dluhy. Byty jsou nadhodnocené vzhledem k příjmům a většina zotročených hypotékou je splácí desítky let. V tomhle byly za Komančů dobré ty podnikové byty, družstevní byty…
Blíží se obrovský průšvih – končí životnost panelákových bytů, které byly stavěny na dočasné bydlení a bydlí v nich kolem 3 mil. Čechů. ( „Pod pláštíkem výtvarně zdařilé a zateplené fasády může číhat skrytý ďábel dům se zevnitř mezitím pomalu a jistě rozpadá. Je pak otázkou, zda vydrží dejme tomu dalších deset let,“ uvedl stavební inženýr Jaroslav Stříbrný, který pracoval u Montovaných staveb Praha. Právě tato stavební společnost byla ústředním zhotovitelem rozlehlých pražských sídlišť, například Jižního Města nebo Stodůlek.
„Vzpomínám si na udivenou švédskou delegaci, která tehdejšího komunistického primátora chválila za to, že poskytuje lidem parádní dočasné provizorní bydlení, než si sami svoje postaví,“ ohlédl se v čase inženýr Stříbrný.)
Hodnota české Koruny je úmyslně držena níž než je její reálná hodnota a stejně tak i platy zaměstnanců. I proto jsou nadnárodní firmy tak velmi spokojeny s výnosností dceřiných firem v ČR a SR.
Degradovalo vysoké školství, kdy VŠ studuje místo 10%, již přes 40% maturantů a na počet obyvatel máme nejvíce VŠ v Evropě. Absolventi řady humanitních a genderových, sociálních VS se pak upíchnou v nějaké neziskovce nebo skončí jako úředníci.

Vysychá pitná voda a podle části jasnovidců čekají tuhle planetu lokální války o vodu a stěhování národů za vodou do Evropy. ZA 4 roky má mít obrovské problémy s nedostatkem vody i Velká Británie, jih Evropy.
Kůrovec a zesilující vichřice zdecimovaly naše lesy a příští roky to bude kulminovat a takřka všechny smrkové porosty zmizí a pár let tam bude planina, než zarostou. Chybí tisíce dobrovolníků i placených lidí, kteří by odstraňovali kůrovcem zasažené stromy, čistili les a pálily nakažené. Řešíme Amazonii a tady nám lesy umírají.
No a teď to pozitivní. Bude to krátké.:) Můžeme cestovat kam chceme, žít kde chceme, máme na výběr zda pracovat nebo ne. Můžeme se nazvat třetím pohlavím. V obchodech máme více zboží než si dokážeme představit.:)
Svoboda a štěstí jsou stav mysli. Líbila se mi doba před revolucí, líbí se mi i doba dnešní. Mám hojnost finanční, protože jako člověk jdoucí po duchovní cestě vyžiju z mála, nemám dluhy, hypotéky, žiju na úžasném místě, které mne dobíjí energií, piju čistou, živou vodu z vrtu, práce je mi posláním, nejsem závislý na destrukčních závislostech a maximálně mi to vyhovuje. Odevzdán Vyšším silám jen pozoruji co se děje kolem a soucítím s trpícími. Nahlížím do lidských osudů a poslouchám bolístky a trápení lidí během své práce s nimi. Co víc si přát na cestě pravdy a poznání. Odevzdán Vyšším sílám, kdy vždy o mou existenci bude postaráno v hojnosti. Jako válečník pomáhám svítit, v této přelomové době, kdy ještě pár desítek to půjde dolů, než začne další Zlatý věk lidstva.
Takže znovu: svoboda a štěstí jsou stav mysli.:)
Málokdo najde odvahu, opustit výdělečnou práci ( byť ho ubíjí, nežije, přežívá a je třeba už dávno mrtvý, tím jak nežije ), vzít rodinu a odstěhovat se někam na venkov, do přírody, nechat děti vyrůstat ve zdravějším prostředí… protože má strach vypadnout z otroctví a dělat co on skutečně chce, co by ho bavilo ŽÍT. A jak stárne, bojí se víc a víc změn a vymlouvá se sám sobě, že už je starý na změnu. Změny. Ale nikdy není pozdě změnit co vás ubíjí. Nikdy není pozdě na to, začít si plnit své sny. Lépe prožít jeden šťastný rok než 20 let nežít za živa. Jak ta doba rychle utíká, je třeba změnit to co chceme rychle.