Přátelé, kvůli těmto krizím se do téhle doby inkarnovali různí ti světlonoši. Ti co na sobě alespoň trošku duchovně pracují jsou silní mentálně i psychicky. A pod tlakem se zrychleně probudí spousta zatím spících starých duší. Na tohle jsme vycvičení, na tohle jsme připravení. Abychom pomáhali svou energií těm co upadnou. A podpořili je všemožnými způsoby. Co se děje nyní je jen odvar toho co nás čeká v příštích desítkách let.
Na krize jsme cvičeni, a někteří se v těchto dobách cítí více živí a aktivuje to v nich skryté Síly.
Jak se bude národ dostávat pod tlak finanční a v izolaci se z části lidí budou stávat násilná zvířata… Jak bude spousta lidí bez plného přísunu jejich antidepresiv a drog, cigaret a dalších nakopávačů a utlumováků, jak se budou dostávat pod tlak svých emocí a depresí. Bude třeba je podržet ať neopustí těla.
Od toho jsme tady my, abychom vibračně drželi co nejvíce světla v této zemi. Jakmile utratím své drobné úspory a dojdou zásoby, možná dojde i na nějakou menší půjčku od banky než krize přejde, protože příjmy zamrznou nebo skoro zamrznou. A proč se z této drobnosti stresovat nebo smutnit? Není žádný důvod.:) Stejně si po smrti těla odsud sebou nevezmu vůbec nic. Jen potřebuji těch pár desítek let co v tomhle těle zbývá, tohle tělo živit a někde v teple přechovávat.:) Sebou si po smrti odnesu jen svou karmu, činy a vědomosti. Takže v nadhledu vůbec není z čeho mít stres.
Tahle doba ( a roky a desetiletí příští ) bude MIMOŘÁDNÁ příležitost očistit kus své karmy pomocí druhým. I tím, zda vydržíme chovat se co nejčistěji vůči sobě i druhým. Společně jsme silní.