Žijeme ve světe stvořeném z myšlenkových forem, proto mu zasvěcenci říkají svět iluzí – jenž ve skutečnosti neexistuje. Ti co vědí a věděli a vidí a znají i světy kolem, radili už od dávných dob svým žákům různé techniky, které jim otevírali velkou výhodu v žití oproti běžné populaci. Sepíšu ty základní co mne napadnou.:)
Dýchejte vědomě, představujte si, že každým nádechem ze vzduchu vdechujete více a více prány a kosmické energie a ta léčí a nabíjí vaše tělo. Energii si můžete představovat jako světlo ze žárovky nebo zlaté světlo a kumulovat si ji do zásobníků v těle: solar, břicho. Pokročilejší pak pracují s kanály v těle a různými energetickými cvičeními kumulují energii v hara, Tummo čakra atd.
Jídlo a to co pijeme a vkládáme do našeho těla i energetických těl je velmi důležité. Pomáhá vědomé kousání a energii navyšuje i třeba každé sousto 7x, 12x, 21x rozžvýkat. Člověk z něj dostane více energie, jí vědomě a navíc sní daleko méně = nepřežírá se.:) Ideální je si i představit, že potravou, tekutinou nám do těla vstupuje léčivá energie a síla. To staré a známé: jídlo je ti lékem a lék jídlem. Samozřejmě, když maso, tak ideálně z malochovů bez chemie, anabolik a antibiotik. Lépe maso kvalitnější, dražší a za to méně často. To stejné platí i o ovoci a zelenině . ideální je ta nešplíchaná a nehnojena chemii.
A i super-hyper-nejlepší ovoce a zelenina tady v Evropě už nemá ty látky, vitamíny a enzymy co kdysi, proto je třeba doplňovat tělo vitamíny, minerály, probiotiky atd.
Zasvěcenci si i čistili tělo různými bylinkami, očistami, játra, ledviny, krev, střeva atd.
Co nejvíce času strávit v přírodě, člověka dobíjí. Internet a mobil lidstvo docela zotročili, je dobré si od těchto služebníků co nejvíce odpočinout. Tipuji, že třetina lidí na planetě by nevydržela měsíc bez telefonu a netu. Hlavně závislé děti.
Sněte. Sny a představivost otevírají možnosti, Tvoření úplně každému. Kdo nemá sny, vyhasíná a umírá za živa. Snem může být cesta do Tibetu nebo kurz malování, naučit se chytat ryby nebo jezdit na koni. I to, že manžel přestane pít a změní se k lepšímu. To, že manželka přestane být protivná a zahýbat vám s milencem.
Hýbejte se, sportujte nebo pracujte, procházejte se. Lépe v lese než na sídlišti.
TV nemám spoustu let. Možná 10, možná více. Je zbytečné ztrácet tolik času sledováním kdečeho. Je fajn vybrat si hezký film na ten se podívat na TV nebo internetu. Ale sledovat násilné filmy, destruktivní televizní zpravodajství bere sílu a energii. A programuje negativně.
A úplný základ všeho, je spojit se sám se sebou s Vyšší silou, která náš život stejně řídí a dává mu řád. Kdo tohle dokáže naplno, tne vyhrál hlavní cenu ve vesmírné tombole. Navíc, je to zadarmo. A nikdo vám to nemůže vzít. Nikdy. V pozemském životě můžeš přijít o všechno, kromě moudrosti. Vědomosti bez srdce jsou ničím, proto je tolik akademicky vzdělaných lidí se zamrzlým srdcem a fungují jako utrápení a nešťastní roboti ( ulevující si různými závislostmi a utlumováky, nakopáváky ) a u cizí babičky v chaloupce na horách vaše srdce tančí…